Damaz

Łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Damaz
3 12 6 1

Opinie o Damaz

Administrator

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Damaz? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

vcfgh

w takim razie @otto wynika z tego że stały zespół mają już od dawna :) bo naprawde dawno nie widziałam ofert pracy od firmy Damaz. Jeśli coś by się miało zmienic, lub coś by sie zmieniło, dajcie znać :)

Basia

Jaka panuje atmosfera w pracy? Jakie warunki oferują- jakieś dodatki, premie coś co motywuje? A umowa czy na czarno? Bo tak słyszałam? Na produkcji to już wiem a w dziale sprzedaży lub na szwalni?

xxx

(usunięte przez administratora) w dzien idziesz na 11h od 7 : 18 na noc na 13h na start 8zl na h plus dziennie 15 zl na dojazd obojętne z kąd przyjedziesz robota nie jest cieżka nic nie dzwigasz najwyrzej 17 kg dzianine gotowa robisz swoje i ok (usunięte przez administratora)

Mariola

Proszę o opinię czy warto starać się o pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o Damaz - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damaz