Accreo Taxand

Opinie o Accreo Taxand

znajomy

gal - 2011-04-02 22:48:40 Przede wszystkim to nie korporacja. Firma młoda, raz lepiej raz gorzej. Sporo szkoleń. Goscie od dotacji naprawde niezli. Placa za nadgodziny. Mnie informatyk nie przeszkadza, chyba nie byles anonim w wiekszej firmie gdzie informatyka i tak nie ogladasz a mozesz sobie z juniorami z IT pogdac o wylaczaniu i wlaczaniu laptopa....To lek na wszystkie usterki... hahaha rozwija się to fakt ale rotacja to tam jest ponad normę, tam ludzie przychodzą na naukę i uciekają jak poznają tą firmę, wiem bo pracuje troszkę i naprawdę ile tam ludzi się przewinęło to już sam tracę rozeznanie, a informatyk to jest taki że jak brakło pomocnika w dziale IT to wszystko się sypało, jeżeli pracowałeś/aś po odejściu młodszego informatyka to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] był menago nie dawał rady z prostymi sprawami drukarki stały a banalna pomoc w przerobieniu PDF to już był szczyt jego pojęcia o IT. Więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, najpierw poznaj dogłębnie i w tedy się wypowiedz

gal

Firma w miarę sprawna dzięki pracownikom którzy tyrają za przełożonych, nie ma tam pochwał a premie tylko dla najwyższych zwykli pracownicy muszą się niestety cieszyć ty że tam pracują, choć to dzięki zwykłym pracownikom ta firemka pracuje. Dział IT to żenada prowadzi ją jeden informatyk i to niezbyt dobry (nie potrafi wykonać banalnych czynności o które go prosimy), raz na jakiś czas zatrudniają innego informatyka aby zrobił porządek po czym go zwalniają i od nowa robi się [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tak w kółko (a mogliby zamienić obecnego informatyka na bardziej biegłego) bo obecny nawet się nie pofatyguje do zaciętej drukarki - bo jak mówi jestem MANAGEREM a nie help desk! Podsumowując brak szacunku przełożeni co niektórzy jakby nie z tej epoki :) nagrody za pierwsze miejsca należą się dla osób które tak naprawdę mało zrobiły, lepiej poszukać innej firmy w tej branży

Zostaw opinię o Accreo Taxand - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accreo Taxand