Anda Dystrybucja Sp Z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 41 ocen.

Opinie o Anda Dystrybucja Sp Z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anda Dystrybucja Sp Z o.o.

Pracownik

Witam omijajcie tą firmę szerokim łukiem kierownik wariat dla niego każdy jest "gejem,pedałem i (usunięte przez administratora)" obraza wszystkich wyśmiewa się nie polecam pracy na magazynie

mario
@Pracownik 14.11.2017 16:58
Witam omijajcie tą firmę szerokim łukiem kierownik wariat dla niego każdy jest "gejem,pedałem i (usunięte przez administra...

Pozdrowienia dla kierownika W. Swietne poczucie humoru. Do tej pory mam ubaw. Smieszna firma. Zarobki to dopiero ubaw. Masakra.

Iro

Każda osoba pracująca w tej firmie jest dla prezesa złodziejem , w żadnym wypadku nie można mieć swojego zdania bo to na pewno jest kombinowanie do tego aby coś zapier... . Lepiej iść na pośredniak niż słuchać na okrągło od kierownika magazynu że jest się złodziejem , pijakiem ... NIE POLECAM !!!

mario
@Iro 05.04.2017 07:49
Każda osoba pracująca w tej firmie jest dla prezesa złodziejem , w żadnym wypadku nie można mieć swojego zdania bo to na pewno...

Dokładnie tak. Pozdrawiam p. dyrektorrra. Kto pracował tam wie o co chodzi.

Marta

Pracowałam w tej firmie kilka lat temu jako średni personel kierowniczy. Właściciele - małżeństwo doskonale zgranych psychopatów. Ich hobby to gnojenie pracowników i udowadnianie za wszelką cenę, że nikt o niczym nie ma pojęcia poza nimi. Zero merytorycznej rozmowy, każda próba przedstawienia swojego stanowiska kończy się krzykiem: "proszę mi nie dominować!". Ciekawe, wg jakich kryteriów otrzymało to tytuł "gazeli biznesu", bo moim zdaniem "gnida biznesu" byłaby szczytem. Jedyny plus to zarobki, chociaż i tu można by mieć pewne zastrzeżenia, zwłaszcza co do podziału na część "oskładkowaną" i "podstołową". Mam nadzieję, że ktoś się kiedyś państwu M. do d... dobierze.

mario
@Marta 07.01.2017 00:51
Pracowałam w tej firmie kilka lat temu jako średni personel kierowniczy. Właściciele - małżeństwo doskonale zgranych psychopató...

Cała prawda o tym kiblu.

Olek

Witam. Czy warto pracować w tej firmie? Ile godzin się pracuje? Jakie zarobki? Pozdrawiam.

admin

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Anda Dystrybucja Sp Z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Anda Dystrybucja Sp Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anda Dystrybucja Sp Z o.o.