E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi

Opinie o E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi

jogi

Witam. Nie polecam bardzo duża rotacja pracowników. Przyjęcia są cały czas bo taka rotacja. Lakiernik mechanik blacharz itd.Stali ludzie to jedynie "króliczka znajomi" Nie marnujcie czasu w e car serwis

krzysiek

Witam Pracowałem tam kilka miesięcy jako mechanik, i nie polecam nie warto sobie zawracać głowy.Pomimo że nowa lokalizacja wygląda bardzo obiecująco ale to co w środku się dzieje tragedia !!! Ludzie przychodzą i odchodzą bo traktują ( usunięte przez administratora ) poza oczywiście znajomymi( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam

bary63

Witam Chciałem przestrzec wszystkich którzy maja jakikolwiek kontakt z ta firmą. Takiej rotacji nie widziałem tzn widziałem gorsze ale należy do jakieś tam czołówki. Mechanicy blacharze lakiernicy biuro zmieniają się jak w kalejdoskopie.Przestrzegam wszystkich ponieważ nie warto marnować czasu.Pracownicy ok (wszyscy od wszystkiego) żeby było za co( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi