"PROFIL" PRODUKCJA, MONTAŻ, SPRZEDAŻ OKIEN I DRZWI PCV PRZĘCZEK

Gryfice

Opinie o "PROFIL" PRODUKCJA, MONTAŻ, SPRZEDAŻ OKIEN I DRZWI PCV PRZĘCZEK

Zbigniew

Nigdy nie byłem zadowolony z jakości wykonywanych usług: słabe jakościowo materiały, niechlujne wykończenia , 0,5cm dziury między ramą okienną a moskiterią , po reklamacji wypełnione tzw"kotkami", ciągle psujące się mechanizmy żaluzji - na naprawę których trzeba czekać tygodniami. Dzisiaj jednak właściciel pobił rekord pazerności : za zamontowanie 2 wieszaków do pancerza /17cm każdy po 4,50zł w sklepie/ zażądał 300,00zł+Vat. Zrezygnowałem z usługi.Wysłuchałem monologu niezadowolonego szefa , który zgodził się łaskawie na sprzedaż jednego wieszaka za 33zł /niezła przebitka!!!/ Wieszak zamontowałem samodzielnie w niecałe 3 minuty, Obliczyłem . że godzina pracy w firmie u pana Przęczka kosztuje 6 000,00+Vat /pomniejszona o 9zł za materiały/ To ceny nie z" sufitu" ale z kosmosu. Przy korzystaniu z usług tej firmy proszę uważać na jakość i ceny!!!

ween

zgadza sie i nie robia okien jak trzeba, tylko na odwal sie

kiki

Nie polecam nikomu!

Szukasz pracy?

rawcio

Traktuje pracownikow jak smiecia jestes niepotrzebny to jestes zwolniony kawal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o "PROFIL" PRODUKCJA, MONTAŻ, SPRZEDAŻ OKIEN I DRZWI PCV PRZĘCZEK - Gryfice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PROFIL" PRODUKCJA, MONTAŻ, SPRZEDAŻ OKIEN I DRZWI PCV PRZĘCZEK