Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Kotwa

Niech sie to rozdupi...przynajmniej każdy bedzie wiedział na czym stoi..(a teraz to cisza w biurach...a o darmozjadach z zwiazkach niwespomne) jak ma jebn#c niech jebn#e..bo na dłuzszom mete nikt im nie nedzie robil za 2 k.

Ryl2

Mam skierowanie na Kwk Halemba. Napiszcie jak jest--- zaryzykowałem zatrudnienie w tej firmie.

gzygol
@Ryl2

Po 2 wyplatach opisz hak jest będą wdzięczne przyszle pokolenia powodzenia

Ryl2
@gzygol

Odpisza na 100% . Jeźeli jest tak jak piszesz to mnie juź szlak trefio źe zaryzykowołech. Moźe razym sie trzeba trzymać i bydzie dobrze

klik
@Ryl2

Trzeba się trzymać lecz w tej branży to slowo staje sie obce .

kzuk

Na olx jest ogłoszenie ze przyjmują widac ze Malo kto juz chce tam robic w tym syfie ...

ryl 2
@kzuk

Moźe majom tyla roboty a ludzi mało. Na rynku brakuje ludzi coby chcieli robic na dole. Nima sie co dziwić (takie zarobki)

ryl 3
@ryl 2

Przyjacielu o to właśnie chodzi trzeba byc mega desperatem aby pracować na dole za grosze bo 2,2 czy tam nawet mniej to jest śmiech na sali a gdzie dojazd i inne ... Gdyby placili ludzie by sobie szanowali nadchodzą czasy rynku pracowników Polacy madrzeja i nie chca robic za grosze tym bardziej na dole .

@kzuk

Jest ogłoszenie,nasuwa się tylko pytanie kogo ta firma szuka lub potrzebuje?Złożyłem aplikacje,posiadam kwalifikacje strzałowego oprócz tego kilka innych "fakultetów" .No i co? A no nic,zero odzewu.A podobno firma na gwałt potrzebuje ludzi.No tak,tyle że firma potrzebuje chyba cukierników za 1700PLN-ów na miesiąc,a nie doświadczonych pracowników z kwalifikacjami,bo takim trzeba było by zapłacić.

Kombajner
@123

Otóż to ewentualnie po miesiącu zadzwonią ja jestem kombajnistą zlozylem rok temu cv czekałem miesiac zadzwonili zbierają grupę pewnie przepracowałem 3 miechy oddałem vakat po prostu ośmieszyli siebie i mnie tymi wynagrodzeniami i o nic wiecej nie pytaj . Bo nie chcem sie (usunięte przez administratora)

Korek

Mam pytanie dotyczące 6-miesięcznego stażu w GZUG'u po studiach. A mianowicie - czy jest on płatny?

OGR z bojkowa
@Korek

To w przodku jest za damski chuk a ty myślisz ze za staż zaplaca jak jyz to groszowe sprawy ... Dej Se pokój zmień branze albo żyj nadzieja , zdechniesz a nic nie osiągniesz bynajmniej nie ta firma ... Kiedys tak dzis to dno jak Linter trans jan i temu podobne

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

ryl 2

Co nas interesuje powierzchnia w gzugu? Coś Tobi się pomyliło.

Poldek

Nie bydzie kartek?

ryl

Czy to prawda ze PGG przejmie Gzug?

Lenin
@ryl

Mamy przejsc w struktury PGG ale to nic niezmieni..dalej bedziemy dymac na wiecznie mających mało darmozjadów...beda straty wypadamy z PGG i The End....

Kolo

Byłem dziś w kadrach w gzugu i premią od stycznia jest 20procent mniejsza i kartki.

Procent %

Ziemowit -Piast przyjmuje podania i prawdopodobnie będą przyjęcia ,preferowane wykształcenie górnicze jeżeli masz parcie na górnictwo i w dodatku w PGG to pojawiła się szansa

gzugol z marcela

Ja tez się będę wypisywać od tych darmo zjadów. Te nasze związki to jakieś wielkie nieporozumienie. Kto to widział żeby związki siedziały u prezesa na garnuszku i to co im podsunie to podpisują he he śmiech na sali :) . Na dół z hu......jami!

skleper
@gzugol z marcela

Juz dawno mówiłem ze gzug to dno , zmienilem branze i nie dość ze praca bez stresu to jeszcze kasa lepsza , tez się balem ale mowie mam 5 lat dolu jakies kwalifikacje wiec apowrotem do firmy żaden problem tez mam rodzinę brak znajomości i nie balem sie wy tez to pier123lcie brudzić sie pod ziemia za marne grosze nie dajcie im tej satysfakcji niech sobie zeżrą te kopalnie, firmy niech robią sami a nie tylko straszenie mobbing i soboty za setki taki ch1uj !!! Przynajmniej ode mnie .

szybki

Co to za związki które załatwiają wszystkie porozumienia bez rozmowy z pracownikami czyli po cichu za naszymi plecami jeszcze jakiś czas temu się wachałem czy się wypisać ze związków czy zostać i odprowadzać dalej składki ale to co ostatnio się dzieje przekonało mnie żeby się wypisać ze związków nawet busa dla pracowników nie potrafią załatwić na jankowice i marcel ale składki brać jest ok od pracowników

Gzugo

Jaki nowy system premiowania?wyjasnicie??

firma kogucik

Macie swój nowy system premiowania :) niech żyje Sobota i Marek! Niech żyją związki zawodowe! :) DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY!

@firma kogucik

Żona urodziła dziecko..biore 200 i wypisuja sie..niech pala gume..sprzedawczyki! A co to ku#wa za nakaz planowania CAŁEGO urlopu!? Pod tym też sie pidpisały DARMOZJADY!!!

szybki

@Pawulon

Pracownicy gzugu mają te same przywileje co kopalnia . To i związki musicie mieć. Jak wam źle to zapraszam do pracy w BEPRINŻ -zus z najniższej krajowej i 12 wypłat po 2000,- i urlop po 20 zeta dzień. W razie l4 to samo.

GZUG before
@górnik

z takim komentarzem to bym sie wstrzymal wlasnie przez takich pajacy jak ty ta branza umiera i zarobki glodowe co nas obchopdzi twoj beprinz robisz tam na wlasne zyczenie a ze nie masz mozgu i podejscia do pracy wlasciwego jebiesz za grosze na dwoch umowach i skaldki z najnizszej, kto tu jest frajerem? my? ty? czy twoja firma? MYSL KU56WA ! przywileje jak pod kopalnia tez mi cos i lekko ponad 2k za przodkach smiech na sali ....

gzug before
@GZUG before

dodam ze jak podejscie sie nie zmieni bedziecie branza najogrzej zarabiajaca ze wszystkich jak kiedys wszyscy chcieli na dol tak teraz kazdy to ma w (usunięte przez administratora) sory ale jak moge siedziec i miec 3k z sobota na reke a (usunięte przez administratora) w wodzie i byc jeban56ym przez komuchow to wole w spokoju zycze powodzenia i badzcie razem a nie przeciw bo tak ch7uja ugracie ja juz dalem se siana z tym sdzkoda kregoslupa i moich nerwow na idiotuf....

manadryn
@górnik

jak tobie źle zapraszamy do kzuku paciu..l.oku

@górnik

Czy z gzugu łatwiej dostać się pod kopalnie ? Czy później jest problem albo łatwiej,czy wypłaty są podobne do PGG ? Napiszcie obiektywnie czy warto ?

@górnik

Jestes widocznie nieudacznikiem stworzonym do pracy za max. 2000 zł. Szkoda mi tylko twojej rodziny..bo ciebie akurat nie szkoda..

CZ
@Pawulon

i to jeszcze jako górnik ,obraza dla tego zawodu tak kiedys stary hajer powiedzial mi gdy robilem w czechach i to sa swiete slowa 2k za prace na dole brak słow a co dopiero checi do roboty ....

@Pawulon

Nie obraźę się na slowo nieudacznik . Widzę jakie masz podejscie do ludzi pracujãcych w takich firmach. Zloźe podanie oprace do gzugu - moźe się powiedzie imoźe spotkasz tego nieudacznika w pracy i ocenisz jego wartość. Z poszanowaniem dia Twojrj osoby GŎRNIK.

@górnik

Chłopie nierub z siebie ofiary!! Ja robie na dole a po godzinach dłubie na boku! Wali mnie kto i za ile robi w firmach..ale jak tacy ludzie jak ty, którym sie da 2000 i sa zadowoleni no to kurwa gdzie my jestesmy..a góra patrzy na takich i obcina...bo po huj im wiecej jak taki szlamojeb chwali sobie..

Jak juź to " NIE RÓB " zapamiętaj

Jęcek A
@górnik

Składaj gdzie chcesz wystarcza dwa twoje posty i juz widac ze godnym poszanowania górnikiem to ty nie jesteś , koniec gzugu koniec górnictwa do tej pracy nie idzie sie z pasji tylko tradycji i większych zarobków a skoro sa na tym samy badz gorszym poziomie jak szwabski lidl wiec po co się brudzić kto ma lewe lapska bedzie robił tam aż zdech..nie z nadzieja ze bedzie lepiej ... Lada dzien i 25 lat zniknie bo kiedys górnicy to byli faceci a nie pi.zdy patrzace na swój pysk tylko jak teraz sam mam 28 lat i mialem okazje pracować z górnikami z tak zwanej starej gwardi wierzcie mi czysta przyjemność taka robota nie to co teraz z pajacami piekarzami... Godz night Chopy

S
@firma kogucik

czy to sobota sobie dziękuje?

261 podanie o zwolnienie ;)
@górnik

GZUG upada..nie da sie tego ukryć. pieniadze za metry notorycznie obcinane, spora czesc załogi rewiruje i innym sie obrywa za to.trzeba robic po 2-3-4 soboty...i co 2400zł? to normalne za takie warunki? urlopów nie daja Zobaczcie ilu dobryh ludzi sie zwolniło i ile sie chce zwalniac ;) gzug jest za drogi dla kopalni i wkrótce prg i inne tego typu firemki z emerytkami wyprą ją..i zostana tylko ci co maja po 2000 kredytów i gdzies musza robic..lub Ci co maja po 40-50l i im wszystko jedno..szkoda chłopaków. w zasadzie na samych kopalniach tez juz zarobki spadły tak jak i emeryturyco roku sa coraz nizsze...wiec niema co oczekiwac ze w firmach bedzie lepiej..matematyki czyt. ekonomii nie oszukasz pozdrowienia dla niemajacych ambicji i testosteronu chyba `białych` którzy daja sie pomiatac zastraszonym kierowniczkom i bic po głowie ksiazka raportowa..załosne sąd pracy miałby co robic tutaj co do przyjec na kopalni..jak sie zwolnisz z gzugu to chwile poczekasz 1-2mce i powinno sie udac ;) ja tak robie;) pierw holding potem pgg a potem ewentualnie biore pod uwage reszte. niestety za porozumieniem stron od razu nie da sie z tąd wyrac..a czekanie dobija ;/

Hanys
@261 podanie o zwolnienie ;)

Holding cię zatrudni -bankrut bez grosza który prosi się o o połączenie z pgg. Pomyśl trzeźwo . Górnictwo jest sztucznie dobijane --zlikwidować ile się da i uzależnić energetycznie. Moim zdaniem trzeba przeczekać te dziwne czasy choćby i w gzugu.

doberman
@Hanys

Moim zdaniem nie zgadzam sie z Toba chcesz przeczekuj szkoda czasu i zdrowia bedziesz ludzil sie ze będzie lepiej a na końcu powiedz papa wypierd...lac czego wam nie życzę ale nie dajmy sie jeb...ac za grosze tyle

Alf
@261 podanie o zwolnienie ;)

Czy to znaczy że jak robisz w gzugu to nie ma szans na przyjęcie pod kopalnie? Napisz coś więcej na ten temat

loki

Czy to prawda że "gzugowska" przeróbka na Piaście przeszła pod kopalnię?

Alf

Jak się dostać do sigu lub innej firmy gdzie nie zarabia się 2 tys za pracę pod ziemią? Co z tego że wszystkie dodatki jak tylko z nazwy

ryl
@Alf

Dzisiaj na rynku pracy wszystkie firmy zagrywają tak samo. Niektóre jeszcze gorzej bo zus płacą z najniźszej krajowej , a to juź jest przegięcie (pracując na dole).

Ciekawy
@ryl

Wiadomo że jak komuś zostało parę lat do emerytury to mu już nie zależy ale jak się zaczyna to trudno żeby tkwić w firmie ,marnie zarabiać,i zwiedzać kopalnie .Latwiej się dostać pod kopalnie pracując w gzugu?Nie mówię że pod grubą jest miód ale praca pewna i w jednym miejscu. W przypadku moich znajomych każdy który się dostał do obecnego PGG nie miał wykształcenia górniczego i nie pracował wcześniej ,ci co zaczęli w firmach dalej w nich robią ale większość już nie bo się po prostu nie opłaca.Jak to jest w gzugu ,czy ta wypłata rzędu 2500 z sobotami jak ktoś wyżej napisał jest + deputat węglowy,karta górnika,stażem itd?Czy te 2500 jest za pracę w przodku czy po tyłach?

Młody

Jakie roboty prowadzi GZUG na Halembie , czy warto się zatrudnić.

niechcedojaMyjuz
@Młody

Jeden drugiemu weź sie do roboty a wypłaty dalej zdechle jak na kasach chodź sory tera na tych kadach kobiet potrafią z premia wyciągnąć 2,4 k zl metry i metry wiecznie zrobisz duzo to dostaniesz sciepy na zachętę zrobisz za Malo upierdliwe wszystko i robisz za grosze gzug to lipa sa lepsze firmy chodź tak samo (usunięte przez administratora) placa wymarla falaz ktora lada chwila padnie szkoda wszystko przez to zacmalo metrów

prezes

Do roboty lenie śmierdzące a nie tylko narzekać! Są metry są pieniążki wbijcie sobie to do tych waszych tempych rylwowskich łubów !

prezes

Lenie śmierdzące !!!

gzugol
@prezes

nie pisz glupot, i nie obrazej innych. Wszyscy jadymy na jednym wozku.Puknij sie w glowa i wez sie do roboty leniu.

Ortograf
@prezes

Prezes -- ŁBÓW -- zapamiętaj

Kuks

Pracuje na pniowku w firmie uran wypłaty w granicach 2700 3000tys bez weekendów kartki po 6zl gdzie zalegają już 3 miesiąc i nie zapowiada się żeby je dali 12 h poza domem już nie mówię o paliwie. Jedyne co mnie trzyma to warunki pracy bo kopalnia bardzo fajna. W gzugu macie wszystkie dodatki wczasy pod gruszą barborke kartki po 15zl to mnie skłania do tego żeby zmienić. Ciężka decyzja

jorgus
@Kuks

to probuj, nikt ci w tej decyzji nie pomozy.Ja napisalem szczerze jak jest. Dodatki sa ale na wyplate taka o ktorej piszesz to nie licz, te na 2500 jest z sobotami

@jorgus

Ok dziękuję za informacje:) i wszystkim życzę żeby te nasze górnictwo tak nie kulalo.

seweryn

chłopie daj se spokój,jak zarabiasz w miarę dobrze.W gzug robi się tragicznie.

@seweryn

Możesz napisać więcej na ten ten temat?

Lenin
@seweryn

Premie znowu poucinane...wypłate dostałem o 60zł wieksza jak znajoma która pracuje w Biedronce..(miała 2 soboty) z taka płaca to za dużo metrów miec niebeda..

jorgus
@Kuks

Chcesz wiedziec w co wdepniesz prosze: na wstepie dla jasnosci PGG placi GZugowi duze pieniadze za jednego pracownika ale pracownik z tego dostaje tylko maly margines a terz. na wstepie dostaniesz okolo 1700 zl, pzniej oczywiscie jesli trafisz na kopalnie gdzie robia metry wypaty oscyluja okolo 2300-2500. Premie sa smiechu warte, zabrali 14 ktora byla zagwarantowana w regulaminie pracy, a zwiazki ani nie beknely zeby cos z tym zrobic. Wystarczy/??????????? z tego co ty piszesz to na plus tylko umowa o prace a to chyba nie luksus tylko norma

Kuks

Witam dostałem skierowanie na badania z gzugu na kopalnie Halemba. Aktualnie pracuje w firmie w której w miarę dobrze zarabiam ale Na dwóch umowach śmieciowych. Czy warto isc do gzugu zeby nie spasc z dzeszczu pod rynne?

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.