Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Edna

STabla muzykant musi skończyć szkołę źeby być prezesem gdyby nie Wieczorek to by ich firma padła 4 lata wcześniej trzymał to wszystko Wieczorek w garści a ten nieudacznik to rozwalił i opowiada na lewo i prawo jaki to on jest pokrzywdzony przez Wieczorka a to on rozwalił firmy swoimi głupimi i bezmyślnymi decyzjami ale jak ma myśleć zwykla zlotowa bo tyle potrafi

Podwładny

Taką zasadę wyznaje Wieczorek i tak będzie a ten prezesik od mercedesa kl S robił zawsze lnaczej obiecywał i nie otrzymywał słowa a teraz ma pretensje źe ludzie odeszli do innej firmy cygan i manipulator i oszołom wykończył RPG Jastrzębie i Jaspol został sam zakonie jak Tytanik kwestia czasu

gacek

Bydom metry bydzie kasa. Tak było jest o bydzie. Wiela zrobisz tela zarobisz. Źodyn prezes tego niy zmiyni

Ziemowt

edna I bebi... odpier .. sie od gzugu Wymy ze kowalczyk to sciema a wieczorek rzadzi Bydymy mu patrzec na rece narazie trzepie glownych Wiem ze barborka wyplaci I to jest Wazne A jak was wkurw... jakis stabla to mocie problem

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Edna

Ja z czego miol placic jak Jastrzymbsko Kasy niy przelywala - robilach tam I wiym jak bylo tymu firma padla ! ... byly lepsze czasy I tego just sie nie pamieto - Wieczorek rowny chlop ciepnal klamorami bo z kim tu robic tyn Stabla to muzykant kmini I mo kajs zwyklego czleka Mo sie za lepszego a 8 klas ledwo skonczyl ...

Bebi...

wieczorek to Chlop z solidarnosci do sie z nim dogodac

Greg

Ja dobrze piszesz tez znom tego pseudo Prezesa :(( ha ha mo merca I to caly jego wizerunek a kapsy dziurawe szpiterlok jakich malo !!! mysli ze som teraz cos zwojuje my wiemy na co mogymy przy nim liczyc na Gowno ! ...

Bebi...

Prg I jaspol dobrze szlo jak byl wieczorek nowy prizes stabla to oszust wszyscy to zlodzieje tak godo. Za wieczorka bylo male wyplaty ale byly .stabla dame zaliczki po 350 zlotych . Wieczorek sie wycofol I dobrze z oszolomem nie do sie robic sklodomy pods nie do gzugu

Hanys

Napyndzocie sie jak małe dzieci. Wszyscy prezesi tacy sami - zrobiom to co zaplanowane jest od dawna a my bydymy cienko piszczeć.

Dawid
@Hanys

A ty sie niby hanys nie napedzosz? Chodzisz czarnowdztwo uprawiosz

karolek

jaki zaś Emanuel ??

Adaś

Pracowaliśmy raze oni siedzieli na przeciw siebie w biurze kaźdy chciał co innego rano na śniadanie koncert źyczeń ale to potwierdzam źe Pan Emanuel jest winny rozpadowi firm 0 wiedzy i hamstwo to jego domeną teraz został sam ale na własne źyczenie i tak i tak padnie bo to kombinator i oszust

Jastrzębiok

A Pan Prezes Emanuel wylewa swoje żale a zaniechanie RPG Jastrzębie i Jaspolu to wyłącznie jego wina jak człowiek bez wykształcenia i wiedzy o kierowaniu firmą górniczą został prezesem te wpisy to jego sprawą Wieczorek to bardzo dobry techniczny zna temat winę ponosi psełdo prezes Emanuel

Karol

Podobno kowalczyk a nie wieczorek Poza tym zwiazki ci duzo pomagaja ....prosze cie

mitko

Jaspol i PRG Jastrzebie juz nie istnieją. Jesli pan wieczorek bedzie rzadzil to zwiazki zawodowe zostana usuniete. historia lubi sie powtarzac tak jak w prg.

Hajzyk

Jak kazdy prezes

karolek

a kowalczyk to kto ?

górnik

Jeśli to prawda ze w gzugu nowym derektorem jest adam Wieczorek to moze być tylko coraz gorzej. W Jaspolu wszyscy czekają na swoje pensje.

@górnik

trzeba sie zebrac podstawa to wszyscy i z postulatem do zawiazkow. ale musi byc miedzy nami jednosc bo pojedynczo to nic nie zrobimy.

@jorgus

okazuje sie ze Wieczorek zostal dyretorem ds technicznych, a prezesem zostal Kowalczyk

Dawid

Tamte firmy juz zamkniete?

dziubek

poza tym sa ciekawsze tematy-tabaluga zlapany na dopingu-o i ten sie nie martwi juz o barborke hehe a nie takie nerwowki mi tu wprowadzac.seicento mam kupowac juz sie rozgladam a wy mi tu ze nie bedzie i nie bedzie i jak tu piwerka nie wypic

młody
@dziubek

haha wygrałeś internety :D

Mitko
@młody

Panowie nowym prezesem gzugu zostal pan wieczorek'. Byly prezes prg jastrzebie i jaspol z jastrzebia. Obie firmy to juz historia. Reszte sobie sami domowcie. Wyplaty na pozimomie 1500

@Mitko

Prawda co napisol Mitko, prezes robil w jas polu w jastrzebiu.Firma na skraju upadlosci, pracownicy nigdy na czas nie dostawali kasy, o kwotach juz nie pisze. Co na to zwiazki zawodowe, czy mieli wiedze kto staruje w konkursie, to je koszmar.

dziubek

draznia mnie te wasze komentarze na temat barborki.barborka jest w umowie a wy ferment siejecie i nerwowa atmosfere wprowadzacie.placicie zlodziejom ze zwiazkow to dlaczego ich nie zapytacie tylko sami siebie.niech pan grubas z jednych zwiazkow sie wypowie i wodzirej z drugich,za to im placicie wasze skladki,bo ja juz nie.stop zlodziejstwu

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.