VITROTERM S A

Murów

Opinie o VITROTERM S A

Spadam z firmy.

Znakomita szkoła survivalu. Jak Ci nie przetną sznurówek w szatni w butach, to Cię opierd... przy maszynie albo zjedzą śniadanie zostawione w zakładowej lodówce. Chcesz pomocy w firmie jak padnie maszyna, kup sobie własny zestaw naprawczy i naprawiaj samemu. Pomoc od majstra tylko wtedy kiedy ma dobry humor. Świetnie było by mówić po ukraińsku, bo tego tałatajstwa coraz więcej zatrudniają.Polecam dla preppersów i ludzi pokroju Bery Grylsa.

Nickkk

Dobra praca na sam początek jako pierwsza praca na przynajmniej 1 rok. Potem uciekać i nie oglądać się za siebie.

mike

Bylem raz na rozmowie , gość ma nie równo pod sufitem , chce płacić inżynierom automatyki czy mechatroniki po minimum .Rozmowa zabawna angielski to nie u nas , u nas to niemiecki , inne kwalifikacje jak suwnice czy wózki to nie są mu potrzebne a w ogłoszeniu szuka ludzi z papierami .

Masz nowe informacje o firmie VITROTERM S A ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o VITROTERM S A - Murów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITROTERM S A