Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Opinie o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk

Xyz

anonymous
@Xyz 29.09.2017 08:34
Witam wszystkich pracowników Budpol mam pytanie ile zarobi kierowca cięzarowki albo operator walca lub rozkladarki?...

15-18 pln

xxx

syf, kiła i mogiła, chamstwo szefostwa, kierownictwo typu ciurpol jeszcze gorsze

Andrew

Ja nie narzekam , zarobki jak na Polske dobre atmosfera ok

Urwis
@Andrew 06.06.2016 21:53
Ja nie narzekam , zarobki jak na Polske dobre atmosfera ok

A ile kolego godzin pracujesz dziennie?

aaa

puwo naprawde rarytas 2880 zl w delegacji zyc nie umierac :)

haha

Do pracy w gumiakach i po kolana w błocie? 12zł h 1200zł kierowca 1200 haha

mario

witam na dzien dzisiejszy placa 12zl h i tyranie po 12h dziennie tylko delegacja ,za 2ą klase na koparki

Trucker

Sama firma jest spoko jednak wiele zależy do jakiej grupy się dostaniesz,ja pracowałem w Koninie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk