Opinie o Dekorownia Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dekorownia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dekorownia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekorownia Sp. z o.o. w Luboń

Czy Dekorownia Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Nowa

Jakie wynagrodzenie wpisane na tej umowie, ileś groszy za sztukę? Określono w niej kiedy będzie wypłacane?

autor

Chciałam trochę dorobić i się nie zawiodłam. Super, lekka i przyjemna praca. Płacą jak należy. Jestem zadowolona.

Agi
@autor

Jak długo już pracujesz?Praca jest ciągle stała?

Przyznam, ze firma mnie bardzo zaciekawiła i spodobała mi się jej misja tworzenia pięknych ozdób. Pomyślałam ze może można u Pani Katarzyny się szkolić albo przyjąć do pracy? Widzę ze ktoś tu pisał o jakimś niepłaceniu itp ale w sumie to jednorazowe, zastanawiam się czy to prawda ?

Jola Nowy wpis

To nie jest jednorazowy problem. Znam dwie osoby które zostały wykorzystane przez panią Katarzynę. Pracowały i nie otrzymały zapłaty, ja niestety również zaufałam i zostałam oszukana.

Gigi Nowy wpis
@Jola

Jak długo tam pracowałaś? Od początku były problemy z wypłatą? Na jakiej byłaś umowie? Napisz więcej szczegółów.

Natalia
@autor

Jak oceniasz atmosferę? Ile można ogólnie dorobić? Dasz znać?

@Natalia

Bardzo fajna atmosfera, szefowa jest super, zawsze uśmiechnięta i pomocna. :) No o stawkach nie napisze bo zaraz zablokują, ale wystarczająco. Osobiście jestem zadowolona. Płacą tyle ile należy, nie miałam problemów. A ludzie, którzy tu piszą negatywy to mają za dużo czasu ...;/

Bożena
@autor

A może podasz przynajmniej widełki płacowe w firmie, tego może nie usuną :) a jak z umowami, bo ktoś napisał, że nie ma umowy o pracę, to jaką dają?

Joanna
@autor

Czy ktoś się orientuje czy praca chalupnicza w domu wchodzi w grę

Agi Nowy wpis
@autor

Jak długo już pracujesz?Praca jest ciągle stała?

Kama

W Google widziałam jakąś starą ofertę do firmy, ale nie chciała się włączyć i wiem tylko tyle, że dawali 20zł/h. Nie wiem tylko czy to kwota z tego roku czy jakaś nieaktualna? Dajcie znać, bo szukam jakiejś pracy, zeby sobie dorobić. O ile tak się da, czy tylko pełen etat wchodzi w grę?

Zołza

Nie ma żadnej umowy.

Julia
@Zołza

Czyli wszyscy pracują bez umowy, bez wyjątków? Nikt się nie upomina, nie buntuje? Ile osób tam tak pracuje? Co więcej, czy nadal ten brak zapłaty, o którym pisano bardzo dużo we wcześniejszych komentarzach ma miejsce? Proszę o zweryfikowanie. :)

Nowa

Ja mam umowę o pracę. Po prostu o nią po prosiłam i tyle. Da się dogadać z ludzmi tylko trzeba ROZMAWIAĆ. Szef to też człowiek ..

Leszek
@Nowa

E to dobrze. Najważniejsze, że można się dogadać. Wiesz może, czy tak porozmawiać z szefem można po prostu, czy raczej umówić się ciężko i długo trzeba zabiegać? Niektórzy tu mieli problemy z wynagrodzeniem z tego co pisali. Ty nie masz?

@Julia

Od maja ub.roku nie otrzymałam wynagrodzenia. Właścicielka nie odbiera telefonu, nie odpisuje na SMS-y. Nie polecam pracy u tej osoby.

@Nowa

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dekorownia Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
;C

NIEEEE!!!

E.G.

Nie polecam z powodu braku wynagrodzenia :/

łucja 2

Polecam :)

@łucja 2

Płacą?? Ja niestety nie dostaję zapłaty, szefowa nie odbiera telefon - brak kontaktu

@Jola

Od kiedy nie płacą dużo już winni?Znam takie osoby co już przez kilka lat nie otrzymali zapłaty.

Ktos
@Jola

Płaca jak im się za chce , pracowałam kiedyś i się bardzo długo naprosilam za swoimi pieniędzmi.

Iwona
@Ktos

Czyli w końcu sie udało? Jak długo ich prosiłaś? I co z resztą osób - zgłaszacie to gdzieś?

@Ten obcy

Od maja, 240zł To nie są ogromne pieniądze ale ile osób w ten sposób zostało wykorzystanych?? Pani właścicielka robi niezły biznes :/

@Jola

To są duże pieniądze ja wiem ,że innym wisi o wiele więcej...Walcz o swoje nie odpuszczaj...

@Ten obcy

No jeśli koś faktycznie jest coś winien to walczyć można tak jak radzisz tyle, że jakim sposobem? Bo skoro po kilka lat ktoś czeka raczej marne szanse?

Omijać szerokim łukiem!!! Najpierw przywozi dużo pracy, zabiera zrobione i cisza - brak zapłaty!!

Polecam

fajna praca :)

@Polecam

Zwłaszcza wtedy kiedy nie płacą ????????

@Ten obcy

To jednym tu płacą a innym nie? Bo tak to ludzie by nie polecali gdyby mieli problemy z wypłatami a widać, że to robią

Polecam, fajna praca

@Nowa

A o jakim stanowisku piszesz? ;)

O co chodzi
@Łucja

Pani Łucjo, chyba ma Pani za dużo czasu na swoich rękach.

Nowa

Pracuje w Dekorowni już tydzień i jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam tą pracę. Mam blisko, kobiety miły, płacą jak trzeba. A kokardki same sie robią. Sama przyjemność.

Natalia
@Nowa

Chętnie skorzyst z pracy jakieś namiary mogę prosić na meila nataliaratajczak1987@interia.pl

@Nowa

To ile po tym tygodniu Ci wypłaciły, skoro piszesz, że płacą jak trzeba?

Ktoś
@Natalia

Nie polecam tej firmy może porobisz z pół roku normalnie a potem zaczną się problemy ze nie ma pieniędzy za zarobioną pracę. Nie dostanie się towaru. Już dwa razy robiłam w tej firmie. Ale ktoś jak będzie robił sam się przekonabna własnej skórze

@Ktoś

Dwa razy? Jak do tego doszło?

Ewa W

Polecam pracę w Dekorownii, panie sympatyczne.

Zadowolona

Jestem super zadowolona. Nie muszę nigdzie chodzić, praca przychodzi do mnie do domu. A gdy skończę to ktoś przyjeżdza po paczki. Super układ. Uważam, że praca idelana dla kobiet siedzących w domu. Nie miałam jeszcze problemów z szefą. A wręcz przeciwnie, kobieta super miła i uśmiechnięta. Polecam!!

@Zadowolona

Tak? To fajnie, że Ci się tak podoba. Do teraz nie było żadnych problemów u Ciebie z pieniędzmi?

@Łucja

NIe mialam problemów z pieniędzmi.

@Zadowolona

To nic tylko się cieszyć, bo widziałam opinie, że podobno nie płacą tutaj. Czyli to nieprawda?

@Łucja

Moze i były jakieś problemy. Ja ich nie miałam. W każdej pracy zdarzaja sie gorsze dni. Trzeba byc wyrozumiałym. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy.

@Zadowolona

I bardzo wyrozumiała z tego co widzę. Czyli gdybyś miała taki problem, na pewno nie miałabyś pretensji do firmy? W innych miejscach pracy też nigdy nie przydarzały Ci się jakiekolwiek nieprzyjemności?

Basia

Dziewczyny, serio polecam. Nie miałam jeszcze problemów z pieniędzmi. Płacą tak jak mówią. Praca faktycznie zdalna, wysyłają ci do domu. Pracuję od nie dawna ale już jestem zadowolona i wiem, że bedzie dlluga wspólpraca. :)

Stawka taka sama jak wszedzie. Przynajmniej tutaj szefowa jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Nie rozumiem tych negatywnych opini. PRACA ZDALNA! Juz nie trzeba przyjezdzac po prace i zawozic. Sami ci przyworzą. Super mi się pracuje u nich. BARDZO POLECAM !!! :)

Irena

Przyznam, że na początku praca ciężka, bo trzeba się nauczyć robić kokardki. Jak sie w koncu nauczyłam to leci już szybko. Praca zdalna, faktycznie wysyłają pracę do domu. Ja nie miałam problemów z pieniędzmi. NIe rouzmiem czemu są takie negatywne opinie. POLECAM!!

Iwo

Wszyscy macie rację te Panie niestety nie płacą a potem nie odbierają telefonów.Mi wiszą 220 zł i echo.Jak tak można (usunięte przez administratora) ludzi.

Kot
@Iwo

Ciekawe czy zapłacą te pieniądze, jak mogę osobiście podjechać żeby tylko zapłacili

@Kot

To trzeba dać im info, że już jedziesz, to zaczną kasę może szykować. ;) A po jaką sumkę jedziesz?

Nie polecam

Praca nie opłacalna . Robi się nie płacą pieniędzy ,upominasz się o niej i mówią że kurier już jest wysłany. Mijają kolejne tygodnie i nic . Dzwonisz piszesz i cisza. Pieniądze zarobione a nie zapłacone. Ja tak tego nie zostawię !!

St

Nie polecam wogole. Dziewczyna chciała dorobić i jeździła po te (usunięte przez administratora) aż do lubonia a szefowa nie zapłaciła do dziś a suma to zawrotne 150zl. Na szczęście kokardek też nie dostanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Dekorownia Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kotka.

Tutaj nie ma umowy o pracę, to jest praca chałupnicza

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorownia Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w Dekorownia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorownia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorownia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorownia Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wschodnia 23A
    62-030 Luboń