Opinie o Dromil w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dromil. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dromil na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dromil w Żywiec

Wszystko wraca do normalności, atmosfera się poprawia, pensje na czas (usunięte przez administratora) za burtą...

Belka

Ej ludzie napiszcie jak wygląda praca z nowym właścicielem.

Belka

Ej ludzie napiszcie jak wygląda praca z nowym właścicielem.

j

Determinację w zadaniach musi posiadać każdy pracownik i nic dziwnego, że są teraz tak opłacalni. Wiecie czy atmosfera jaka teraz panuje w Warszawie jest lepsza niż przedtem? Podobno relacje są całkiem niezłe.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dromil? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
Scyro prowda

Dromil przejęła Alpina za długi. Wszyscy prezesi łącznie z panią D. okradli firmę do cna. Podobno pani D. dostała rachunek za serwisowanie samochodów, które "pożyczyła" z Dromilu. Fajny interes - "pożyczyć" tzn. przywłaszczyć samochody, a potem naprawiać na konto Dromilu, a ludzie tynk ze ścian jedli prawie 2 lata. Tak się w Polsce robi biznes, jak owa pani D. - zaczęła pracę u Tyca, to koszulki z ciuchlandu nosiła, a po paru latach firmę dla mężusia otworzyła.

ona

Wie ktoś może jak nazywa się taki PAN, robi teraz na Godziszce droge. Grubszy, obciety na irokeza.

troll do TylkoPrawda

siedzisz za biurkiem i w h u j a walisz , popierasz ich bo kasiora w kieszeni kazdego 1 miesiąca a hejtuja tylko ludzie którzy nic nie robia czyli ty

TylkoPrawda

Wg. Ciebie lepiej siedziec w domu z reka w spodniach i drapac sie po jajach ! Bylem na tym zebraniu i uwazam ze dobrze postapil wypowiadajac sie w ten sposob . Widac ze zalezy mu na firmie w ktorej przepracowal kilkanascie lat . I jeszcze jedno co wg. Ciebie ma sie liczyc w pracy ? Praca. No ale co moze wiedziec ktos kto nie wie ze imie i nazwisko piszemy z duzej litery :/ Nie chcesz nie pracuj idz na lewe L4 a nie (usunięte przez administratora) glupot w internecie. I nie podszywaj sie pod prawde bo TylkoPrawda jest jedyna i niepowtarzalna ! Bawo dla tych ktorzy potrafia wyrazic swoje zdanie a nie ukrywaja sie w necie i hejtuja bez sensu :/

tylko prawda

po dziszejszym spotkaniu okazało się na czym komu zależy janek potrzebuje takich ludzi jak paweł pytlarz zapunktował u szefa a u ludzi ma przejebane u niego tylko robota się liczy

TylkoPrawda

Hubi zapewne jest pracownikiem biurowym tejze firmy bo oni maja zalegla 1 pensje... Coz duzo pisac firma ktorej wgl nie zalezy na pracownikach fizycznych. Nie sa oni informowani o jakichkolwiek zmianach dotyczacych firmy o jej stanie faktycznym nie wspominajac juz o wyplacie pensji ktora nie wplywa na ich konta juz drugi miesiac. To smutne ze w ten sposob trkatujecie ludzi ktorzy latami pracowali na wasza marke bo to oni a nie biurokracja daja Wam zyski. I prosze pamietac ze kazdy z waszych pracownikow jest w stanie zrozumiec zla sytuacje finansowa ale z ludzmi trzeba rozmawiac a nie ich lekcewazyc. Ja osobiscie sie dziwie ze pracownicy jeszcze nie zeszli z robot powinni to zrobic wlasnie za to jak ich traktujecie.

jah

wypłaty wpływają z trzy tygodniowym opóżnieniem kierowcy i operatorzy muszą ratować swój budzet sprzedając paliwo zeby nie pozdychać z głodu.

kioolek

Pewnie kogoś teraz też szukają, patrząc że mają szeroką ofertę, nawet powiedziłąbym, że bardzo szeroką, bo oferują budownictwo drogowe, budownictwo mostowe, budownictwo hydrotechniczne, roboty żelbetowe, renowację konstrukcji żelbetowych, a przy tylu ofertach to pewniw każde ręce do pracy potrzbne jak są zamówienia oczywiście

tomek

Ja widziałem od nich ogłoszenie pracy w powiatowym urzedzie pracy w Żywcu, ogłoszenie jest już co prawda nieaktualne, ale i tak dla potomnych napiszę, co tam wyczytałem. Poszukiwali operatora walca drogowego, proponowali umowę o prace na czas okreslony, minimalne zarobki brutto to 2000 złotych miesięcznie, czyli tak sobie.

a moim zdaniem z kierowców zostali tam sai konfidenci

jan

z moich obliczen a wszystkich kierowcow znam zwolnilo sie juz dziewieciu i na tym nie koniec

jj

nie 4 tylko juz 7 kierowcow sie zwolnilo dziwie sie ze tylko 7

jan

ŁADNE ZDJĘCIA NA WASZEJ STRONCE ale ten Bednarz wygłąda jak kloszard.

hehe

hehe za chwile nie bedzie mial kto tam jezdzic od poczatku roku zwolnilo sie juz czterech kierowcow a z tego co mi wiadomu na tym nie koniec

hy

nie jest tam tak zle mało placom ale dużo można ukraśc gps nie dzialają zrezygnowali mozna spuszczac paliwo

izi

bo tam nie pracują fachowcy.Prawdziwy fachura nie robiłby w takim szambie albo dawno by już siedział za granicą.tam robią same mamyje.

Zostaw merytoryczną opinię o Dromil - Żywiec

Dromil