solway

Worksop

Opinie o solway

coolaj

no to raczej spoko informacja, zważywszy na fakt, że to na pewno wiąże się z nowymi zatrudnieniami i zwalczaniem bezrobocia w rejonie :) brawa dla nich i spoko, że spółka się rozwija i to na plus regionu

Michał

Witam, Mam pytanie odnośnie Solwaya. Jak tam się pracuje, czy nowi pracownicy mają szansę się utrzymać? Jaki podatek jest im potrącany na początku pracy i kiedy im go zwracają? Pozdrawia,

AnonimMyślący2

AnonimMyślący - 2011-04-10 16:08:41 Pozwolę sobie odnieść się do tej prymitywnej \'opinii\'. Prymitywnej gdyż zasób słownictwa i braki w gramatyce są tak rażące, że ręce opadają. Twoja infantylność aż promienieje z tej oto wypowiedzi. Bajko-pisarz/ pisarka? Muszę przyznać, że w życiu takiej marnej historyjki na temat człowieka nie przeczytałem. Zacznę od pierwszego Twojego słowa. \ art. 212 KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

AnonimMyślący

Pozwolę sobie odnieść się do tej prymitywnej 'opinii'. Prymitywnej gdyż zasób słownictwa i braki w gramatyce są tak rażące, że ręce opadają. Twoja infantylność aż promienieje z tej oto wypowiedzi. Bajko-pisarz/ pisarka? Muszę przyznać, że w życiu takiej marnej historyjki na temat człowieka nie przeczytałem. Zacznę od pierwszego Twojego słowa. "Pracuję" - no jak widać słabo pracujesz skoro masz czas na pisanie takich żałosnych bestselerów na internetowych forach. Przeraża mnie Twój niesmak do rasy człowieka, mieszkasz w obcym kraju, pracujesz w nim, jesteś akceptowany/a i masz jeszcze czelność podważać i oceniać wartość człowieka odnosząc się do jego rasy. (Czytaj jako rasizm) Jest to kompletnie nie etyczne i infantylne zachowanie z Twojej strony. Dalszej analizy tego bełkotu pozwolę sobie odpuścić gdyż nie wnosi nic sensownego. Teraz taka mała konkluzja. Wstyd, to tyle dodam od siebie. A teraz może trochę prawa. Zgodnie z Angielskim prawem, CYTUJĘ: "art. 212 KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności," Jak i również: "§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania," mam nadzieję, że osoby które są wymienione w tym poście skorzystają z wiedzy przesłanej i zgłoszą sprawę do odpowiednich organów ;) A ty autorze posta powinieneś się wstydzić, ze swoich braków edukacji.

Zostaw opinię o solway - Worksop

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie solway