Top-Key

Gdańsk

Opinie o Top-Key

p

Praca za 2 tys, jako it trzeba robic wszystko- sprzatac garaz przywozic opony odbierac zamowienia ze sklepu, jezdzic z papierami do ksiegowej. Umowa smieciowa na 3 miechy potem ewentualnie o prace (najniższa) reszta wiadomo pod czym.. nie sa fair w stosunku do pracownika. ekipa spoko . Nie polecam - brak perspektyw rozwoju.

K

Wpierw jest umowa 'probna' zlecenie, jesli sie sprawdzisz dostajesz umowe o prace. Umowa zlecenie jest na okres 1-3 miesiecy zalezy jak sie dogadasz. Nalezy liczyc sie z tym ze jesli sie nie sprawdzisz, nie bedziesz mial checi do pracy, umowa zlecenie moze zakonczyc sie juz w pierwszym tygodniu. Jedyne na co mozna liczyc, to przy pracy w delegacji zostanie ci wyplacone delegacyjne, mimo ze na umowe zlecenie sie nie nalezy pracodawca z reguly je wyplaca. O innych profitach nie wiem.

Iwona

@K - a od czego zależy ewentualne zatrudnienie w ramach umowę o pracę? Czy pracodawca zapewnia benefity, np. prywatne ubezpieczenie medyczne?

K

Praca na umowe zlecenie, pozniej ewentualnie umowa o prace, nizsza stawka na papierze. Praca od poniedzialku do piatku w wyjazdach, w miesiacu robisz od 220 do okolo 300 godzin. Zdarzaja sie prace w godzinach nocnych np. od 21-22 do 1 rano, praca w godzinach nocnych nie jest dodatkowo platna, czasami wychodzi na dzien pracy 14-15 godzin. Stawki za godzine pracy sa na niskim/srednim poziomie.

Iwona

Pracujesz w Top-Key? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy firmy?

tomek

Nie wiem jak jest u nich wewnętrznie ale może ktoś wie czy nie poszukują programisty? Z chęcią podjąłbym pracę

mario

nie dziwne że ta firma płaci 2 tyś za miesiąc serwisantowi w terenie skoro wycenia swoje systemy na 30% normalnych cen rynkowych , mam na myśli np systemy zliczania klientów, próbujemy konkurować z tą firmą ale nie ma szans już wiem dlaczego , mam nadzieję że przejrzą na oczy i zaczną normalnie handlować tym bardzie że CH mają pieniądze , i wtedy wszyscy będą zadowoleni łącznie z serwisantem który się tu wypowiadał ... osobiście nie polecam firmy która ma plan działania na takim poziomie, później szukanie oszczędności na najniższych ogniwach ,

qweet

Technik serwisant - praca w terenie pn-pt jeździsz po polszy na weekend do domu za 2 tysiące na rękę. (marne wynagrodzenie za życie na walizkach) tydzień na próbę na umowie z kibla. Generalnie czuć że mała firma, Rekruter - właściciel, menager, przyjdzie z Tobą na rozmowę w kapciach z zakopanego, mnie osobiście rozbawiło. Taki klimat... w całokształcie nie robi dobrego wrażenia.

propozycja pracy na próbe - bez badań lekarskich i bez umowy. (na tydzien). a w ogloszeniu bylo napisane pelny etap i umowa o prace. Pozdr.

Praca na czarno.

Elo
@pracownik 14.10.2015 13:14
Praca na czarno.

Raczej nie na czarno. Wszystkie papiery badania robią....

duza samodzielnosc, rozwojowa

Zostaw opinię o Top-Key - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Key