Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

NIP: 5730108267 KRS: 0000205484

Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Opinie o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Henryk

Może ktoś słyszał o wolnym stanowisku w firmie? Podpowiedzcie coś chętnemu.

Inik

Witam czy z całej wypłaty ubezpieczenie czy może najniższa?

Jasiek

Jaką umowę dostaje nowy pracownik na początek?

Szukasz pracy?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

operator

Sama firma daje radę , zarobki około 5000 zależy kto i gdzie, normalna umowa . (usunięte przez administratora)

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Częstochowa.

Andrzej

Konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania tych "opinii"

Gogol

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Częstochowa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Xyz

Witam wszystkich pracowników Budpol mam pytanie ile zarobi kierowca cięzarowki albo operator walca lub rozkladarki?

anonymous
@Xyz 29.09.2017 08:34

15-18 pln

Andrew

Ja nie narzekam , zarobki jak na Polske dobre atmosfera ok

Urwis
@Andrew 06.06.2016 21:53

A ile kolego godzin pracujesz dziennie?

aaa

puwo naprawde rarytas 2880 zl w delegacji zyc nie umierac :)

mario

witam na dzien dzisiejszy placa 12zl h i tyranie po 12h dziennie tylko delegacja ,za 2ą klase na koparki

Trucker

Sama firma jest spoko jednak wiele zależy do jakiej grupy się dostaniesz,ja pracowałem w Koninie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk