Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

miki

Czy są przyjęcia do gzugu?

jjjjjjjjjj
@miki

a po co chcesz tam isc chcesz stac sie zastraszonym niewolnikiem, rob co chcesz ponoc nie ma

@jjjjjjjjjj

Dzięki za odpowiedź. Ktoś w gzugu robi , i wszyscy zgadzają się na niewolnictwo.??

hanys
@jjjjjjjjjj

przyjecia som, na jankowice w przyszlym tyg przychodza do roboty

jjjjjjjjjj
@hanys

to jak sa to spoko mi kolega gadał ze nie ma

Dozoru górniczego potrzebujom??

Ernest
@miki

Matołów już starczy...

@Ernest

Tak myślołech hahaha

gacek
@Ernest

Gdzie aktualnie robi gzug , jakie zarobki barbórka czternastja jaki socjal. Napiszcie prosze i z góry dziękujè.

tOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMEEEEEEEEEKKKKKKKKK

toooooooooommmmmmmmeeeeeeeeekkkkkkkkk jak tam raczka

ewelfryz

Czy to prawda że po nowym roku ludzie zostaną przeniesieni na Jankowice?

górnik

Może aktualnie firma ma kłopoty ale nadejdą znowu dobre czasy. Nie można pluć na firmę której coś się zawdzięcza.

ślósasz
@górnik

jedno pytanie pracujesz w tej firmie ,ze tak w sposob pochlebny sie o niej wyrazasz ? co mnie najbardziej ciekawi....

gzug
@ślósasz

Jo tam robią i jest wspaniale

@gzug

Moźe niy idealnie ale do sie wytrzymać. Wszyndzie dobrze kaj nos nima.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

robol

Na kakich kopalniach pracuje gzug ,odpowiedzcie. chcę się zatrudnić jakie zarobki.

Aleksander Budowa
@robol

daj se siana ,chwilowo jeszcze na pokoju, bobrku jankowice boleslaw ziemowit piast ,docelowo kopalnie ROW o ile wiesz co to oznacza ,kasa slaba to nie ten gzuk co kiedys narzekam wiem ,nie podobalo mi sie zwolnilem sie i wyszedlem na tym lepiej ,szkoda bo wiazalem z ta firma duze nadzieje ,info od kolegi z bobrka mam sprzed tygodnia

górnik

Jest bardzo opłacalna i stała ,a to waźne . 2200 zł to moim zdaniem bardzo duźo i speawiedliwie

tragedia

waldek nie obraz sie ale pier34lisz bez sensu ale niech bedzie po twojemu z debilami nie da sie o tej kwestii rozmawiac ,wsadz se wczasy w 4 litery i zapie345laj jak beduin w koncu do tego zostales stworzony .

tragedia

taka wypowiedz mowi sama za siebie Bracia górnicy ,nie znam Cie ale zdanie juz mam wyrobione ! zaden z nas sie pracy nie boi ,ale mobbing, straszenie inna kopalnia i jedzenie z reki jakiemus tititi jest nie na miejscu ....

wzburzony

Opinia o firmie? Na podstawie oddziału bobrek...kierownik prosty chłop bez wykształcenia jego ideologia to zapier...zapier...zapier...on i tak dostaje swoje. Inni nazywają to mobingiem ale dla niego takie słowo nie istnieje. Powiadają ludzie, że pracują w wyznaczonym czasie pracy a wystarczy wyciągnąć raport z RCP i się okazuje, że jest inaczej. Przodowi "jedzą mu z ręki" nie będę podawał 4 nazwisk. Ten co się buntuje jest "wywalany" na inną dalszą kopalnię np. Jankowice. Oczekuję chwili kiedy ktoś zobaczy np. PIP ile na tym oddziale jest nieprawidłowości od czasu pracy a skończywszy na...

górnik

Jaka jest sytuacja w gzugu -warto starać się o zatrudnienie?

gorol
@górnik

moim zdaniem niee ! absolutnie chyba ze chcesz byc niewolnikiem i prosic sie o wszystko i do tego damskiego zarabiac ....

@gorol

Gzug to firma kompanijna to chyba jest dobrze - taka jest opinia ,chyba źe coś się zmieniło . Kidyś wszyscy chcieli tam robić. Teraz są jakieś przyjęcia? Można zaryzykować.

gorol
@górnik

tak jest dobrze i zajebiscie ,widac jak jestes doinformowany ,ze to jest firma kompanijna chyba raczej była ! idz sie zatrudnij kto Ci broni ,ale nie piepszze jest pieknie ładnie , bo nie jest a BYŁO !

@gorol

Jak tak piszesz to tak jest . Uświadomiłeś mnie .

ricziricz

wypłaty na sosnicy za 21 dni w przedziale 1700 -1900 za lipiec mowa o mlodych do 5 lat dolu z gornikiem ,reszta co nosi wodke do biura i kapuje niewiem pewno wiecej pozdrawiam

czy iść do GZUG?
@ricziricz

Chłopie ty chyba żartujesz z tymi wypłatami... co wy tam robiliście 21dni na czyszczeniu odstawy? Ku*wa ja w obecnej firmie za transport i knefel za lipiec miałem 2340, kartki po 10 zł zł... i sie zwolniłem żeby iść do GZUG... Jeszcze nie robie a już żałuje tej decyzji...

eeeeeee
@czy iść do GZUG?

Opisz swoje dostrzeżenia jak przerobisz mieasiac dwa ale dobrze ze żałujesz bo masz czego , ja tez w to (usunięte przez administratora) wdepnąłem NIESTETY !

robol

Jakie szanse na zatrudnienie w gzugu z kwalifikacjami górnika

P.C.

Prawda jest taka że Gzug będzie za chwilę taką samą firma jak PRG... Nie będzie żadnej barbórki, wczasów, jubilatów. Chcąc przystępować do przetargów muszą zejść z ceny. A jak zejdą z ceny to jak myślicie komu pójdzie po kieszeni ?

orevuar
@P.C.

ja smiem twierdzic ze gzug to juz jest gorsza firma od prg ,zarobki na poziomie 3k z 3 sobotami i to przy dobrych wiatrach to cieniutenko ,co mi po tej barborce jak to jest odkladane z naszych wyplat zeby potem dac niby barborke, mam znajomego w prg i bez sobot ma 2,6 do nawet 3,2 ,poza tym w gzugu sami konfidenci i wystraszone piz34czki

pop
@orevuar

to sie zwolnij z gzugu i przyjmij sie do prg jaki masz problem benkarcie tylko narzekac a za wykony sie wziosc i bedzie kasa baranie ja mam w gzugu dobrze z 4000 nie schodze

wzburzony
@pop

W sieci "pop" jesteś odważny ty przydu...pasie a wrealu ciągniesz ty już wiesz co i komu i nie schodzisz poniżej 4. A od bękartów to wyzywaj analfabeto siebie. Co za dupek z ciebie!!!

pop
@wzburzony

wcale nie jestem przydupas tylko jak widze jak firme gnoicie to mnie bierze pracuje tu 10 lat było dobrze i zle ale jak slysze ze prg jest lepsze to mnie bierze szlak wystarczy robic metry a kasa bedzie a nie zycze nikomu isc pod prywaciaza wteddy dopiero docenicie co straciliscie tak ze przestan dupic koles

Andrzej J.
@wzburzony

Dobrze prawisz , je12c frajerufff idź ciagnij dalej popie albo rob wszystko weekendy wtedy z 4 nie zejdziesz jak godosz paciuloku z gorolowa !

Johan2
@pop

jak mozesz obrazac innych ,jak ty koles nawet pisac dobrze nie potrafisz ,pokazales klase naprawde

czy iść do GZUG?

Jaka kasa na przodku/przebudowie na kwk Pokój? Jaka atmosfera? Dozór? Mam propozycje iść na ta kopalnie do GZUG i nie wiem czy się przenieść z obecnej...

Nadgorliwy

Pracowałem kiedyś w tej firmie na Bobrku i na Centrum było wtedy (usunięte przez administratora) ale z biegiem czasu kierownik zaczął sie zmieniać na gorsze bo kasa niszczy ludzi jak im za mało a do tego jego piesek Jajek Blonka facet bez pojęcia śpiewak lepiej mu to wychodzi jak jaka kolwiek robota druga rzecz to przodowi nie wszyscy ale połowa to bez kwalifikacji nawet nie potrafią sie odezwać zeby zwrócić kierownikowi uwagę ze ludzie za długo pracują jeżeli jest na 6 to pracujemy 6 a nie 7,5 potem jak jest wypadek to kiero i dozór umywa ręce bo kto ci kazał zostać dłużej

jo
@Nadgorliwy

Na bobrku jest oficjalnie na 6h czytałem rano po szychcie na tablicy. Ciekawe ilu złamie przepisy i pozostanie na 7,5h???

Trzeba iść z tym do związków ale w sumie poco?

wkurzony

Na Bobrku jest minimalny stan po 6-7 ludzi na zmianie...a do obłożenia 3 gwarki, 2 szkaciki, przodek i transport. Z szychty lecisz do przodka potem obsługa taśm i pucowanie a po jeździe transport oraz roboty poboczne. Dozór wraz z kiero potrafią tylko w nagrodę opierda...lać! Rejon 106 wraz z 39 do klimy na 6h i zapomnij o 6h walczysz do 7,5h a na rano dłużej. Co z tego, że są pomiary to tylko fikcja na papierze!!! Nie pytają czy możesz zostać dłużej poprostu masz zostać dłużej!!! Zapisy na weekend oblikatoryjnie bez pytania. Masz przyjść i ch....!!! Czyste KL brakuje tylko owczarków i pejcza. BHP milczy i nie kontrolują czasu pracy. A zarobki choćby w Biedronce. Przodowi prowadzeni na krotkiej smyczy...czysty mobbing!!! A te odzywki kiero dozoru do ludzi....czyste chamstwo!!! Pracuj długo i ciężko a zarabiaj grosze!!!

bobrek
@wkurzony

Kuźwa zrobił się prywatny folwark!!! Były donosy o nie przestrzeganiu czasu pracy...był BHPowiec zadał parę pytań o pozostawaniu w pracy po 6h i czy ktoś Nas zmusza? Sam sobie zaprzeczał!!! Wychodzi na to, że ludzie zostają sami bo kochają jebakę na 7,5 gdy jest na 6h!!! Takie gornicze zboczenie? Wykształcony człowiek a nie potrafi lub raczej nie chce wpaść na to, żeby wyciągnąć wydruk z RCP? I co się zmieniło? Mowa kierownika, że on nikogo nie zmusza i to wina przodowych...dobra gra aktorska....i nic!!!

Joza
@bobrek

Antek po oskara za role kierownika oddzialu, a bronka po berlinskie lwy

byłem kiedyś na bobrku
@bobrek

Napiszę krótko...pewna sentencja pasuje do całej tej sytuacji "jeżeli niewiadomo o co chodzi to chodzi o kasę". Jezeli kasy nie zarabiają ludzie a plany pomimo czynników zewnętrznych niezależnych od ludzi nie pozwalają (pomimo zaangażowania ludzi) wykonać założonego planu to...??? Tutaj pytanie pozostaje bez odpowiedzi a odpowiedź znają wszyscy!!!

tom
@byłem kiedyś na bobrku

Panowie Górnicy kto dostaje?!

hejdi

pany co z tym GZUGiem PGG juz jest my jestesmy w KW a KW bedzie likiwdowano i my razem z nia ? moze by ktos cos oficialnie napisol kajs w jakims biuletynie czy co Krezel ciulstwa umie wypisywac o bhp a moze by cos wazniejszego dla calej firmy napisac co z nami dalej jakie perspektywy kurde kozdy trzymie pysk cicho i same plotki. napiszcie cos konkretnego cos mondrego a nie piszecie o (usunięte przez administratora) marynie

Hmm

Byłem się zapytać o pracę, ale nie gwarantują mi, że będę robić na pokoju czy bobku. Tak więc dziekuje

niedoceniany napastnik

No no niestety z mojej ciężkiej pracy na dole w GZUG nie stać mnie na bilet miesięczny a co dopiero na bilet na euro to nie zawiść to prawda jedni jeb.a i h. uja mają inni h. ja robią i się fajnie bawią.

nidoceniany napastnik

To ja już wiem czemu wiceprzewodniczący był na euro on był zorganizować mecz reprezentacja GZUG kontra WĘGRY ale h.j z tego bo Węgrzy odpadli

bielszowice
@nidoceniany napastnik

Był ale nie za Twoje!!! Jakbyś nie chlał gorzoły, nie spłacał komornika i alimentów to byś sobie też pojechał. Kurewska zawiść przez ciebie przemawia!!! Jak zawiścisz to sobie też pojedź...ale za co jak kasę przepiłeś!!'

centrum
@nidoceniany napastnik

Co za problem zapłać i yeż pojedziesz!!! A nie głupoty wypisujesz!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.