Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Hajzyk

Ale w sumie mozliwe bo co roku trzy miechy przed barborka wyplaty nizsze a w tym roku niczego takiego nie bylo. Wszystko mozliwe...

Pawulon

T beda je#li sami...bo ja na pewno nie bede zjezdzal na dół za 1800 zł. W Biedronce wyciagne 2000zł...i nawet tasma pojerzdze..heh.pozdro!!!

farmer
@Pawulon

i to bez mostkowania...

zalamany:(

wiecie ze to prawda ze barborki w tym roku nie ma :(:(!!!

@zalamany:(

Są firmy górnicze które zatrudniają ludzi z najniźszej krajowej + umowa o dzieło . Temat Barbórki lub innych dofatków to coś z kosmosu. Taki sk------synizm obowiązuje w wielu firmach . Jednakowy standard źycia mają zarządy firm- a jaki to wiadomo. Przywileje odbiorą nawet na kopalni --dojdzie do tego.

ewelfryz
@zalamany:(

Czy może ktoś jeszcze potwierdzić info że barborki w tym roku ma nie być?

Karol

Skad wiesz??

xxx
@zalamany:(

nie pier.... glupot jak nie wiesz :)

ryl
@ewelfryz

będzie

Hojoglowy

SZCZERZE...Robie rok..ale jezelu chodzi o dozur..to same pociotki z dawne ej KW!! Matoły po studiach..ale tata,albo mama ustawiona...i synek robi..ma za zadanie policzyc Rozpory,Obudowe, Blache..itp. okolo 3 godz. Na jednej przebudowie im to zajmuje...Jebane Przydupasy!!! Ale 3.500 jest...

Hanys

Noooooooo dozÓr - i przez to nie pracuje w dozorze.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Czechu

Ja tu robiłem w dozorze i dobrowolnie odszedłem, pracuje na powierzchni i znacznie lepiej zarabiam, a praca mniej wkurzająca. Co do nowo przyjetych pracowników to malo kto przekroczy bariere 2k potem jest juz taka srednia miedzy 2,3-2,8k zalezy od roboty i metrów, oczywiście z jakimś weekendem. Generalnie odradzam, naprawdę idzie lepiej zarobić i mniej się narobić w firmach na powierzchni.

robol

Tak piyknie w gzugu to nie ma, widać to po ostatnim odpływie pracowników, głównie do węglokoksu ale i innych spółek węglowych i to nawet dozór. A najlepsze jest to, że chłopaki nawet do strefy w Gliwicach na taśmę poszli robić bo tam więcej dostali

@robol

Z odchodzeniem dozoru chyba przesadziłeś , powiedz z której firmy dozór dobrowolnie odchodzi- chyba źe zaistniała jakaś wpadka .

ryl z gzug

Ja się właśnie zwalniam w byle jakiej firmie zarobie więcej. Tu jak nie masz ponad 10 lat dołu to nie zarobisz i w każdej "gorszej" firmie zarobisz lepiej...

Emil

Wybrali już nowych Darmozjadów?

rudziol

Najlepszy oddzial bielszowice ;p Po zmianach przodek bez czerwonych 2830

@rudziol

Zarobki mocie dobre a jeszcz naźekocia , czego wy chcecie . Porównejcie sie z innymi firmami.

dyk
@Hanys

Głupi jesteś ze w to wierzysz dlatego się nie wypowiadaj koleś a jak bardzo chcesz to sie zatrudnij proste ..

@dyk

Powiedz jak się zatrudnić i sprawdzić te wysokie zarobki. Przyjęcia są wstrzymane chyba źe mosz jakieś wtyki -"-Dyk". Niepotrzebnie wypisujecie takie kwoty i robicie złą krew

rudziol
@Hanys

Jo nie nazekom ino pisza jak jest u mnie:)

górnik

Problemy firmy nie mają nic wspólnego z ekonomią . To posunięcia polityczne i rozgrywki na górze dzięki którym my cierpimy ,bawią się nami jak chcą. Dojdzie do do tego źe będziemy robić za paczkę zapałek ,a góra bedzi miała bez zmian.

Edna
@górnik

Ha ! ... tak piszesz - tak mysla ze nie ma jak to panstwowo firma idymy robic do GZUGU ...

Gzugol

Nie

gynek
@Gzugol

ty gzugol niy siej propagandy ,skąd wiysz że niy bydom płacic barbórki ////wto ci godoł ???? mosz to potwierdzone ///?????

kaczy kuper
@gynek

barborka mosz zagwarantowano we umowie - niy siej zgorszynio

Gzugol
@kaczy kuper

Tak jak 14 tka. Spoko. Najblizsze 3 wyplaty bydkm kijowe jak co roku przed barborka to sie na barborka nazbiero ;)

gonzo

a barbórkę maja płacić w tym roku?

gonzo

a barbórkę maja płacić w tym roku?

kaczy

narazie podobno ino wymiana prezesów na nowszy model ;)

Dawid
@kaczy

A wiadomo juz kto ich zastapi? Co za machloje porobili?

Natanek

Gzug rozwiązują

górnik
@Natanek

Czyja to decyzja i czy pewna . Jeźeli rozwiązują to znaczy źe wszystkich zwolnią- bzdura.

natanek
@górnik

pewne nie, zasłyszane w biurze

Gerwazy

No i wielki h##j..premia tradycyjnie -20% co to kolejna tradycja gòrnicza? Darmozjady sobie nie ujmą..tylko robtnikom uje#ac...

jorgus
@Gerwazy

zgodzom sie!! premia po (usunięte przez administratora) kop. marcel metry byly a premii brak. oczywiscie gora sie oblowila

@Gerwazy

Standard w kaźdej firmie górniczej ale jak to zmienić . Tłumaczenie źe brak kasy ,tylko szpica źyje na wysokim poziomie. Jak co się nie podoba to się zwolnij -standardowe zdanie dozoru

bolek

Jaka sytuacja z gzugiem i perspektywy na przysłość

łep
@bolek

Masz w cholerę postow wyżej a pytasz niedługo beda startować do przetargów bo pgg ich nie chciało mobbing zastraszanie i kasa ch123jowa 3400-3800 jak ktos to ujal takze lec z papierami !

gerwazy

Zarobki w Gzugu są rózne, zależy kto jak sie do roboty przykłada, jaka karta górnika, jaka robote robi, na jakiej kopalni itp. Pensje zaczynają się w granicach 1700 za RT bez premii a ci przed emerytura moga wyciagnąć 4 k, a czasem i więcej.

ryl

3800 to zarabia kierownik a 14 już dawno (usunięte przez administratora) li

gacek
@ryl

Komu wierzyć jedni piszą 3800,- to ile można zarobić. Gdzie aktualnie gzug robi. Piszcie jak jest

Heniek
@gacek

Komu wierzyć a samemu sobie wywolalem burze tym 3800 coo

Słusasz
@ryl

pracujesz tam to wiesz ,bezmozdze poleci z cevaukami to gzugu z nadzieja na 3800 ktore to nawet pod kopalnia ciezko wyciagnac bez sobot w dzisiejszych czasach ,po miesiacu pracy okaze sie ze pierwsza wyplata osculuje w granicy 1,5 1,7 a potem lekko pona 2 lub delikatnie mniej niz 2 zalezy jak zawsze od metrow dni przepracowanych ble ble ble

@Słusasz

Nareszcie ktoś napisał jak jest . Idąc do gzugu nie maleź się spodziewać kokosów . Jest robota i nic więcej.

Słusasz
@miki

Dokładnie !

Heniek

3400-3800 z jedna, dwiema sobotami yhym ...plus barbórka 14 itp .

Natanek

Downo nima 14 tki

gacek
@Heniek

To z takimi zarobki jest całkiem dobrze . Można spokojnie się zatrudnić.

ewald

Za 2 miesiące roboty.

rylo
@ewald

Kwk pokój przebudowa 3288zl bez weekendów takze super ...

@rylo

Jest moźliwość zatrudnienia ?. Do kogo się zgłosić ?

ha ha
@rylo

Ha ha Śmiech na sali... Na Pokoju taka kasa? Wklej zdjęcie paska i daj linka... Nie ma opcji na takie pieniądze!!! Chyba że miesiąc nocek i do tego dodatek za przodowego....

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.