Panteon

Opinie o Panteon

ewa

Ludzie nie pracujcie w tej firmie. Oni w kółko dają ogłoszenia że potrzebują pracowników do pracy, zarówno dziewczyny na wydawkę jak i kucharzy. Zaczynasz tam pracę bez żadnej umowy, pierwsze 20 godzin jest za darmo po których mówią, że się nie nadajesz. i znowu dają ogłoszenie że potrzebują pracowników. Dziwne, że tyle ludzi do pracy się tam nie nadaje. Oni tam chyba szukają murzynów do czarnej roboty. Pamiętajcie pierwsze 20 godzin jest za darmo.

Zostaw opinię o Panteon - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panteon