Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Ortograf

Może jest słaby z j. polskiego. To jest górnik - chce pracować jako pracownik dołowy , więc błedy w pisowni są mniej ważne.

Kicek

Na Boga....HALEMBA

Wili

Chciałbym zatrudnić się w odziale na kwk Halęba. Napiszcie jak jest . Kwalifikacje górnika 10 lat stażu.

Benek

Drodzy bracia górnicy w tym niezwykłym dniu życzę Wam i sobie górniczego szczęścia i zadowolenia z naszej ciężkiej pracy. Oby nasz nowy Prezes z całą górą podołali wyciągnąć firmę na prostą, żebyśmy za rok mogli święta spędzić w lepszych nastrojach. Wesołych Świąt

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

ziom

na bolka potrzebują 2200 w przodku zł nie euro. Ponoć większa połowa na l4. Zero szacunku do pracowników

miki
@ziom

Firma robi na Halębie. Ponoć tam jest w miarę dobrze---ile w tym prawdy? Piszcie tylko szczerze.

ja2
@ziom

Bo tak tam jest w tej firmie pseudogorniczej !!!

Hanys
@ja2

Jako to jest pseudogórniczo firma? Na czym to polego? Wytłumacz to lepij.

Pracus

no jakos nos nie wzieli jeszcze...tak pytom

Lenin
@Pracus

Nie wzieli nas do PGG dlatego że "Góra" w Gliwicach mogła by zostac bez koryta..Nie dla wszystkich by sie znalazło miejsce w biurach PGG...

Hanys
@Lenin

Jest nadzieja źe sie nic niy zmiyni- robota bydzie i jakieś piniondze tyź.

Pracus

Czemu gzugu nie chca w pgg?

karlusek
@Pracus

a kto ci pedzioł że nie chcą ?

Do wszystkich kapusiow z kwk Jankowice / dot. osob ktore przyszly z PRG za "swoim" kierownikiem. Dosc szczucia wsrod pracownikow. W jednej firmie robimya przyszli z upadlego PRg i chca rzadzic. Wasze donosy poszly juz w odpowienie miejsce.

gacek
@pracownik

Donosicieli musi pozbyć sie kierownik odziału . Wtedy nabiere szacunku u załogi. Kaźdy kapuś musi być j....any. Dozór bez donosicieli powinien wiedzieć o wszystkim

Wr

3 tys moze na jakims innym oddziale ale u nas na bolku nie przodek 2 czerwoone I 2600 zl tragedia

gacek

Piszcie o konkretach (jak chcecie) jakie zarobki i czy jest robota --ino prowda bez ci...anio.

jorgus
@gacek

przyjmij sie do roboty to bydziesz wiedziol jakie wyplata- kokosow sie nie spodziewoj.

sławek

a kto ci pedziol ze jo nie robia w gzugu ?

jorgus
@sławek

Dej se spokoj z pisaniem takich postow, jak robisz to twoja sprawa ajak nie to tez twoja broszka.

Slawek

Ale to jest ciekawe ze jal ktos pyto to odradzocie a wyplaty wcale nie takie zle :D takze o co chodzi ?

ryl
@Slawek

przyjmij się zarobisz przecież nikt nie chce ci zabrać

Czesiek

Wili, zapomnij nie jako nowozatrudniony.

gzugol
@Czesiek

Nie przesadzaj górnik z 5 letnim stażem z 2 tygodnie nocek do tego z 3 czerwone i idzie zarobić. Oczywiście przodek lub przebudowa:)

Wili

Firma ogłosiła nabór pracowników. Napiszcie czy warto interesować się firmą czy można zarobić 3 tyś. taki zarobek mnie interesuje

Gzugol

W kazdym sklepie w ktorym mozesz placic mastrecard mozes nia zaplaciva P.s ponoc zywnosviowe od stycznia tyz bydom na tych kartach

Lelo

Dziękujemy z karty Edenred. Totalny niewypał. Ograniczone zakupy tylko w wyznaczonych sklepach z górnej półki. Co ma dziecku kupić perfum albo inne ciulstwo. Paciuloki.

młody

jak po karczmie chłopy ?

Ryllll

Ja Barbórka dobrze wyplacili,jo ponad 3 ,fajno firma,jo zostaje ,w innych firmach tego nima

sławek

bon jest na karcie ktorą otrzymuje każdy i od teraz bony będą na karcie mastercard

Gzugol

No to bony bydom w koncu czy w wyplacie som?

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.