Bimiz Frozana

Opinie o Bimiz Frozana

cbgvjk
użytkownik zarejestrowany

@ede po pierwsze atmosfera jest w maire poprawna, po drugie jest umowa o prace, i po trzecie zarobki sa bardzo uzaleznione od stanowiska i tak naprawde od tego co sobie wynegocjujesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy zadowolony pan z uzyskanej odpowiedzi? :)

Kandydat

Firma wielkie zapytanie. Proces rekrutacji w tej firmie wygląda bardzo profesjonalnie, szczegółowo i rzeczowo. Na tym jednak wszystko co piękne się kończy, przy ostatnim z etapów rekrutacji zostają przedstawione tak śmieszne warunki pracy że człowiek nie wie co odpowiedzieć w danym momencie. Kandydat na przedstawiciela handlowego w tej firmie m.in. ma zadeklarować że będzie korzystał ze swojego samochodu, bądź poruszał się po warszawie tramwajem, autobusem i pewnie pieszo !!!!. Nie ma żadnych informacji na temat prowizji, zwrotów kosztów użytkowania własnego samochodu, zero , zero, zero, zero !!!!!! na szczęście nie zdecydowałem się na współprace.

Pracownica

Ciężko pisać o firmie, bo poza kadrą zarządzającą pracują tam naprawdę wartościowi ludzie. Co do samych właścicieli, to niepotrzebnie sami nakręcają bardzo nerwową atmosferę i niepotrzebnie eskalują banalne sytuacje. (usunięte przez administratora)

Hej wszystkim tam sprawdzają umiejętność matematyczna bo mają [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dokumentach przdstawiciele muszą bawić się w papierki i pilnować opłaty za siebie i pilnować wszelkich dokumentów gdzie widnieje nazwisko przedstawiciela, powinien to robić pracodawca a nie pracownik tak się wykorzystuje ludzi jest to jedna z najgorszych firm mrożonek w Polsce

Zostaw opinię o Bimiz Frozana - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bimiz Frozana