Opinie o SELVECO Sp. z o.o. w Wojkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SELVECO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SELVECO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SELVECO Sp. z o.o. w Wojkowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w SELVECO Sp. z o.o.?

JACHT MOTOROWY FIART |40|

Ci, którzy spędzają swoje życie patrząc na horyzont, nigdy nie przestają się rozwijać. To jest powód, który skłonił nas do stworzenia modelu |40|. Na jachcie, gdzie wszystko mówi o designie, a gdziekolwiek spojrzeć, forma zawsze idzie w parze z treścią. Twarda skorupa dla zapewnienia najbardziej sportowej żeglugi i przyjazne serce, aby spełnić każde życzenie dzięki dwóm układom wnętrza: 3 kabiny i 1 łazienka lub 2 kabiny i 2 łazienki.

• długość 11.87 m (11.56)

• szerokość 3.88 m

• masa własna 8.800 kg

• maksymalna ilość osób 10

• ilość miejsc do spania 6+1

• silnik 2 x VOLVO PENTA

• kategoria projektowa B

Zainteresowała Cię ta jednostka ? Napisz !

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki CETERA i FIART w Polsce.

JACHT MOTOROWY CETERA 60 - Gotowy do odbioru

Posiadamy w ofercie jednostkę demonstracyjną stoczni włoskiej - jacht CETERA 60

Przepiękna innowacyjna konstrukcja oparta na jednym pokładzie. Rozwiązanie określane jako „MULTISPACE” stanowi nowy sposób aranżacji wnętrza. Dzięki przestronnym pomieszczeniom, dużym przeszkleniom uzyskujemy wrażenie łączności z przyrodą. Dwa pokłady zewnętrzne (rufowy i dziobowy) zapewniają prywatność i komfort obcowania na powietrzu. Górny pokład w formie zabudowanego FLY sprawia, że w chwilach wolnych delektujemy się pięknymi widokami ponad innymi jednostkami w porcie. Standardowo jednostka wyposażona jest w 3 kabiny i 3 łazienki. Opcjonalnie 4 kabina w aranżowana w pomieszczeniach dla załogi.

Jedna jednostka dostępna jest w bogatym wyposażeniu do natychmiastowego odbioru - to jednostka demo wyprodukowana w 2020 roku i pokazana na targach w Genui. Kolejna - możliwość dowolnej aranżacji i wyposażenia - jest obecnie w produkcji.

• długość 18.28 m (15.74)

• szerokość 5.48 m

• masa własna 27.000 kg

• maksymalna ilość osób 12

• ilość miejsc do spania 6+2

• silnik 2 x VOLVO PENTA IPS-800

• kategoria projektowa B

Zainteresowała Cię ta jednostka ? Napisz !

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki CETERA i FIART w Polsce.

UWAGA ! GOTOWA DO ODBIORU ! F-380

Jacht motorowy hiszpańskiej stoczni FAETON model F380 HT

- długość 11.70 m
- szerokość 3.80 m
- silniki 2 x 300 KM - diesel
- ilość miejsc do spania 6
- ilość osób 12
- kategoria projektowa B

Wyposażenie między innymi: Pakiet I (elektryczne WC * druga lodówka * stolik na mapy * siedzenia przekształcane w komfortowe łóżko * poduszki pokładu słonecznego * teak * grill * osłona stołu w kokpicie * ogrzewanie * 220 V) * osłony przeciwsłoneczne wraz z moskitierą * ster strumieniowy * winda kotwiczna z łańcuchem i kotwicą * zewnętrzne osłony szyb * stół * zewnętrzny grill ze zlewem * drzwi do sterówki * AC + generator * przednie bimini * osłona słoneczna kokpitu * przygotowanie do instalacji klimatyzacji w kokpicie

więcej szczegółów pod adresem e-mail selveco@selveco.com
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SELVECO Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jak długo czekaliście na odzew z SELVECO Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zawsze staramy się oddzwaniać jeśli w aplikacji jest podany numer kontaktowy - zachęcamy także do kontaktu poprzez adres e-mail selveco@selveco.com !

Grzegorz S

Zakupiłem w ostatnim czasie przyczepę lawetową (Brenderup) i transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

@Grzegorz S

Dziękujemy Panie Grzegorzu i zapraszamy w przyszłości !

Dorota

Czy są tu jacyś pracownicy firmy SELVECO? Można prosić o opinię dotyczącą pracodawcy? Zastanawiam się nad aplikacja..

@Dorota

Pani Doroto - w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wszelkie działania mające na celu zatrudnienie nowych pracowników zostały zawieszone. Prosimy jednak obserwować nasz profil gdyż informacje tutaj na pewno się pojawią.

Wilk Morski

Bogata wiedza w zakresie oferowanych produktów jak rownież w zakresie doradztwa technicznego silników. Profesjonalna obsługa. Rozmowa przyjemna oparta o bogatą wiedzę. Serdecznie Polecam każdemu kto ma problem ze swoim napędem :)

Zostaw merytoryczną opinię o SELVECO Sp. z o.o. - Wojkowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042