Lurgi S.A.

Kraków

Opinie o Lurgi S.A.

Agnieszka

@Nick :) możesz powiedzieć jak często zdarzają się wyjazdy do Frankfurtu o których wspominasz? Jak wygląda kwestia wymagań firmy dotyczących znajomości języka? Czy możemy liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy w postaci dodatkowych kursów językowych?

szeregowiec

FIRMA zmieniła nazwę na Air Liquide Global E&C Solutions , dalszy ciąg tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953292

paw

Ciekawe, powaznie dają umowy lojalnościowe? To dużo inwestują w ludzi, skoro nie chcą by uciekli, jak tu ze szkoleniami, certyfikatami i tym podobnymi?

jolka

jeśli rzeczywiście w firmie już na początku zarabia się 3-4 tysięce złotych, jeśli piszecie w tej kwestii prawdę, to widzę że warunki są bardzo dobre i jeszcze dzisiaj wyślę tam cv. aqle skoro pieniążki takie duże tam są to i pewnie wiele osób jest na jedno miejsce i ogromna konkurencja o posady, napiszcie plisss czy mam rację

mops

Liczenie na 3 lub 4 tysiące za wkład i intensywność pracy jest zupełnie nie uzasadnione. Kapitał firmy - zewnętrzny, możliwa praca na terenie Niemiec i teraz pytanie czy opłaca się tak mocno poświęcać swoje nerwy aby za taką kwotę w okolicznościach ogólnego stresu i korporacyjności pracować ?? Proszę o jakiś konkretny argument. Sergiusz ... jeśli istnieje korporacyjność to lojalka jest zapewne na bakier

Nick :)

umowa na czas określony, pewnie rok, potem druga i chyba trzecia (przepisy) jest już na nieokreślony. Dostaniesz 3-4k brutto, zależy od doświadczenia... z tym, że na początku będziesz asystentem projektanta (drabinka taka), potem projektant i ew. starszy.. Mogą się zdarzyć wyjazdy do (nadrzędnego) biura we Frankfurcie... relacje w porządku, gorzej z zarządem, który z grubsza w kulki leci i gorzej z samą pracą, która jest ciężka (idiotyczne terminy)

Robert

Kiedyś byłem na rozmowie z p. (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) już nie pamiętam. Pamiętam tylko, że kawał idioty, pod nosem komentował moje wypowiedzi. Nawet mojego CV nie przejrzał przed rozmową, nie mówiąc już o Pani z HR, która w połowie rozmowy się zastanawiała co ja tu robię, bo mam inne kwalifikacje - porażka. Buractwo i tyle.

pytanie

stefan
@pytanie 24.07.2014 22:13
Podobno Kraków idzie do rozwałki. Czy to prawda?

raczej nie, jakis czas temu szukali nowego budynku, bo na mogilskiej jest ciasno

marek
@pytanie 24.07.2014 22:13
Podobno Kraków idzie do rozwałki. Czy to prawda?

wygląda na to, że Lurgi (teraz już Air Liquide Global itepe) faktycznie idzie do rozwałki. Już ich nie stać na normalne diety w delegacji. Jak bym kiedyś chwalił to zaczynam odradzać komukolwiek

inz.

Powinieneś żałować bo po roku dostałbyś 3200 a po 5 latach 3500

stefan
@inz. 10.05.2014 10:08
Powinieneś żałować bo po roku dostałbyś 3200 a po 5 latach 3500

Po 5 latach 5k mam, nie 3,5k.

zaager

Rzeczywiście tam się zarabia 3tys brutto??? a ja żałowałem że mnie tam nie przyjęli…

zaager

Mama

Może i słusznie nie chce Ci się wierzyć, bo w każdej firmie żeby zarabiać jakieś lepsze pieniądze trzeba trochę się wykazać. Lurgi na pewno nie odbiega od standardów

inż.
@Mama 05.04.2014 07:11

3000 brutto to są lepsze pieniądze? Bądź poważny...

lurgowiec

Drodzy koledzy i koleżanki, jak humory po spotkaniu z Prezesem? Po zapowiedziach, "pochwałach", prognozach na przyszłość? Zadowoleni czy już zaczęliście pukać do Apply i CH2? Chcą tam nas jeszcze?

Kowalski

Proszę o informację, czy w firmie pracuje się w języku angielskim? Chodzi mi o to, czy praca wygląda tak, że komunikacja między pracownikami jest w języku angielskim, czy też angielski wykorzystuje się tylko do sporządzania dokumentacji projektowej?

romer

Tak jakieś 1000 zł brutto/tydzień a kiedyś było 2000 zł.

kornelia

Witam, ja z kolei mam pytanie czy jest jakieś zapotrzebowanie na np. absolwentów architektury? Chciałabym się dostać do Lurgi, ale nie wiem czy moje wykształcenie się tam przyda.. Czy jest jakieś stanowisko na które mogłabym aplikować?

mlody

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam i ślę CV :)

Witam, na jakim poziomie są zarobki na początku pracy?

mlody

A może ktoś się pochwalić jakie zarobki są możliwe do uzyskania w Lurgi? Od jakiej stawki negocjować na starcie?

średnia wieku kadry to 60lat, inżynierowie nie znający ani języków obcych ani za bardzo obsługi komputera, system pracy lażenie z zeszytami z okresu studiów i zaglądanie co tam jak to ma wyglądąć - tak ta firma robi prpjekty - młodzi pracownicy poniżani przez starszych i przez przypadke nic nie można powiedzieć do kadr bo kadry od razu "przecież my panu udowodnimy że był pan złym pracownikiem"

Zostaw opinię o Lurgi S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lurgi S.A.