Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Tak się zastanawiam,jak można oczernić czy też podważyć autorytet osoby,która anonimowo wypowiada się na forum, obrażając innych.Jeżeli tak by było,to ten portal nie ma prawa bytu.

@123

Bzdety pewnie jakis urażony hejterek to wymyślił tu nikt nikogo nie obraza tylko mówi jak jest a nawet jesli to trzeba być przedszkolakiem żeby unieść sie bo ktos cos powiedzial , Górnika nie da sie obrazić epitetem lub tam jakimś postem największa obraza to zarobki w tej firmie jak i wielu innych za wykonywane usługi P/z tyle.

@Bambaryla

To dlaczego nie podpisujesz swoich wypocin imieniem i nazwiskiem?? Rozumiem konspiracja...

@123

Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności (o ile zostanie nam udowodnione, że napisaliśmy nieprawdę).

@Każdy ma swój nr IP...

To może zlikwiduj ten portal skoro wolność słowa zabroniona ja to w pon sprawdzę ... To strona o gzugu nie o zastraszaniu forumowiczow chyba co ?

Melon

Sprawdź Balonioku

Ciekaw
@Melon

A kto ten baloniok?

@Ciekaw

Chyba ja , strasznie mnie to ruszylo , skoro jest 270 wypowiedzen znaczy to ze nikt firmy nie pomawia , musi byc zajebista firma skoro ludzie tak szybko odchodzą .. W ramach konspiracji podaj swoje dane jaki związek moze spadam i więcej tu niw zajrzę.

Ciekaw

Ok Tomek.

Strachy na lachy...

Polecam Konstytucję RP, rozdział - Wolność i prawa osobiste - art 54.

@Strachy na lachy...

Polecam ale dokładnie przeczytać!!!

Każdy ma swój nr IP...

Z zastrzeżeniem przestrzegania art. 473 § 2 Kodeksu cywilnego oraz przepisów dot. konsumentów, w takim zakresie, w jakim jest to dopuszczalne w świetle obowiązujących przepisów prawnych, wyłącza się odpowiedzialność Usługodawcy za: wszelkie szkody wyrządzone osobom trzecim wskutek korzystania przez Użytkowników z Usług w sposób sprzeczny z Regulaminem lub przepisami prawa, za treści i formę materiałów udostępnianych przez Użytkowników za pośrednictwem Usług, naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich,

Każdy ma swój nr IP...

Z uwagi na formę wypowiedzi niektórych osób zamieszczających własne opinię i słów powszechnie uważanych za obraźliwe oraz próby oczerniania czy też podważania autorytetu bez możliwości obrony przypominam o skutkach prawnych czy też karnych wobec tych osób. Każda wypowiedź pomimo możliwości nie podawania swoich prawdziwych danych osobowych mogą być odtworzone i przekazane przez operatora go work.pl.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

szybki

Bo ma za co to pije on na wypłate nie narzeka :-D

elbonom

Śmiech na sali metry wyrobione do przodu a zapłata jak w fabryce czekolady pan kierownik K... wiecznie najeb...cham nic więcej.

janek

podstawy tyle miol, wez nie oszukuj

Ryl2

Taka pisanina jest odzwierciedleniem pracy w GZUGu. Tacy pseudo poeci pracują w tej firmie ,jak moźna wymagać od takich powaźnych wykonów -- kpina.

szybki
@Ryl2

A co ci da wykon jak i tak ci za niego nie zapłacą.Popytaj ludzi jak zadupiali norma była albo ponad plan a wypłaty śmieszne powiedz komu będzie się chciało pracować uczciwie jak nie płacą. Kiedyś jeszcze płacili jak był plan zrobiony albo do przodu metry w sobote to ludzie sami się prosili żeby przyjść do roboty i było wiadomo za co że przyszedłeś w sobote to widziałeś na pasku a teraz zrobisz 2 lub 3 a wypłata taka sama jak bez albo 100 zł więcej jak ten co nie był śmiech na sali normalnie

@szybki

tu nie ma z kim rozmawiac. Napisalem jakis czas temu zeby cos z tym zrobic ale zero reakcji.Tylko bzdury wypisuja a zadnych konkretow. Jak przychodzi co do czego to nie ma sie komu odezwac. A wiadomo z jeden nic nie zdzialo tako prawda

wachteee
@jorgus

Nie ma i nie będzie ludzie sa głupi , ja zmadrzalem i sie zwolniłem z tego gowna szkoda czas tracić jak profitów nie ma leje na te 25 lat i wypłaty po 2 tysie , czekam z nadzieja aż PGG zadzwoni choc wątpię bo plecy marne, jade na pomidory do Holandii i czekaaaaaam ....

Hanys
@wachteee

Zatrudniłem się w gzugu i mam pytanie czy firma płaci za obecność czy za wykonaną pracę. Zaczynam źałować. Druga sprawa to kwalifikacje i umiejętności niektórych ludzi . Firma zatrudnia ciastkarzy i piekarzy. Niech to szlag trafi ---takimi ---ludźmi daleko nie zajedziemy. Takie wnioski mam po miesiącu roboty.

janek
@Hanys

mozesz rozwinąc o co chodzi z tym że za obecność?

wachteeee
@Hanys

Ja takie mialem juz po pierwszym tygodniu... Przykre ale prawdziwe (usunięte przez administratora) nie firma . ...

@Hanys

Zaloze sie ze taki ciastkarz cie zje na robocie. Widocznie taki z ciebie gornik jaka i dostales place. Jest tyle innych firm po co tu wylewasz zale jak mozesz isc do innej skoro jestes wykfalikowany. Kozaki w necie (usunięte przez administratora) niepozdrawiam

rylo4
@Ryl2

Wykon w imię czego lub za co ? Powiedz tylu vo głupi jesteś albo pupil ...

Origin
@Karlus

Zje pod jakim względem jak robi ciastkarz z piekarzem to jeden drugie zje ku zakapuje bo w waszych branżach to norma z prawdziwym hajerem to Ty nawet nie możesz stanąć kolo siebie a co dopiero robic , przenosicie patologie w stylu przybieranie , konfidenctwo itp dlatego o gzugu mówi sie ze to piekarnia , zdupiac na strefę albo bulki kulac bo robotę pewno macie po znajomości ! Pozdro dla Górników, ale tych prawdziwych.

origin kozak w necie

Zabolało co , ty mozesz innych obrażać na ciebie juz nie można powiedziec nic chetnie bym to zrobil jak się zdecyduje pajacu podasz namiary ktora zmiana gdzie frezunek i zobaczymy kogo bedziesz chcial ruchac ! Pozdro z Jankowic

@origin kozak w necie

24:30 halemba, czytanie ze zrozumieniem sie klania. Pajaca masz dziennie przed lustrem. Czekam

widzę czuwam

Ferezunek-gdzie tak gadają,chyba u twojego taty na kaszubach.FELEZUNEK ew.tailować Basztardzie.

@widzę czuwam

Dobrze mi z tym no i co teraz? Skoro tak widzisz i czuwasz to postaraj sie. Bo Twojego pisze sie z duzej i Kaszuby tez bo jest to nazwa województwa. Co jeden to lepszy.. bez odbioru. Strzalka

Andreas6
@Karlus

inteligent bez szkoly przemowil mozna pisac ty twojego z duzej ale jak sie ma goscia za ciu9la i sie go nie szanuje robi sie celowo z malej litery tego nie wiedziales , ferezunek ,tam twoje miejsce w szeregu ci pokazali zdaje sie piekarzem jestes czy innym tego pokroju ,z reszta fajnie by bylo walczyc o swoje tak zadziornie jak na tym forum sie wyzywacie .... ps zdanie zaczalem z malej litery .....

miki fiki
@Karlus

FELEZUNEK...powtarzaj to sobie na głos basztardziku całą noc,żebyś więcej nie kompromitował się przed swoimi kolegami na Halembie.Cytuję "...ja jestem po szkole górniczej a w gzugu pracuję 5 rok...."hahaha,ale karierowicz z ciebie patafianie.

A

Bo to wystraszone ,jak byłbym prezesem to - 500 aż doszło by do 2000brutto mając taką załogę ,to już pracownik sklepu potrafi więcej zarobi a 13 i 14 to mają nawet w marketach budowlanych oczywiście dodatkowo dwa razy do roku osobno na konto,wy nie macie nawet tego 13 brak 14 brak, ludzie co z tego że macie dodatki typu węgiel jak na konto wam wpływają resztki z wyrobionej ciężkiej pracy, zorientuje się ile kopalnia płaci za metr to zaczniecie trochę myśleć .Co to ma być żeby z karta górnika,węglem i CH...J wie z czym zarobić 2200+ kartki na przygotowkac????h? Jak później mają płacić lepiej jak ludzie z chęcią idą do pracy nawet za psi grosz bo jednemu z drugim wystarczy a po co się wychylać jak zostało parę latek no nie?

Młody inż

Panowie jak wygląda staż w dozorze w tej firmie ile kasy się dostanie? Z góry dzięki

mlody
@Młody inż

zadzwon se do biura, tu nic madrego sie nie dowiesz

gggzukrzak
@Młody inż

Na bojkowie robił stażysta po studiach w dozorze miał 1,8k zl

jorgus

Moja propozycja: piszemy petycje-wszyscy w jednosci sila, nie pojedynczo, do zarzadu spolki. Jako pracownicy domagamy sie informacji jak wyliczana jest obecnie premia- mialo byc lepiej a jest co ????? premia za metry, coraz czesciej widzi sie ze metry sa a premia albo ochlap 100-200 zl albo nic. Jesli sie nie zbierzemy jako wszyscy pracownicy cto nic nie zyskamy, tylko bedziemy wulewac codziennie zale na gaworku i nic poztym. Co o tym myslicie, ja moge przygotowac pismo-warunek ze wszyscy sie pod nim podpisza. A jeszcze misie przypomnialo, referendum na temat wyplaty osobno deputatu za wegiel- i co wielkie gowno nic sie nie stalo. Policzcie gdy nie dodatek co miesiac za wegiel ile byscie mieli do wyplaty???????? CZekam na propozycje-powazne a nie pisanie bzdur

radek
@jorgus

zgodzom sie /kop marcel/ moga tam zbierac podpisy. Norma byla zrobiono a w wypacie ani grosza premi. Poza nowymi paskami ni sie nie zmienilo-dosyc jeb@nia za grosze

oli/halemba/
@jorgus

i co cwaniaczki, prawie nikt nie odpisol na posta jorgusia. Dobrze klapac geba na portalach /anomimowo/ ale jak przychodzi co do czego to nikogo nima. Zalosni jestescie, nie piszcie swoich zali jak i tak niec z tym nie robicie

A.....

Panowie ten kto ma jaja wypisywać się z tych pseudozwiązków !!! I obojętnie z jakiego! WYPISYWAĆ się! Wycieczkę to se kupicie fajną byle gdzie! A te nieroby na dół do roboty!

Lenin

Jak tak.dalej beda płacic..to beda musieli sami ubrac rekawice...i jeb"c!! Z tego co widac to w firmie dzieja sie na szczeblu wyzszego dozoru tkz" prywatne zozrachunki" daleko z taka polityka nie zajda...Ps. Brawa na Pana Soboty i reszty tych marnych zwiazkowców...jestescie żałosni!!! Niemacie honoru...bo normalny chop by dawno tym jebn0ł....i nierobił z siebie posmiewiska...!

olek

jak to jest, w KHW dzisiaj gornicy probowali sila wtargnac do siedziby spolki- domagaja sie wyplaty zaleglej 14-stki a my co w zeszlym roku nie wypalcili nam 14-stki ktora zagwarantowana jest w regulaminie pracy. Bylem w zwiazkach i w biurze, nie bylo chetnego zeby sie odezwac a jak za duzo sie dopominalem to kerownik przeniosl mnie na inna grube

janeczek

tako se ta wypłata. Szalu nie ma,

andzej

Wypłata?? to jakieś nieporozumienie,po tym co dziś dostałem to się zastanawiam co ja tu robię??. Tragedia a przy zmianie PREZESÓW związkowcy chodzili i opowiadali jak to będzie teraz wspaniale.Dzięki panie Sobota ,mam 23 lata dołu wszystkie dodatki,pełna karta górnika ,cały miesiąc w przodku plus 2 czerwone dniówki ...wypłata 28000...dzięki jest super

@andzej

przylaczam sie poraaaaażka jeszcze raz pooooorazka.Robic caly miesiąc za damski h@j to jakies nieporozumienie a ponoc mialo byc lepiej.

jorgus

dostaliscie juz na konto wyplate przeliczona po nowemu..........?

gorol nie oswojony

Przeczytałem większość wypowiedzi i odnoszę wrażenie, że autorzy tych tekstów uważają zatrudnienie w firmie górniczej za wystarczające, żeby dużo zarabiać. Niestety, górnictwem przez długie lata zarządzają górnicy i związkowcy, a nie ekonomiści i dlatego górnictwo wygląda dzisiaj jak wygląda. Mam nadzieję, że obecny rząd doprowadzi górnictwo do normalności.

jo

Dodom jesze jedno i na tym koniec.Jest zech na pensyji juz ładnych pora lot.Mom 60 wiosen wiync o życiu co nieca wim. Robioł żech i w ta firma.Jak trza było lotołzech z bania durch trzy kopalnia na miesiąc.Ale czułzech ze jeste szanowany za moj fach.Zadyn lajter,zadyn sztajgier mnie nie ublizoł w roocie, a za moja robota brołem konkrota kasa.Ja wim że dzisioj som inne czasy,ale chopy szanujcie sie same.Ja robioł z różnymi ludzmi,chanysy,krojcoki,gorole,ale powim wam że wtedy był jeden bezacung.Czasami wolołzech robic z gorolami bo to byli charakterne chopy.Dlatygo jak czytom takie farmazony kiej wypisujecie tukiej to mnie kryw zalywo.Chopy respekt dla samych siebie,a młodych uczcie szacunku.Szczyść Boże.

Nataniel

Ja pierdziele to sie zwolnij jak ci zle :D a jak tu nie robisz ino robiles to na ch....tu zagladosz? Rozwalaja mie takie paciuloki

nik
@Nataniel

Niktorzy chca innym uświadomi jak jest po to jest ta stronka to ty ze swoimi kmentami mozesz wypier...lac bo nikomu nie pomagasz !

@nik

zgodzom sie w 100 procentach. Wlasnie przez takich jak post nataniela czlowieka traktuja jak smiecia

jo
@Nataniel

Co ty pedał jesteś ,że lubisz być ruchany.Kiedyś do górnictwa szło się ,żeby zarobić konkretno kasa,a ty PACIULOKU tyrosz za 2100 złociszy i jeszcze garba schylosz żeby cie kierownik klepoł.Mosz jeszcze pretensjo do chopów, że o swoje mojom odwaga sie upomnic.Kopa w żyć nie jesteś wort.Kiej potym mojom szacun miec dla ryla,kiej tu taki paciulok takie spukeny franzoli.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.