Opinie o Anda-Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anda-Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anda-Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja toreb i walizek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anda-Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Czym w Anda-Dystrybucja Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Darek Nowy wpis

piciem browara zachęcają a dodatki cpanie

Agnieszka Nowy wpis
@Darek

No ciekawe... Zastanawiam się czemu tak dogryzasz? Zwłaszcza pracując tutaj. Tak obiektywnie to co Ci się tutaj nie podoba?

Mucha Nowy wpis
@Agnieszka

Czysta prawda. Tam ludzi amfa przecpan6ch pogotowie zabieralo

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Anda-Dystrybucja Sp. z o.o.?

mario

Pierwszy podstawowy etap rekrutacji badanie głowy na koszt własny.

Samochody przeładowane notorycznie waga w papierach 3t do 3.5t. Są artyści co na busa biorą więcej ITD miało by zniwa. Ogólnie łysy kierownik magazynu zjeby jak właściciel. Przestarzała flota aut,handlowcy to porażka notoryczne kłótnie na punktach. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i wodorosty. Żeby mieć dobrze i szybko kończyć pracę nie męcząc się pseudo spedytorowi trzeba głęboko wejść w (usunięte przez administratora) i ... niech każdy resztę odpowie sobie gdzie. (usunięte przez administratora)

Drwal

Mój znajomy pracuje w Andzie i mówi że firma nie daje żadnych podarków na święta czy to prawda czy ściemnia

@Drwal

Ja za swojej kadencji nie dostawałem nic. Chyba ze nadgodziny za darmo ????. Może teraz się to zmieniło po latach- nie wiem

Julia
@Małolat

Rozumiem, że pisząc o darmowych nadgodzinach masz na myśli to, że nie dostaje się za nie wynagrodzenia. Ale może jest możliwość odbioru dnia/dni wolnego? W wielu miejscach właśnie taka forma jest praktykowana.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Anda-Dystrybucja Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku ZATRUDNIĘ Krojczego/Krojczą/ Pomoc krojowni. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
firmowy

Przewoźnikom odradzam współprace. Przeladowane nawet trzykrotnie pojazdy (na busach sie wozi po 2500-3500 kg) ciezka robota i wybiórcze traktowanie kierowców / przewoźników. Jedli dostają szybsze i łatwiejsze zlecenia, inni czasochłonne i najcięzsze punkty. dlaczego ? różne odpowiedzi sie nasuwają..

Dawid

@Małolat Gdyby tak było to ja nie wytrzymałbym miesiąca. Firma to dobry pracodawca, dbający o pracowników, polecam!

@Dawid

@Dawid Ale co polecasz bo nie rozumiem? To że kazdy pracodawca powinien dbać o pracownika to wszyscy wiemy. Może coś się tam zmieniło od kiedy nie pracuje. Nie mam pojęcia. Rotacja była tak duża że już nikt z moich znajomych tam nie został.

Małolat

Pracowałem tam 2,5 roku. Nie płatne nadgodziny oraz soboty( raz lub dwa w miesiącu). Warunki socjalne to jakiś skandal- nie wiem jak to przechodziło przez Sanepid i inne kontrole. Co do kierownika W. To prawda- wyzywał i się nabijał ale ja tam go lubiłem. Trzeba mieć dystans do Siebie. Gdyby nie ludzie z którymi pracowałem dzięki którym była kupa śmiechu i nie jedno wychylona piwo to w zyciu nie pracowałbym tam ani tygodnia.

Leszek

Jakie jest Wasze zdanie na temat Anda-Dystrybucja Sp. z o.o.? Czy łatwo jest dostać pracę w tej hurtowni? Od dawna nie podzieliliście się swoją opinią, a mogłaby ona doradzić niejednej osobie. Napiszcie obowiązkowo co myślicie o tym pracodawcy.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Anda-Dystrybucja Sp. z o.o.? Możecie się tym podzielić na forum?

Glopota właścicieli

trans

nie polecam, wspołpracowalem jako przewoźnik, przeladowane auta, wybiorcze traktowanie kierowców / przewoźników, jedni zawsze dostawali najlepsze najmniej czaso i pracochonne zlecenia, inni najtrudniejsze i najgorsze pod względem utrudnień, kierownictwo i prezes nie docenia zaangazowania podwyknaców

Pracowałem tam na magazynie jako operator wózka 4 lata z zaciśniętymi zębami bo o pracę było ciężko powiem tyle że przez 4 lata mojej pracy tam miałem może ,3 lub 4 przerwy by coś zjeść w ciągu tych 4 lat oczywiście a poza tym od 6 rano do 14 cały czas praca jak były upały to dyrektor powiedział bym sobie na głowę okłady ze szmat robił tyle go obchodziliśmy a wózki trzeba było chować by prezes nie widział że są zepsute naprawialiśmy o cichu sami by mogły jeździć prezes powiedział nam że mamy 12 wózków tylko zapomniał dodać że 5 nie miało silników a 3 były nie do jazdy poprostu zwykły zoom były tylko 3 do jazdy i jeden z przejęcia w którym ulatniał się gaz i dochodziło do podtrucia kierownik to faktycznie psychol wysuwał od gejów i pedałów często ludzi sklocal ze sobą nasyłając i wyśmiewając się z jednego na drugiego natomiast co do kradzieży to tylko on miał klucze dziwne rzeczy się działy towar znikał a śladu włamań nieraz nie było lub były pozorowane ale bardzo nie usilnie wielu ludzi którzy byli sumienni i pracowici doprowadzał do upodlenia naprawdę był to psychol z tego co wiem wyrzucili go bo pewnie psuł wizerunek natomiast i bez nie go ta firma tyle samo znaczy czyli dno kąpletne łazienki zasrane toluwki jak w chlewie robactwo łazili po stołach a w pajęczyny mógłby się czołg zaplątać i nie wyjechać to uragalo ludzkiej godności i nit z tym nic nie zrobił żaden sanepid chociaż byli też to pali żadna inspekcja pracy ani BHP choć wszyscy o tym wiedzieli wogole jak ten twór nazywany zakładem dla obłąkanych może jeszcze istnieć niech ktoś tam wejdzie i zmianie te ciemne i mroczne czasy rodem ze średnio wieczór

ziel
@anonymous

hej kolego przecież ty miałaś braki w uzębienia to co ty gryzłeś a operatorem wózka to ty byłeś ale paleciaka ręcznego prawda tylko o tym kierowniku ukraincu oprawcy

@ziel

Może jadał zupki

@anonymous

Tak to prawda pracowalem tam na "wozku widlowym" kilka lat. Dobry byl ten daewoo albo trojkolowiec tego grubasa łysego.

@ziel

prawde o tym (usunięte przez administratora) pisze!!! A moze powinien wyjechac do angli.

trans
@anonymous

@Igor, w Anda-Dystrybucja prowadzone są obecnie rekrutacje na dwa stanowiska: Specjalisty ds. Zakupów i sprzedaży oraz Samodzielna/ y Księgowa/ y. W obu wymagane jest doświadczenie oraz umiejętność organizacji pracy i planowania. Czy zainteresowała Ciebie któraś z tych ofert pracy? Zdecydujesz się na rekrutację?

Kierowc a JET Transport

Pracowalem w tej firmie jakis czas jako kierowca firmy podwykowacznej Jet Transport, praca nie jest lekka ale bylem zadowolony, codziennie w domu i zarobki byly tez bardzo ok..

Towalski JET Transport

Witam Z firmą współpracujemy od kilku lat jako podkowykonawca transportowy realizujący dystrybucje napojów. My mamy pozytywne doświadczenia, dobra płynność finansowa przekładająca sie na terminowe płatnosci za nasze usługi. Z kadrą kierowniczą rownież mozna znaleźc zawsze porozumienie. Ja polecam..

Belzebub

Firma smiechu warta. Jezdzisz rozsypujacymi sie lublinami w dodatku przeladowany o pare set kilo czasem ton. Kierownik magazynu psychol. Pan "spedytor" brak jakiej kolwiek wiedzy gdzie wysyla auto I czy zmiesci sie na dany pinky. Wjazd pod zakazy sa Norma. Ogolnie nie polecat tego bajzlu najgorszemu wrogowi. Aaa I za nirwolnicza prace placa smieszne pieniadze,przemial ludzi jest ogromny.

@Belzebub

Sa tez stare stary.

@Belzebub, czy inni pracownicy podzielają Twoją opinie? Jaka atmosfera panuje w Anda-Dystrybucja? Przypominam Ci również o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - pamiętaj o tym żeby nikogo nie obrażać wypowiadając się. Udzielasz się na forum publicznym. Może ktoś z Was chciałby jeszcze się podzielić swoim zdaniem na temat pracy lub rekrutacji w tej firmie?

Witam omijajcie tą firmę szerokim łukiem kierownik wariat dla niego każdy jest "gejem,pedałem i (usunięte przez administratora)" obraza wszystkich wyśmiewa się nie polecam pracy na magazynie

mario

Pozdrowienia dla kierownika W. Swietne poczucie humoru. Do tej pory mam ubaw. Smieszna firma. Zarobki to dopiero ubaw. Masakra.

Iro

Każda osoba pracująca w tej firmie jest dla prezesa złodziejem , w żadnym wypadku nie można mieć swojego zdania bo to na pewno jest kombinowanie do tego aby coś zapier... . Lepiej iść na pośredniak niż słuchać na okrągło od kierownika magazynu że jest się złodziejem , pijakiem ... NIE POLECAM !!!

@Iro

Dokładnie tak. Pozdrawiam p. dyrektorrra. Kto pracował tam wie o co chodzi.

Pracowałam w tej firmie kilka lat temu jako średni personel kierowniczy. Właściciele - małżeństwo doskonale zgranych psychopatów. Ich hobby to gnojenie pracowników i udowadnianie za wszelką cenę, że nikt o niczym nie ma pojęcia poza nimi. Zero merytorycznej rozmowy, każda próba przedstawienia swojego stanowiska kończy się krzykiem: "proszę mi nie dominować!". Ciekawe, wg jakich kryteriów otrzymało to tytuł "gazeli biznesu", bo moim zdaniem "gnida biznesu" byłaby szczytem. Jedyny plus to zarobki, chociaż i tu można by mieć pewne zastrzeżenia, zwłaszcza co do podziału na część "oskładkowaną" i "podstołową". Mam nadzieję, że ktoś się kiedyś państwu M. do d... dobierze.

@Marta

Cała prawda o tym kiblu.

Olek

Witam. Czy warto pracować w tej firmie? Ile godzin się pracuje? Jakie zarobki? Pozdrawiam.

admin

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Anda Dystrybucja Sp Z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Anda-Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

Anda-Dystrybucja Sp. z o.o.