Opinie o Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak w Warszawa

Czy w Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak zatrudniani są obcokrajowcy?

Odpowiadam Nowy wpis

Jeżeli moderator usuwa istotna treść po TAK, to odpowiedź zmienia sens. W tym biurze nie ma zatrudnionych obcokrajowców. Proszę o usunięcie całej powyższej odpowiedzi a nie tylko jej części. Odpowiedzi są moderowane i zmieniana ich treść.

Krystyna

Czyli zamiast jakiegoś socjalu stawiają tu na premie? Niby dobrze, bo najwyżej samemu można coś sobie kupić pytanie tylko ile potencjalnie mogą one wynieść? Ktoś coś wie na temat obecnych zarobków oraz tego czego wymagają od kandydatów? Jak rozmowa przebiega?

Odpowiadam Nowy wpis
@Krystyna

Najniższa krajowa

Marian Nowy wpis

Gorąco polecam to biuro rachunkowe! Nie ma lepszych fachowców w tej branży!

Mikołaj

Cieszę się, że została powierzona tej firmie pełna księgowość. .. mamy tutaj dużo biur księgowych - ale to biuro jest po prostu najlepsze!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mateusz

Polecam wszystkim firmom oraz osobom fizycznym szukającym wsparcia oraz pomocy w zakresie pełnej rachunkowości oraz kadr. Pełen profesjonalizm i bardzo sprawna oraz miła obsługa!

Szymon

Obecnie współpracuję z biurem już 6 m-cy. Wyjątkowe połączenie cierpliwości w odpowiadaniu na pytania, wiedzy pokazującej pełen profesjonalizm. Biuro rachunkowe ma wszystko to, czego szukałem, tak więc gorąco polecam. Dodatkowo bardzo dobry kontakt.

Dawid

Odradzam, nie płacą. Firma zamówiła usługę, usługa została wykonana w 100%, Partner nie zapłacił. Umowa została "rozwiązana" w treści e-maila na przysłowiowe widzimisię. Tak samo może być z twoją umową o pracę.

Czy biuro rachunkowe działa 7 dni w tygodniu?

Czy w Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska, Paweł Maciak występują paczki/bony świąteczne?

Santa Claus

Tak, występują w formie widmo-sodexo.

Ehe

Niestety nic

Grażyna
@Ehe

To w końcu jak to jest? Można liczyć na bony Sodexo czy nie? A jeśli nie ma bonów to może są jakieś inne benefity? Karta multisport? Albo można liczyć na premię za starania?

Ehe
@Grażyna

Zaden socjal, można powiedzieć że premia za starania jest. Zasada im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz :)))))

Jolka

Jakieś informacje o pracy w czasie pandemii? Czy firma wprowadziła obostrzenia żeby zabezpieczyć pracowników?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aha

Tak, najniższa krajowa

admin

Jakie są w firmie Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska, Paweł Maciak relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak - Warszawa

Biuro Rachunkowe Partner s.c. Iwona Morawska Paweł Maciak
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Erazma Ciołka 12
    01-402 Warszawa