PC Serwis SC

Opinie o PC Serwis SC

mejk

No @lessa jeśli już rozbierają komputer to jednak biorą za to pieniądze, no ale zawsze można pójść i powiedzieć co się dzieje w celu ustanowienia wstępnej diagnozy, bo jednak czas to pieniądz jak to mówią, ale cen wysokich nie mają

klient

Ta firma to jakiś żart! Wspaniała reklama na całą Warszawę, a jakość wykonywanych usług pozostawia wiele do życzenia. Nie mam zwyczaju bawić się w ocenianie miejsc, wystawiania komentarzy i opini, ale w tym wypadku chcę tylko ostrzec. Jest wiele firm naprawiających komputery, tej niezależy. Proszę uważać, bo zmarnowali wiele mojego czasu, trochę pieniędzy i sporo nerwów, a to jeszcze nie koniec...

quater

Słowa kojarzące się z Informatyk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .fff Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Informatyk: Najbardziej nie podobało mi się w Informatyk:

Zostaw opinię o PC Serwis SC - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC Serwis SC