JUANJA

Wrocław

Opinie o JUANJA

michalina

@wszechwiedzący tak właśnie wnioskuję po kilku ostatnich komentarzach, natomiast taka już jestemn dociekliwa że chcę mieć wszystko potwierdzone i sprawdzone. proszę was więc o podanie oficjalnego źródła i informacji gdzie mogę przeczytać o tym że firmy już nie ma na rynku. pozdrawiam i z góry dzięx za odzew

wszechwiedzący

FIRMY JUŻ NIE MA UPADŁA

Minjasta

No i co, próbował ktoś ostatnimi czasy aplikować do firmy na jakieś stanowisko? Zastanawiam się jakie warunki obecnie proponują nowym ludziom a przy okazji jak wygląda proces rekrutacji - o co pytają, na co zwrócić szczególną uwagę, tak żeby w razie czego mieć pewność, że zostanie się zatrudnionym z marszu?

buhahah
@Minjasta 31.12.2014 18:04

oni przecież ogłosili upadłość...

aaa

czy Juanja płaci podwykonawcom?

anna,siwiak@wp.pl

od września 2013r czekam na wypłatę 910,-zł -jestem zbywana obietnicami, dziadoska firma, brak uczciwych szefów. Szukajcie innych firm do zatrudnienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

romeo

widzac co napsałes to masz w tej super firmie ciepla posadke kaske co miesiac bez opóznien a zwykłych roboli masz w głebokim poważaniu

romeo

co tu mozna napisac nic wiecej bo wszystko jest napisane najlepiej jak sam tam popracujesz wtedy sam sie przekonasz co to za firma Ja tam niepracuje juz ponad rok i bardzo sie ciesze ze opuscilem to nawet jak to nazwac ale mam tam jeszcze paru kolegow i wiem ze jest jeszcze gorzej jak rok temu, ale najlepiej sie przekonac na własnej skórze .Żucze powodzenia w tej firmie

domis

romeo - 2013-08-15 20:54:21 anonim - 2013-08-07 15:09:12 dlatego właśnie wolę się wcześniej kogoś zapytać kto wie jak jest w firmie JUANJA żeby niepotrzebnie sobie głowy nie zawracać jeśli jest coś tam nie tak.cos nie tak malo powiedziane to jest tragedia terazludzie co z tego ze tu piszecie firma i tak to olewa jak by sie tym przejmowali to by mieli inne podejscie do pracowników oni maja ludzi za niewolników masz tylko robic a jak sie nie podoba to wypad

misiek

anonim - 2013-08-07 15:09:12 dlatego właśnie wolę się wcześniej kogoś zapytać kto wie jak jest w firmie JUANJA żeby niepotrzebnie sobie głowy nie zawracać jeśli jest coś tam nie tak.anonim nie zycze pracy w tej firmie najgorszemu wrogowi ale decyzja nalezy do Ciebie

romeo

anonim jak bardzo sie sie interesujesz tym dziadostwem to sam spróbuj tam popracowac

eryk

duzo ci obiecaja ale na to nie licz najlepiej jak sie sam przekonasz jaka to rzetelna firma zycze powodzenia w pracy w tej rzetelnej firmie

***%%%

szkmoda juz cos pisac na temat tej firmy maja zwykłych roboli głeboko w (usunięte przez administratora) ludzie maja tylko na nich robic

romeo

kasy mniej jak minimum socjalne ale fury prezesów wypasione

cycxxx00

Firma kompletnie nie odpowiedzialna więcej kierowników niż pracowników, nie rozliczyła budowy w listopadzie, co za tym idzie siedem rodzin zostało bez pieniędzy na święta!! Wszystkim z tej firmy odpowiedzialnych za tą sytuację składam najgorsze życzenia świąteczne w imieniu poszkodowanych rodzin. Przyszłym kontrahentom nie polecam!!

nierób

Biorą bo trzeba brać.Ha,ha,ha

???

za dużo tu nierobów a kase biorą

anonim2

Za duzo darmozjadów w biurze.

firma jak każda pracować trzeba polecam

Zostaw opinię o JUANJA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUANJA