E car service

Opinie o E car service

radek

Podzielam zdanie poprzednika . NIE POLECAM. ( usunięte przez administratora ).Mimo że wygląd zewnętrzny wygląda obiecująco. Z tego co zauważyłem to i pracownicy bardzo często się zmieniaj. Polecam za to serwis( usunięte przez administratora ) znajduje się 3 km dalej w stronę mińska maja autoryzację i zajmują się wszystkimi markami.Pozdrwaiam

monia

Witam Chciałem ostrzec wszystkich którzy naprawiają tam samochody. Mi zamiast wymienić drzwi na nowe tak jak to było zaznaczone w kosztorysie naprawili stare za pomocą szpachli a pieniądze wzieli jak za nowe drzwi. NIE POLECAM TEGO SERWISU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o E car service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E car service