PPHU IMEX

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o PPHU IMEX

Młocio

Prezes to w moim mniemaniu najbardziej słowna osoba ze wszystkich, nie wiem skąd jakieś wonty do niego, mam dziwne wrazenie, że nie wszyscy rozumieją jak wygląda zarządzanie ludźmi i taki tam inne rzeczy

Prezes Imex-u jest nieuczciwy i niesłowny w stosunku do pracowników.Nigdy więcej tej firmy.

Wszystko co napisaliście o tej firmie to prawda.Należy się trzymać jak najdalej od tej firmy i jej właścicieli.

Słowa kojarzące się z PPHU IMEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: brak szkoleń i możliwości awansu. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PPHU IMEX:kontakt z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w PPHU IMEX(usunięte przez administratora) lekceważenie pracowników

Zostaw opinię o PPHU IMEX - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU IMEX