Domain Menada

Opinie o Domain Menada

Marta

Dokładnie, firma nadal istnieje, posiada swoją stronę internetową ale jest też wiarygodna w KRS. Nie widziałam, by prowadzona była rekrutacja. Może forum odwiedzają czasem pracownicy Domain Menada? Jeżeli tak napiszcie jak wygląda tam praca,jaka panuje atmosfera?

stefan

@Maniek w sumie to chyba tylko jedna rozmowa (tak słyszałem). Ktoś potwierdzi?

wicia

Ta firma to w ogóle jeszcze istnieje?Jest obecna na rynku?

plajta

czy firma dalej dziala na rynku? ich ostatnie notowania nielsena na poziomie 2% rynku chyba jednoznacznie pokazuja ich miejsce w szeregu. ponoc byly wlasciciel wpadl na pomysl powstania nowej firmy, ktora prowadzic mial skazany za korupcje PI wraz z grupa ph ktorzy przylozyli sie do 2 % udzialow w rynku. czyzby kolejne wieloletnie plany "naprawcze"?!

rutowski

wega
@rutowski 01.04.2015 14:51
Witam wiem ze zwolnili kogoś na łódzkie kto działał w restauracjach, czy przyjmują jakiś nowych?wiecie coś może?...

Nikogo na łódzkie nie zwolnili, sam odszedł i został dyrektorem w innej firmie. Nikogo nie zatrudniają.

tree

bardzo dobrych? nie żartuj

nuta

Macie całkowita racje. Właśnie zwolnili bardzo dobrych dwóch pracowników. Doszli Oni do wniosku, ze nie warto sie tam zupełnie starac bo i tak cie zwolnia. Dalej nie bede komentować tej firmy bo to nie ma sensu...

Mozil

Zastanawiam się kto wpadł na tak beznadziejny pomysł stworzenia strony, która zawiera tylko zakładkę przekierowującą do kontaktu. Sami zobaczcie http://www.domainmenada.pl/ Osoba, która chciałaby ulokować swój kapitał w winach przez nich oferowanych nawet nie miałaby szans z marszu dowiedzieć się nic na ich temat...

były

podobno kolejne ucieczki.A co z dyr.PD? też nie ma?

xero

sprzedaż leci na łeb i szyje a niektórzy ratując sytuację potrafią za kogoś robić deale wrzucając jednemu klientowi 1/3 miesięcznej sprzedaży w 2 kanałach ; ) żenady ciąg dalszy - niektórzy nie mają honoru dalej UDAJąc "PRACĘ"!

musująca kadarka

Praca w DM wykończy nawet najbardziej odporną osobę na stres . Jeżeli ktoś szuka zajęcia z którego są byle jakie pieniądze ( fakt - zawsze na czas ) a do tego co by nie zrobił i tak będzie niedoceniony wręcz zastraszony serdecznie zapraszam do złożenia aplikacji . Powodzenia .

szalony

Można dużo dorobić handlując(usunięte przez administratora) towarem tak jak to robi (usunięte przez administratora) w Krakowie wszystkim sklepikarzom oferuje winka z DM po 10 zł pochodzące z gratisów.(usunięte przez administratora)

xyz

XXX - 2013-07-14 21:55:51 Jak widać Szanowne Grono słabo poinformowane. Radzę zmienić informatora.wg ciebie jest ok i firma ma się dobrze ? wyjdż z apteki - zmień lekarza bo cie[usunięte przez moderatora]

XXX

Jak widać Szanowne Grono słabo poinformowane. Radzę zmienić informatora.

xenon

[usunięte przez moderatora] dalej naczelnym czy już go wykopali? w maju jego obie perspektywiczne mają bardzo ciekawe wyniki - cały Śląsk ponoć daleko za resztą kraju a obie panie nijak sobie nie radzą! komedii ciąg dalszy

były jeden

podobno wypadacie z sieci ..co się dzieje?

roman

Agonia to już w tej firmie 2 lata trwa...

ph

najlepszy tekst w dm jeździjcie po prostu po większych punktach małe zostawcie nic dodać nic ująć to już agonia

exmen

Na dolnym śląsku parę zwolnień spektakularnych?? to już było i nie tylko tam. Zwolnienia jak zwolnienia ale zatrudniali też spektakularnie jak nie ślepych na dolnym śląsku to komitywy na górnym śląsku,żal patrzeć. Kto żyw niech ucieka a Ci co ich zwolnili niech dziękują że już mają to szambo za sobą. Gratulacje dla [usunięte przez moderatora] za rozsądne posunięcia,zobaczymy ile teraz konkurencja na tym zyska a zyska zapewne.

Konkurencja

co się dzieje w DM czy to już koniec?

pink

Tak właśnie było, chociaż akurat spektakularne zwolnienie na Dolnym Śląsku powinno się już dawno temu odbyć, a firma i tak do [usunięte przez moderatora]

red

doszlo do 2 spektakularnych zwolnien osob z dluzszym stazem w firmie - wilczy bilet dowozil [usunięte przez moderatora] ktoremu nastepnego dnia nie przedluzono umowy! chlopak wslawil sie wieksza iloscia dowiezionych zwolnien niz zrobionych deali dla DM. z ekipy wymieszanych ph (sieci i tradycja) nie ma juz kogo zwolnic ale kierownikow jak dni tygodnia choc golym okiem widac ze minimum o 2 etaty za duzo (wschod i poludnie)! kto nastepny?

Zajączek

w DM ponoć kolejna porcja zwolnień - zna ktoś szczegóły?!

ale sam po swoich pracownikach jechałeś...jak widzisz nie było warto,dalej na zwolnieniu ;)

exmen

[usunięte przez moderatora] Jedynym faktem jest że ta firma spadła na psy po tym jak zwolnili mnie rzecz jasna. Mają SUPER dyrekcję to z ludzi na dole idiotów robią. Menada- Żenada i tyle. Czas tej firmy się kończy patrząc na ruchy ale co mają zrobić detaliści,hurtowi,sieciowi skoro mają tyyyylu dyrektorów he he. Jak dla mnie to dziwię się że jeszcze wszyscy nie są na zwolnieniach lekarskich bo to co z nimi robią to dno.

konkurencja 2

hurtowi (we)ciągnęły jak co roku lewe l4 , to i teraz w detalu nam konkurencji łatwiej, bo wasze półeczki puste ;)

konkurent

Czy wy sprzedajecie jakiś towar na hurtowniach? Mnie się zdaje że nie i za to wielkie dzięki . KONKURENCJA!!

wit

Ostra jazda dopiero przed wami!:)

ph

no jak się podobają nowe roszady ? to już agonia

yoku

Jest dwóch dyrektorów Menada to bogata firma przecież!

klich

ph - 2013-01-02 18:42:57 może ktoś wie jaka to firma czy już się ewakuować czy jeszcze czekaćto prawda że Wasz "dyr handlowy" pojechał sobie na tygodniowy urlop w najwyższym sezonie winiarskim ?

ph

może ktoś wie jaka to firma czy już się ewakuować czy jeszcze czekać

KOLA

DOBRE:)!Ale prawdziwe:)

doświadczony

Moi szanowni, nie miejcie złudzeń w tej firmie nic się nie zmieni na lepsze. Od dawna obserwuję tę firmę i myślę sobie, że z kimś się dogadali , aby firmę do upadłości doprowadzić. Banda zakompleksionych[usunięte przez moderatora], nie obrażając [usunięte przez moderatora]. Ciekawe gdzie swoje dyplomy kupili???????? Korzystają ze starych [usunięte przez moderatora] metod,[usunięte przez moderatora], a w dodatku [usunięte przez moderatora] wielu swoich pracowników.

były na 100%

szkoda tylko, że zwalnia się super specjalistów a zatrudnia ludzi bez żadnej wiedzy na temat produktu i doświadczenia.....byli kupcy z sieci????? to chyba nie stanowiska dla nich. hmmmmmm ciekawe..... zwalnianie i zatrudnianie nowych pracowników za większe pensje raczej nie prowadzi do cięcia kosztów a wręcz odwrotnie.... szkoda też, że \"najwyższy\" nie widzi albo udaje, że nie widzi co się dzieje..... Cięcie kosztów? należałoby zacząć od \"mercedesa\"

kostucha

teraz zaczna sie masowe zwolnienia jako pomysl na obcinanie kosztow. czy specjalisci od napojow pociagna firme winiarska ? tonacy brzytwy sie chwyta : (

bylyniebyly

Brak słów. Jednak warto napisać co się w firmie DM dzieje. Zatrudniają dziwnych ludzi nie mających pojęcia o handlu winami bo co może wiedzieć ktoś( kto nawet w poprzedniej firmie nie radził sobie z rynkiem) z napojów o rynku winiarskim? Dyrekcja już nie wie co zrobić by wydawało się że coś robi to zaczęli zwalniać ludzi bo tak najłatwiej. Brak szacunku do pracownika i [usunięte przez moderatora]. Firma nie warta zainteresowania ze zbyt wielu powodów. Ciągłe sztuczne zmiany na których najbardziej cierpią pracownicy na dole. Agonia w złym stylu. Jeżeli ktoś chce nabawić się nerwicy musi zatrudnić się w Menadzie. Jako były pracownik wiem coś o tym. Pracowałem tu na tyle długo by zobaczyć dziwne poczynania szefostwa np. zatrudnianie znajomych-znajomych,zwalnianie ludzi nie wygodnych dla dyrekcji. Żenada tyle na koniec.

xxx

Może, chociaż ja bym poszedł dalej, świeża krew może coś zmieni, koniec znajomości [usunięte przez moderatora] powyższego.

ale się ucieszyłem

Słyszałem że zwolnili największego obiboka i udawacza. Może jeszcze z tej firmy coś będzie. Ciekawe kto się na nim /dopiero/ wyznał ?

ex

zarobki nie powalają, najniższa krajowa to nie jest, ale do średniej to jeszcze trochę brakuje, na ręce patrzą jak wszędzie, chociaż struktura organizacyjna beznadziejna i panował chaos, nie polecam, szukaj czegoś lepszego

m_k

O zarabkach dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej :) jak lubisz pracę i jesteś uczciwy (a) to nawet jak ktoś Ci patrzy na ręce to w niczym to nie przeszkadza ale szczerze to nie wiem skąd masz takie informacje. Narzędzia pracy oczywiście są. Na jakie stanowisko startujesz? Powodzenia

verto

Witam, Niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Chciałbym się dowiedzieć o wysokość zarobków w tej firmie ( w przybliżeniu ) no i jak wygląda atmosfera oraz narzędzia pracy. Z informacji powyżej wynika, że każdy każdemu patrzy na ręce. Czy można z tą firmą związać się na dłużej? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

zwijaj zwijaj się kochany bo to jeszcze nie koniec i Tryliński podobno traci cierpliwość zaraz polecą następni którzy za dużo wiedzą .

poinformowany

Ciąg dalszy "czyszczenia" w DM... Znany wszystkim, pogrążajacy DM z miesiąca na miesiąc coraz bardziej PI "usunął" kolejną wartościową i kompetentną osobę. Tym razem wziął się za dział importu. Ech... Szkoda gadać... Trzeba się zwijać.

akuku

Jak masz ze sobą wazelinę i będziesz wiedział komu smarować to możesz do śmierci swojej lub jego/jej/ pracować bez sukcesów.

Zastanów się dobrze i popytaj innych przedstawicieli bo obecnie sytuacja w DM jest trudna a przede wszystkim kadra zarządzająca która nastała po całej przemianie rok temu jest do niczego . A ten hołubiony Adam pogrąża się z miesiąca na miesiąc w swoich decyzjach żadnego spektakularnego sukcesu nadal są zwalniani albo odchodzą sami starzy pracownicy . A trzyma się w dupo włazów .

angu

W firmie się pracuje bardzo dobrze . Trzeba walczyć na rynku ale jest motywacja i narzędzia do pracy . Pozdrawiam .

masajka

A możesz napisać na jaki teren, będę mogła może pomóc, tak ogólnie to tragedii nie ma

Benekboss

Witam, Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak się teraz w firmie dzieje bo dostałem propozycje pracy i chciałbym się więcej o firmie dowiedzieć jak jest naprawdę. Z góry dziękuje Łukasz

McLarson

PISZE SIĘ ODPOWIEDNIM SŁUŻBOM A NIE SŁUŻBĄ I TAK TO JEST NIESTETY, UCZYŁ LUTER MARCINA A SAM...........!!!! JAK TU DO WAS APLIKOWAĆ, CZY NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY, ŻE TO LUDZIE CZYTAJĄ, JAKI WNIOSEK SIĘ NASUWA POTENCJALNEMU PRACOWNIKOWI-BO MI SZCZETRZE NIESMAK I NIECHĘĆ, CO SOBIE POMYŚLĄ O TAKIEJ FIRMIE? NO ALE CZY TAKIE OSOBY ZDAJĄ SOBIE WOGÓLE Z TEGO SPRAWĘ, ŻE PSUJĄ REPUTACJĘ SAMYM SOBIE ALE CZY TO KOGOŚ Z TYCH TAM PSEUDO MANAGERÓW,KIEROWNIKÓW I RESZTY ŚMIETANKI WYWYŻSZAJĄCYCH OBCHODZI, PODEJRZEWAM JAKO DŁUGOLETNI HANDLOWIEC NIESPOKREWNIONY NIGDY MAM NADZIEJĘ Z TĄ FIRMĄ, ŻE NIE, BO TO POZERZY ZAZWYCZAJ I CO TO NIE ONI, DLATEGO JA JAK SOBIE WPOMNĘ HANDEL ZA MOICH CZASÓW TO AŻ MIŁO SIĘ WSPOMINA A CO SIĘ TERAZ DZIEJ TO DRAMAT I ZA MAŁO POWIEDZIANE, DLATEGO CIESZĘ SIĘ ŻE SKOŃCZYŁEM STUDIA ZAGRANICĄ, TAM MIESZKAM I MAM NORMALNĄ I NIE STRESUJĄCĄ PRACĘ, BO ZA TAKIE MOBINGI JAK TO SIĘ TERAZ CZYTA NA TYCH PORTALACH O FIRMACH TO BYNAJMNIEJ TU W SZWECJI ZA TAKI MOBING TO SŁONO PRACODAWCA BY ZAPŁACIŁ KARĘ, DLATEGO WOLĄ PRZESTRZEGAĆ PRAWA CZŁOWIEKA I PRACOWNIKA!!!!!!!!!LUDZIE WASZĄ FIRMĘ ZAPEWNE DOCENIĄ I MOŻE NIE TYLE FIRMĘ, CO LUDZI W NIEJ PRACUJĄCYCH JAK SIE POCZYTA, TO NAPEWNO CHĘCI ODEJDĄ NA WSPÓŁPRACĘ Z KIMŚ TAKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Domain Menada - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domain Menada