Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Częstochowa

Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Opinie o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Częstochowa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

ght
@Administrator 25.02.2018 10:02

Pracownicy dostają wypłatę 'pod stolem' i w razie 'W' cięzko udowodnić jaki był faktyczny dochód gdyż na umowie wszyscy pracują oficjalnie na najniższą krajową.

Dominik

mam nadzieje ze BHP uleglo poprawie w tej firmie... wypadki zdarzaja sie wszedzie ale pod tym akurat wzgledem firma kilka lat temu pozostawiala baaardzo wiele do zyczenia...w sytuacjach kryzysowych nie polecam. Firma nie okazuje zadnego szacunku w stosunku do rodziny poszkodowanego ktory ulegl w smiertelnym wypadku przy pracy...jezeli komus pojawila sie taka badz podobna sytuacja radze trzymac sie na bacznosc. Protokoly powypadkowe przed podpisaniem radze konsultowac z osobami ktore zajmuja się BHP. Wlasciciel ktory tlumaczy ze nie moze pojawic sie na ostatnim pozegnaniu mlodego czlowieka ktory dla niego pracowal poniewaz jest na urlopie w Alpach? Jak dla mnie słabe i zero szacunku nie mowie juz dla rodzenstwa ale dla rodzicow...

Sylwia
@Dominik 27.04.2018 05:53

Jestem żoną zmarłego kierownika budowy. Mąż pracował 3 lata zostałam sama z dzieckiem. Na budowie było wiele uchybień pod względem BHP nikt za to nie odpowiedział, winni dalej pracują, pracodawca wymigal się od odpowiedzialnoscim nie udzielił mi ani memu dziecku żadnego wsparcia. Zostaliśmy same z bólem i poczuciem niesprawiedliwości. Zginął człowiek który całe swe serce wkładał w pracę która wykonywał. Gdyby był normalny system pracy to by się na pewno nie wydarzyło.

Andrzej

Konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania tych "opinii"

Gogol

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Xyz

Witam wszystkich pracowników Budpol mam pytanie ile zarobi kierowca cięzarowki albo operator walca lub rozkladarki?

anonymous
@Xyz 29.09.2017 08:34

15-18 pln

xxx

syf, kiła i mogiła, chamstwo szefostwa, kierownictwo typu ciurpol jeszcze gorsze

Andrew

Ja nie narzekam , zarobki jak na Polske dobre atmosfera ok

Urwis
@Andrew 06.06.2016 21:53

A ile kolego godzin pracujesz dziennie?

aaa

puwo naprawde rarytas 2880 zl w delegacji zyc nie umierac :)

haha

Do pracy w gumiakach i po kolana w błocie? 12zł h 1200zł kierowca 1200 haha

mario

witam na dzien dzisiejszy placa 12zl h i tyranie po 12h dziennie tylko delegacja ,za 2ą klase na koparki

Trucker

Sama firma jest spoko jednak wiele zależy do jakiej grupy się dostaniesz,ja pracowałem w Koninie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk