REUS POLSKA SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o REUS POLSKA SP. Z O.O.

OK

wanda

U córki w przedszkolu skarżą się na nich strasznie, fakt - tylko firma się może na tym dorobić bo szkoła nic z tego nie ma, pomimo że wykonuje całą robotę..przykre, bo płacimy za to my.

Czyzby?
@wanda 27.05.2016 08:16

Cos krecisz! To przedszkole czy szkola? Jak klamiesz - rob to umiejetnie.

znam ich

Kiepskie miejsce. Brak perspektyw, najniższa krajowa. Atmosfera, jak ktoś napisał wyżej, też nie najlepsza. Raczej dla desperatów.

byłam - ściema i tyle, nie polecam

Szukający
@wanda 24.02.2016 22:33
byłam - ściema i tyle, nie polecam

Sciema? Co to znaczy konkretnie?

ernest

Ktokolwiek widzi sens pójścia na rozmowę kwalifikacyjną? Bo zostałem zaproszony, a komentarze dot. ów firmy są niezbyt ciekawe :)

byłam tam

Nic nie sprzedają, zajmują się kontrolą zużycia energii w różnych placówkach, głównie w szkołach i przedszkolach.

a co sprzedają?

nowa

Czy ktoś może coś więcej napisać?

gall anonim

jajcarze :)

Ojejku

@słabo: a kto jest obecnie w tej zwartej grupie?

słabo

Coś nie do opisania. Atmosfera w pracy to jakis koszmar, oczywiście oprócz zwartej grupy, "nowi" są bez szans na zaklimatyzowanie.

Nindo

Porażka!

Zostaw opinię o REUS POLSKA SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REUS POLSKA SP. Z O.O.