Biuro Ochrony Przedsiębiorstw MERPOL Sp. z o.o

Poznań

Opinie o Biuro Ochrony Przedsiębiorstw MERPOL Sp. z o.o

rura

Merpol jako firma jest wyplacalna na czas ale niedba o pracownikow ochrony brak odziezy na okres zimowy i ten problem trzeba rozwiazac przez PIP. oraz starostwo Niwiem czy tam jest inspektor BHP ktory olewa sprawy ubioru pracownikow,czas walczyc o swoje tym bardziej ze jest to zaklad prac chronionej

Wiesz jakie warunki są w firmie Biuro Ochrony Przedsiębiorstw MERPOL Sp. z o.o, znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Biuro Ochrony Przedsiębiorstw MERPOL Sp. z o.o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony Przedsiębiorstw MERPOL Sp. z o.o