MIF-GAZ Administrowanie Nieruchomościami

Opinie o MIF-GAZ Administrowanie Nieruchomościami

piotro
użytkownik zarejestrowany

z tego co się mówi, to ma się podstawę pensji a główną "robotę" robią premie, które do pensji doliczane są za miesięczne realizacje planów itp. nie jest to łatwa praca w dobie kryzysów, aczkolwiek opłacalna, jeśli ktoś ma dobre techniki sprzedażowe ;)

mina

Nie polecam, kombinatorzy, cwaniaki, za nic mają sobie członków wspólnot, [usunięte przez moderatora] dokumentacja i sprawozdania roczne na zerowym poziomie, dziwne, że jeszcze rynek ich nie zweryfikował.

Nie polecam tej firmy. [usunięte przez moderatora] . Zatrudniają partaczy, firmy powiązane z nimi towarzysko-rodzinnie. Jakość usług marna. [usunięte przez moderatora] Hihihi myślą, że ktoś się przestraszy. Bałagan w dokumentacji itd.

Zostaw opinię o MIF-GAZ Administrowanie Nieruchomościami - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIF-GAZ Administrowanie Nieruchomościami