Elrotech Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Elrotech Sp. z o.o.

Weronika

@Robert Budawski a jak to wszystko wygląda z Twojej perspektywy? Konfrontacja spojrzenia na całą sytuację jest potrzebna forumowiczom, aby zrozumieć, jak cała sytuacja faktycznie mogła wyglądać.

Robert Budawski

Czekam i ja na odpowiedż od Daleckiego ..najlepiej oparta o dokumenty potwierdzające moją ''nieprawdę'' Robert Budawski

Weronika

@Elrotech, Darecki, dziękuję za odpowiedź, dobrze wiedzieć na co klienci i potencjalni pracownicy mogą w Elrotechu liczyć. Na forum oprócz Twojej opinii przydałoby się również zdanie samej firmy, tak żeby inni mogli całościowo poznać toczące się tutaj sprawy.

Elrotech,Dalecki

Reakcji żadnej dopiero po wyroku sądowym udało się jakąś cześć przy pomocy komornika odzyskać ,ale jeszcze spora kwota nie jest odzyskana, na chwile obecną toczy się postepowanie o oszustwo wytoczone przez innego klienta wobec Daleckiego i jego firmy lub firm,generalnie wg.Daleckiego Elrotech to nie Dalecki to całkiem inny twór ,ale przyjmował i prowadził całą ze mną transakcje Dalecki ,czyli do pieniędzy Dalecki ale do odzyskania ich to już nie Dalecki taki to jest sposób rozumowania tego osobnika ,ja podejrzewam że ma coś z psychiką rozmawiając z nim ,mam nadzieje że temida wreszcie da po nosie takim cwaniakom jak on...ja na to licze i inni których to coś oszukało .Robert Budawski tel. 602-424-870

Weronika

W takim razie @robert-aga, podejmowałeś jakieś kroki, żeby rozwiązać tę sytuację? Czy Elrotech jakoś zareagował na Twoje roszczenia i starał się do nich ustosunkować? To istotne z punktu widzenia pracowników jak i przyszłych klientów informacje.

robert-aga

Odp.Zaliczkowałem w 100 % za towar i towaru nie otrzymałem ...coś wiecej potrzeba ?

Weronika

@Robert ale na czym dokładniej polegało to oszustwo firmy? Czy chodzi o jakieś sprawy finansowe, czy też nie wywiązała się z innego aspektu umowy?

Robert

Opisuje osobę która mnie oszukała i nie tylko mnie jest takich firm dużo ,w chwili obecnej Dalecki ma pozew zbiorowy o oszustwo ,wprawdzie jeszcze nie ma wyroku ...więc wpisami ostrzegam przed tą osobą i Elrotechem ,obecnie prawdopodobnie ma inną firmę .Osoby poszkodowane proszę o kontakt ze mną osobiście 602-424-870 Robert Budawski

Weronika

@Robert aga możesz wyjaśnić forumowiczom, co dokładnie opisujesz? Więcej konkretnych i merytorycznych informacji pomoże zrozumieć to, co opisujesz osobom, które są zainteresowane ofertami pracy, a nigdy w firmie nie pracowały.

Robert aga

Dalej ostrzegam przed tym oszustem Dalecki zaczął oszukiwać na nową firmę prawdopodobnie kogoś z rodziny, zgłosił się do mnie poszkodowany z nowej firmy, z moich informacji Daleckiemu prawnik wycofał wszystkie pełnomocnictwa pewnie i prawnikowi nie płaci...wyjątkowa kanalia ,toczy się wobec niego sprawa sądowa z pozwu zbiorowego o oszustwa...teraz zwracam się do Ciebie tłusta oszukańcza kanalio..nie odpuszczę Ci ,sprawiedliwość wreszcie Cię dojdzie i Twoją żonę za daleko już nie pojedziesz wszystko zapłacisz plus koszty procesów Robert Budawski ntrel. 602-424-870

Robert aga

Mini

Daj spokój, po co od razu takie słowa wielkie i straszne co

Robert-AGA

Żałosny jesteś Dalecki i kto uwierzy w te brednie wypisywane pod róznymi nickami przez Ciebie...pamiętaj ja Tobie nie odpuszczę mam odpowiednie środki i siłę żebyś dług mi oddał zasądzony prawomocnym wyrokiem

Pusch

Witam. Proszę o kontakt pod mailem: puschkin@wp.pl.

klient

i tutaj się pan niestety grubo pomylił panie Budawski twierdząc że jestem spokrewniony z tą firmą (niewiedza niestety też BOLI :)) POZDRAWIAM

Robert-Stargard

Ten Pan czyli ja celowo umieszcza swoje dane i namiary do kontaktu ze sobą żeby nikt nie myślał że to jest zwykłe oczernianie .....a ten wpis od''klienta'' pochodzi prawdopodobnie od osoby blisko spokrewnionej z Elrotechem nie wykluczając samego właściciela...internet boli i jego informacje stąd moje wpisy

klient

jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy mimo tego że jeden pan wypisuje na nich różne rzeczy (nie tylko na tej stronie) to szczerze ich POLECAM

inż.

Odpowiedziałem na ogłoszenie o pracę.Dzwoni Gość i zaprasza na spotkanie na 19tą.Proszę o potwierdzenie e mail .Pan nie potwierdza e mailem tylko sms.Szukam firmy po adresie . Godziny pracy od 16-23. Bo to jest sprzedaż....odkurzaczy .CAŁE ŻYCIE MARZYŁEM!!!!

Witold79

Rozmowa kwalifikacyjna. Ul. Mikołowska 92 we Wrocławiu. Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy. Rekrutacja ukryta. CV kazali wydrukować i zabrać ze sobą - świadczy to o braku przygotowania z ich strony. Starszy Pan przeprowadził ankietę nt. mojej osoby: wiek, miejsce zamieszkania, stan cywilny, etc. (wszystko bylo w CV). Następnie podał godziny pracy 16-23 i zapytał czy mi to odpowiada (PH nie pracują w tych godzinach). Poprosiłem Pana, aby przybliżył mi zadania na tym stanowisku. On natomiast stwierdził, że zastanawiam się, więc nie jestem zdecydowany. Na tym zakończyła się rozmowa. Tragedia. Szkoda czasu i pieniędzy poświęconych na takie rozmowy.

AKnick
@Witold79 28.02.2014 14:13

Witam czy jest szansa na kontakt - (usunięte przez administratora) Kobieta umówiła mnie na rozmowę ale w żaden sposób nie mogę potwierdzić dzwoniąc na numer komórki z której dzwoniła

Weteran

Pracuję od początku w tej firmie...nawet pokusiłem się o zmianę pracy ...jakże słodki był powrót...praca miła spokojna ...i bez stresu.

Zostaw opinię o Elrotech Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elrotech Sp. z o.o.