Opinie o Drużyna A Konrad Szmalec w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drużyna A Konrad Szmalec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drużyna A Konrad Szmalec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drużyna A Konrad Szmalec w Kielce

Magda Nowy wpis

O jakim spamie mówicie ?

. Nowy wpis

Zryj to DZIWKAAAA

nie polecam

rozsyłają spam - nie polecam. prosiłem o usunięcie mojego maila z spam listy i dalej otrzymuje wiadomosci zachecające do korzystania z usulug tej firmy. SPAMERZY

Krzysztof Nowy wpis
@nie polecam

Również do mnie wysyłają od groma spamu. Tacy profesjonaliści, a czytać nie potrafią...

Urszula Nowy wpis
@Krzysztof

Dziękuję za te spostrzeżenia. Skoro nie chcesz dostawać od nich wiadomości spamowych, to może napisz do nich bezpośrednio i o to poproś. Podaję Ci kontakt: kontakt@druzynaa.pl Zrobisz to? Może na forum jest obecny jakiś pracownik Agencji Interaktywnej Drużyna A, który napisałby coś o tym pracodawcy? Interesowałaby Nas chociażby kwestia zarobków: są na tyle dobre, że warto byłoby tam aplikować?

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy i patrząc na ciszę na forum sadzę, że jest dobrze!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drużyna A Konrad Szmalec odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Ja się bardzo na nich zawiodłam. Może kiedyś pracowali naprawdę dobrze, ale teraz to co tam robią to porażka. Jakiś czas temu zleciłam im utworzenie strony mojej firmy, dostarczyłam niezbędne zdjęcia i opisy które chciałabym, żeby się znalazły na mojej stronie. Zapytałam o termin, kiedy mogę się spodziewać wyników ich pracy, powiedzieli że za tydzień wszystko będzie gotowe. Niestety, nie było ani za tydzień, ani za dwa ani nawet za miesiąc. Zaczęli mnie brzydko spławiać, więc ja również ich spławiłam i znalazłam inną agencję interaktywną. Dlatego mogę polecić knsprojekt.pl

MariuszRED

Witam, zgadzam się z tym co przeczytałem na tym forum. Firma bardzo w porządku, pensja zawsze w terminie, nie można złego słowa powiedzieć o szefach, którzy wszystkich traktują z szacunkiem i na zasadach partnerskich. Nie ważne czy jesteś handlowcem czy programistą, wszyscy są jak jedna Drużyna :). Pracowałem 3 lata w marketingu i uważam, że to był bardzo owocny czas w moim rozwoju. Zaczynałem przygodę w tym dziale, to była moja pierwsza praca. Z ręką na sercu uważam, że nigdzie nie nauczyłem się tak dużo w obsłudze klienta jak w drużynie A. Chodzę na wiele szkoleń z marketingu, pozyskiwania klientów i non stop wałkują to samo, wciskają do głowy jakieś przeczytane w książkach metody. W drużynie natomiast dostałem solidną porcje wiedzy związanej z profesjonalną obsługą klienta za co im dziękuje!. Co do wpisu dotyczącego SPAMU. Dział marketingu jest w posiadaniu różnych ciekawych narzędzi autorskich, które co tu duża pisać działają :). Otrzymywaliśmy masę mejli od zainteresowanych klientów. Wszystko dlatego,że firma wie jak to robić :) natomiast z doświadczenia wiem, że trafiały się pojedyncze jednostki, którym coś nie odpowiadało. Tak jak z reklamą, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie zgłaszał pretensje :). Nie chcę nikogo obrażać, ale inteligentny klient widząc jakie firma ma możliwości marketingowe (ponieważ sama tych klientów pozyskuje dużo) chce współpracować, ponieważ wie, że jego biznes też będzie miał dostęp do wspomnianych narzędzi. Zresztą dzisiaj masę spersonalizowanych, niezamawianych informacji też dostajemy od np. znanych producentów samochodów czy sieciówek. No nic łowców spisku i spamu, którzy są zmorą handlu pozdrawiam gorąco i powodzenia życzę dla całej drużynyA i livemarket.pl

Marix PVX

Najlepsze uważam miejsce pracy dla grafików. Można się super rozwinąć. Mają spore wymagania, żeby dostać u nich robotę, ale jak się uda nie ma żadnych spin.Ciekawe projekty,fajna atmosfera,luźny czas pracy. Dużo szkoleń więc stale można się tam rozwijać, wystarczy wskazać szkolenie na jakie chce się iść i szefostwo płaci :)

Kamil Dudka

Z kasą elegancko, zawsze dostawaliśmy w terminie, bez żadnego spóźnienia. Oczywiście, zawsze mogłoby być więcej;), ale to zależy na ile się z nimi umówisz i jak wyceniają twoje umiejętności.Na szefostwo nie mogę powiedzieć nic złego,w firmie są przyjacielskie stosunki miedzy góra a dołem. Po jakimś czasie możesz dostać podwyżkę.Ale jak wyczują, że się opierdzielasz to wypier... od razu. Na rozmowie kwali. masz przepytkę, więc na pałę nie ma co iść.

Borsuk

a jak z kasą i umową? u mnie makabra w robocie mysle zeby się zawinąć

Michta

Siemka VirtualRob Pracowałem tam parę lat i był to super okres. Robisz przy małych, ale i bardzo dużych projektach. Jest dużo wyzwań, firma też tworzy swoje aplikacje, dlatego czasami jest tak ,że jesteś przypisany do paru projektów. Duży nacisk kładą na obsługę klienta ( oprócz roboty utrzymujesz kontakt z twoim klientem), a także ( to Cię pewnie przerazi) na tempo pracy i jakość wykonywanych projektów :). Nie wyślesz ich do klienta póki dział nie powie, że jest perfect. Wynagrodzenie ok, pracujesz różnie, zdarza się, że więcej niż 8 godz, ale dostajesz dodatkowe wynagrodzenie.Czasami jest nerwowo, ale dużo się nauczysz plus ja zebrałem do portfolio fajne realizacje. Faktycznie są w Wawie na Pory 61, ale tej siedziby nie znam. Jak szukasz roboty polecam Ci w ciemno, bo w naszej branży jak wiesz, przede wszystkim w stolicy jest dużo gów...nych firm, które lansują się , że są mega. DruzynaA ,Livemarket dobry kierun. Elo! :)

VirtualRob

Hej Miki, ile temu pracowałaś w Drużynie? z tego co wiem siedziba firmy jest teraz w Warszawie a nie w Kielcach.Czy mogłabyś napisać coś o pracy grafików? Jak było? :) jestem web developerem, kiedyś wysyłałem im parę razy CV, ale nie dostałem niestety odpowiedzi :( Nie wiesz, czy mogę iść chociaż na staż na początek? będę wdzięczny

Miki

Pracowałam parę lat w Drużynie A w obsłudze klienta. Bardzo byłam zadowolona z warunków pracy, z podejścia szefów do pracowników i klientów. Bardzo podoba mi się ich filozofia walki ze średniactwem. Strony, które sprzedawaliśmy zawsze były dopracowane, dzięki temu zawsze miałam dobry kontakt za stałymi klientami. Rzadko trafiali się pieniacze- klienci, którzy dzwoniliby z pretensjami, co sobie bardzo ceniłam ( na słuchawie u jednego z operatorów komórkowych była masakra). Początki są trudne w firmie, nawet bardzo, ponieważ szkolenie, rozmowy trwają miesiącami. Nie raz były ''podstawione'' telefony, ale teraz dziękuję, ponieważ duzo się nauczyłam w kwestiach prowadzenia i obsługi klientów. Polecam, miła atmosfera i dobry, przyjacielski kontakt z szefami.

Zostaw merytoryczną opinię o Drużyna A Konrad Szmalec - Kielce

Drużyna A Konrad Szmalec
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Osiedle Na Stoku 86 lok. 18
    25-437 Kielce