Opinie o DREWTAR Sp. z o.o. w Tworóg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DREWTAR Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DREWTAR Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DREWTAR Sp. z o.o. w Tworóg

anonim.

Nie polecam !!!! Za dużo nerwów ! Pan Prezes to osoba strasznie wulgarna, wyzyskująca, bez kultury osobistej ! NIKOMU NIE RADZĘ SIĘ TAM PRZYJMOWAĆ DO PRACY !! LUDZIE SIĘ ZWALNIAJĄ SAMI, BO NIE SĄ W STANIE TAM WYTRZYMAĆ !

Młotek
@anonim.

Ino wiele to wyciągnie na ludziach

Wicia

Wielki moderator - napisz maila, weź telefon i się dowiaduj albo zapłać sekretarce.

@Wicia

@Wicia Muszę otwarcie przyznać, że bardzo trudno jest z Tobą złapać jakiś język. I zupełnie nie wiem, z czego może to wynikać. Skoro już udzielasz się na tym wątku, to powinnaś służyć pomocą osobom, które chciałby dowiedzieć się czegoś na temat pracy w DREWTAR. Odpowiesz zatem na moje poprzednie pytanie w sposób normalny?

Moderator kombinator
@Agnieszka

To kto tu w końcu jest moderatorem? Jakub zmienił płeć i stał się Agnieszką? Czy drugi moderator to Agnieszka, która podszywa się pod Jakuba. Moderatorzy, czy kombinatorzy? Ile za to płacą ?:-D

Moderator kombinator

Jaki jest aktualnie poziom wynagrodzenia za wpisy? Na tyle wysoki, że dalej wpisy są za darmo? Jakubowi nie szło płacenie, a jak Tobie pójdzie? Napisz maila, weź telefon i się dowiaduj albo zapłać rzetelnie, sekretarce żeby mogła za Ciebie spokojnie zbierać informacje.

@Moderator kombinator

@Moderator kombinator Takie kwestie w ogóle nie powinny Cię interesować, ponieważ nie jest to wątek, który by ich dotyczył. Poza tym - motywacja Twoich wpisów jest naprawdę bardzo niezrozumiała, nie wiem, jaki masz w nich cel. Zapytam Cię jeszcze raz: wyrazisz swoją opinię na temat pracy w DREWTAR, czy raczej nie?

@Agnieszka

Zapytam jeszcze raz, dlaczego nie powinno interesować to, że dostajesz pieniądze za moderowanie wpisów, które chcesz za darmo? Cel i motywacja jest bardzo zrozumiała. Ty chcesz zarobić, ale inni też, a jak pytają to Ty od razu to samo co Jakub "takie kwestie nie powinny Cię interesować". Dlaczego nie powinny? Czy trudno zrozumieć, czy raczej łatwo, że czas to pieniądz, a wpisy zajmują czas? Jakub zrozumiał, że za darmo umarło.

@Wicia

Takie dyskusje nie mają chyba sensu. Jestem tu, by pomóc użytkownikom forum w zebraniu informacji o tym pracodawcy, a Ty, skoro wiesz coś o nim, powinnaś normalnie nam to przekazać. Zrobisz to w końcu? Jeśli są tu jacyś inni pracownicy firmy DREWTAR, to bardzo proszę, aby zabrali tu głos. Może warunki zatrudnienia są tam już na tyle atrakcyjne, że warto byłoby aplikować - co sądzicie?

Moderator Kombinator
@Agnieszka

Powinnaś normalnie za darmo przekazać. Ha ha ha ha!!! Zrobisz to w końcu ? Ha ha ha, tak to do psa, albo u siebie w doma se możesz pogodać, a sądzić to Ty sie możesz ze swoim starym. Dzwoń, pisz i zbierej, a jak Ci się nie chce to nie zbierej.

@Moderator Kombinator

Wyraźnie widać to, że Twoim celem jest jedynie sprowokowanie mnie, co Ci się oczywiście nie uda. Jeśli znudzisz się pisaniem takich komentarzy i zechcesz w końcu wypowiedzieć się tu na temat tego pracodawcy, to oczywiście serdecznie zachęcam. Firma Drewtar jest uznanym w branży producentem drewna, produktów drewnopochodnych oraz dostawcą usług tartacznych. Jeśli ktoś z Was ma pojęcie, jak wygląda tam proces aplikacyjny, to niech go tu opisze. Może warto byłoby spróbować tam swoich sił?

@Agnieszka

Ha ha ha :-D . Za darmo sprawdź na stronie i będziesz wiedzieć, że ofert nie ma, ale się dowiaduj i próbuj :-D Zaczniesz płacić za klepanie wpisów to się dogodomy ;-) Za darmo już dawno umarło :-D

@Wicia

Możesz w dalszym ciągu próbować mnie prowokować, ale musisz mieć na uwadze to, że trudno wyprowadzić moją osobę z równowagi. Dalej zachęcam Cię do pozostawienia normalnej opinii o tym pracodawcy. W dalszym ciągu poszukujemy tu obecnego albo byłego pracownika firmy DREWTAR. Jeśli zatem taki się znajdzie, to niech opisze tego pracodawcę z własnej perspektywy. Może warunki zatrudnienia w ostatnim czasie zmieniają się tam na lepsze?

@Agnieszka

Jak nie chcesz płacić za wpisy to powiedz ile wpisów trzeba zrobić, żeby dostać kurs za darmo? Szukasz kursu? kurs HR kurs kosmetyczny kurs cukierniczy kurs grafiki komputerowej kurs programowania kurs kucharski kurs księgowości kurs kadrowo-płacowy kurs fryzjerski

@Wicia

Widzę, że pisanie komentarzy pozbawionych sensu jeszcze Ci się nie znudziło. Oczywiście nie możemy zabronić Ci wypowiadania się na tym wątku, jednak dobrze byłoby, jakbyś w końcu zabrała głos na temat. Osoby zainteresowane pracą w firmie DREWTAR liczą na Ciebie. Zdecydujesz się im pomóc? Opisz nam co wiesz, na temat tej firmy.

Jakub

@Wicia Myślę, że wiele osób wchodzi tu raczej bezinteresownie, bez chęci czerpania z tego korzyści finansowej. Celem forum jest pomoc jego użytkownikom w czerpaniu informacji o firmie DREWTAR, nic innego. W związku z tym jeszcze raz wychodzę do Ciebie z prośbą, żebyś normalnie wyraziła swoją opinię o warunkach pracy w tym miejscu. Możesz to zrobić, czy nie?

@Jakub

Czy robisz wpisy bezinteresownie? Ile dostajesz za zrobienie jednego wpisu na forum? Prośba o podanie prawdziwej kwoty.

Jakub

@Wicia W dalszym ciągu proszę, abyś zaczęło dyskutować w sposób normalny - rzetelny. Takimi wpisami raczej nie pomagasz tym, którzy wchodzą tu, żeby zaczerpnąć aktualnych informacji o danym pracodawcy. Może w związku z tym postanowisz napisać coś konstruktywnego na temat specyfiki pracy w firmie DREWTAR?

@Jakub

Moderator, zacznij ludziom w końcu płacić za wpisy, albo klep je sam i dyskutuj sam ze sobą - możesz kity wciskać ile fabryka dała. Konstruktywnie dzielenie kasą jakoś Ci nie wychodzi. Jak chcesz szarobić na kursach to się podziel kasą z innymi.

Jakub

@Wicia Bardzo proszę, aby charakter zostawianych przez Ciebie komentarzy nieco się zmienił. Skup się na opiniowaniu pracodawcy, jakim jest DREWTAR. Wiesz może coś o ewentualnej rekrutacji w tej firmie? Są skłonni do przyjmowania osób bez doświadczenia?

@Jakub

A kasa za wpisy gdzie??? Każdy chce zarobić!!!

Wicia

(usunięte przez administratora). A kasa za wpisy gdzie??? Każdy chce zarobić!!!

Wicia

I chce zarobić na darmowych wpisach!

Jakub

@do jakuba Niestety, nie jestem pracownikiem w firmie DREWTAR, więc nie mogę Ci na to pytanie odpowiedzieć. Ale jeśli byłbyś zainteresowany podjęciem tam pracy, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą i dopytać, bo może posiadają jeszcze jakiś wakat. Tu masz do nich kontakt http://drewtar.com/kontakt.html @Witold Bardzo proszę, żebyś wyrażał się w sposób kulturalny. Chcesz coś dodać na temat tego pracodawcy?

Jakub

@Ha ha ha Do czego miałby się odnosić konkretnie Twój wpis? Ma raczej niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku, czyli z opiniami o DREWTAR. Ale oczywiście jeśli posiadasz jakieś merytoryczne informacje o tym miejscu pracy, to z chęcią je poznamy. @Witold Firma DREWTAR zatrudni aktualnie kierownika działy sprzedaży i operatora wózka sortującego kłody http://drewtar.com/pl/artykuly/praca.html Chciałby spróbować swoich sił na którymś z tych stanowisk?

Jasiek

Rzadko zaglądacie na forum czy to dlatego, że tak dobrze się wam tu pracuje?

Witold

DREWTAR to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Może podpowiecie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Remek

Opieka nad parą Seniorów (78 i 79 lat) 1400 € netto. Zmień coś. Zacznij juz dzisiaj. Naprawdę warto.

Jasiek

Czy jesteście pewni, że dobrze o firmie nie można napisać?

Anita

Opieka nad panią Eriką z Gottmadingen 1150 EUR. - ciekawa propozycja. Warto spróbować. Polecam.

Anita

Słyszałam, że to świetna firma ale na forum bardzo różne piszecie?

do anity
@Anita

Tak świetna i zarazem międzynarodowa :) Ukraińce i więźnie.. a legalnie zatrudnieni ludzie tam są najgorsi ... smutna prawda... każdy ma lepiej jak ci ostatni

Remek

Jakieś nowinki z firmy moglibyście napisać. Jakie zarobki, atmosfera?

Jakub

Czy jest na forum, były lub obecny pracownik firmy Drewtar, który mógłby w merytoryczny sposób wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji i pracy w firmie? @Anita, jesteś zainteresowana aplikacją do firmy? Zdążyłaś się już czegoś dowiedzieć na temat rekrutacji?

Kuba do Jakuba
@Jakub

A Ty już 3 miesiąc roboty nie możesz znaleźć, że się dowiadujesz od marca :-) Jak tam kursy? Nie sprzedały się? Chopie , puknij się w czoło - jak chce ci się robić to robota znajdziesz.

Anita - gryfno kobita :)

Ja forum fajne. Wszystko możesz pisać, a co se pociśniesz to Twoje ;-) Jest zabawa :-D

Jakub

@Do Jakuba, @Jerzy 2, @Kuba dla Jakuba, @Jerzy 2, @nick, pisząc swoją wypowiedź na temat kursów miałem na myśli, to czy aby pracować na określonych stanowiskach należy mieć już uprawnienia przychodząc do pracy, czy firma oferuje kursy albo szkolenia wdrażające dla nowych pracowników. Często zdarza się tak, że ktoś ma doświadczenie pracy w innej dziedzinie i pierwsze miesiące pracy są okresem, kiedy pracownik uczy się nowego zawodu w praktyce. Są również kursy, które podnoszą kwalifikacje zawodowe i czy takie są również warto zawsze dopytać. Myślę, że takie informacje dla osób, które chciałby pracować w DREWTAR są bardzo cenne. @nick, co miałeś na myśli pisząc swoją wypowiedź? Jak już wyżej napisałem, po prostu zadałem szczegółowe pytanie odnośnie tego, czy firma proponuje kursy albo szkolenia dla nowych pracowników lub takich, które podnoszą kwalifikacje zawodowe.

Jakub

Skoro DREWTAR jest producentem drewna, produktów drewnopochodnych i dostawcą usług tartacznych, czy trzeba mieć skończone jakieś kursy albo mieć uprawnienia żeby pracować na określonych stanowiskach? Może ktoś napisze jakie wymagania trzeba spełniać. @robol, możesz sprecyzować dlaczego uważasz, że "w zakładzie dalej zima"?

nick
@Jakub

wystarczy mieć ręce i nogi możesz być bez głowy ... tam nic nie jest wymagane... byle byś robił co oni sobie upodobają ;]

nick

Próbuj, może coś wcisniesz ;]

Zostaw merytoryczną opinię o DREWTAR Sp. z o.o. - Tworóg

• Jak się pracuje w DREWTAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DREWTAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DREWTAR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DREWTAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DREWTAR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DREWTAR Sp. z o.o.