Ocular Canada

Rzeszów

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 4 ocen.

Ocular Canada
5 4 6 1

Opinie o Ocular Canada

ona

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dosyć, że człowiek pracuje po 10-12 godzin dziennie i dostaje za to najniższą krajową (okej, są premie, ale z tym też szału nie ma)to jeszcze musi mieć do czynienia z Panią Dyrektor, która to jest kobietą niekulturalną, pozbawioną wszelkiej klasy, traktującą pracowników albo lekceważąco, albo chamsko (zależnie od tego jaki akurat ma humor). Toleruje tylko takich pracowników, którzy się jej podlizują i bezrefleksyjnie zgadzają się ze wszystkim co ona powie. Natomiast jeżeli masz swoje zdanie to szybko trafiasz na czarną listę.

Zostaw opinię o Ocular Canada - Rzeszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ocular Canada