S4Group S.C.

Gdańsk

Opinie o S4Group S.C.

kink

xzxz, powiedz mi tylko jak do nich najlepiej się dostać i ile doklądnie na start dają?

ewulajens@wp.pl

Profesjonaliści w każdym calu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przemili w doradzaniu sprzętu na każdą kieszeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym POLECAM właśnie S4Group S.C. Pozdrawiam serdecznie Ewa.

Słowa kojarzące się z S4Group S.C.: solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 10/10 . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję: w zależności od umiejętności. Najbardziej podobało mi się w S4Group S.C.: możliwość rozwoju. Najbardziej nie podobało mi się w S4Group S.C.: brak.

Zostaw opinię o S4Group S.C. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S4Group S.C.