Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.

królik

Pewnie że dyscyplina i profesjonalizm w działaniu sprawia, że lepiej przykładać się do obowiązków, bo potem ma to odzwierciedlenie w zarobkach. Ciekawe tylko czy jakieś oferty pracy pojawią się niedługo.

xxx

Takie opinie wydają tylko straceńcy i nieudacznicy, któży nie wiedzą jak pracować aby się nie napracować. Znam ta firmę wiele lat, oby każdy pracodawca był ta rzetelny i uczciwy. Ze wszystkim można się dogadać. Polecam.

były

zarobki 1000zl na okresie 3 msc potem 1000 +prowizja klimat tragedia stosowanie 2 list płac traktowanie ludzi jak [usunięte przez admina].pracowalem 1 tydz.tak dlugo zwlekał aby przekazać mi warunki umowy(której w rzeczywistości mialo i tak nie być).darujcie sobie prace w tej kaszubskiej firmie

xxx

Witam proszę o informację pracy w tej firmie na stanowisku Doradca Techniczno - Handlowy odział Warszawa. Jaka jest atmosfera, warunki pracy i płaca pozdr.

Zostaw opinię o Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.