Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Luki

Pracuje ktoś może jako mechanik ?

Balo
@Luki

Kasę robią tylko przodki a reszta to nie roby. (usunięte przez administratora).

@Balo

Powinno być tak że jest przodek [5 górników] i elektr i ślusarz. I tych dwóch ostatnich robi transport betonów itp. Na grp 10 by to stykło w zupełności. I kasa by była większa!

Transport
@Adam

A sygnały nadaje (usunięte przez administratora)

Adaś
@Adam

No pewnie że tak bo my się w przodku urobimy a po co oni mają spać.A i żelazo do przodka niech dadzą bo i tak w kulki lecą

@Balo

Oj tam oj tam każdy o tym wie, że przodki robią kasę i to dzięki nam są metry. Robimy transport, wydłużki i pracujemy w najgorszych warunkach. Nie każdy się nadaje do przodka i nie każdy daje tam radę.

Chętny

Są przyjęcia na GZUG nie mam doświadczenia ale ma chęci do pracy mam 43l jako pomoc dołowa.

@Chętny

Przyjęcia są a i warunki zatrudnienia korzystne. Do tego dochodzi pakiet socjalny. Co do wypłat wszystko zależy od stanowiska, karty górnika etc etc... Oprócz tego jest możliwość podnoszenia kwalifikacji co wpływa na wypłatę. Szkolenia organizowane są przez firmę. Najlepiej podjedź na Jasną w Gliwicach a wszystkiego się dowiesz. Ja osobiście pracuję w firmie parę lat u jestem zadowolony.

Ego
@Chętny

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. zatrudni: górników, elektryków, ślusarzy oraz pracowników dozoru górniczego i energomaszynowego. Oferujemy atrakcyjnie warunki zatrudnienia: umowę o pracę, świadczenia pracownicze porównywalne z warunkami pracowników kopalń spółek węglowych, wynagrodzenie wg Regulaminu Wynagradzania GZUG Sp. z o .o. ( karta górnika, deputat węglowy, miesięczna premia regulaminowa, wypłata nagrody z okazji Dnia Górnika), możliwość podwyższania kwalifikacji, perspektywa awansu zawodowego, praca w Spółce o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku usług górniczych. Wejdź na stronę gzugu...

Ryb
@Ego

Nie ma bez doświadczenia albo chodów nie ma przyjęć przynajmniej ja próbowałem i mnie nie przyjęli a mam 29 lat

Graba.
@Balon

Tak zapytam, jestem po szkole gorniczej, mam papiery czyste przepracowane pod kompanią weglową 4 lata 6 miesiecy jestem osoba nie pijacą i nie palącą jak to wyglada z ludzmi co maja doświadczenie, wiadomo nie jest to doswiadczenie 8 ani 10 letnie ale doswiadczenie jest. Bedzie mozna z tym moim doswiadczeniem odczuc leprza kwote na wyplacie ???.

czepiosz sie
@Graba.

"Leprzą" kwotę ? Od czego ?

Graba.
@czepiosz sie

Nowo przyjęty w GZUG na jaką wypłate może liczyć. Ja jak mam doswiadczenie, no male 4 lata 6 miesiecy ale juz jakies pojecie o kopalni (o dole ) mam pracowalem na GRP jak i podsadzki scianowe kwk Jankowice. Więc nowe to dla mnie nie jest i taki nowy... np taki ja, na jaką wypłate może liczyć ? Po za tym sa jakies premie, bony, barborka. Itd ?

mlody
@Graba.

pomnoz pensje z kopalni razy 3/4 i wyjdzie ci pensja w gzugu. bonusy tak samo. dodatkowo pierwsze dwie trzy wyplaty moga wyniesc 1500

Jojo

Pakiet socjalny ? Robia 15 lat i tego nie znom

Bobo
@mlody

Pomnóż czy może pomyliłeś znaki matematyczne i miało być podziel przez 3/4 :) z zarobkami na kopalni

Doradca
@Ego

oferujecie: 1 świadczenia pracownicze- to fakt,ale tylko porównywalne (można zobaczyć i pomarzyć ile inni dostają),2 wynagrodzenie wg regulaminu.... żaden matematyk na świecie ani wróżbita tego nie wyliczy a Klausowi z matematycznego punktu widzenia wszystko się zgadza... 3 o tu nie ciulają przynajmniej kursy robią rzetelnie i profesjonalnie ale stawka po kursie dłłłłłłuuuuuuuuuugooooooooooo ta sama... no a potem jest wejdz na strone itd itp.... Ja dodam coś od siebie . 4 możliwość współpracowania z więźniami hm... jeśli oni tam za kare robią to wy co lepiej? 5 wynagrodzenia są na czas ale nie na czasie (wszystko drogie a tu bida) 6 zapomnij o swoim zawodzie tu sie robi wszystko nie ważne czy ślusarz czy elektryk jebiesz jak dzik w sosne z żelazem za pół darmo....7 związki mają zawodowe biura podróży!!!! polecam wycieczki piękne u obu... i tyle 8 zapomnieli dopisać że każda oferta jest dobra poza tą firmą:P

Doradca
@Doradca

teraz biorą jak leci żal patrzeć firma z taką renomą niegdyś a teraz dno i metr mułu.

Obserwator
@Doradca

Hmmmm Darku ale przecież do nich należysz to dlaczego tak o swoich związkach piszesz nieładnie oj nieładnie

Bbh
@Bobo

Pomnoz.

Lucek

Jaki jest system pracy? Słyszałem że 4 B

Hiuston mamy problem
@Lucek

System pracy jest taki: '' Cekej cekej wartko wartko dowej dowej "

Teresa

Przypominam, że wypowiadacie się na forum opinii o pracodawcach. Najistotniejsze są tu opinie dotyczące warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery w firmie. Takie komentarze mogą pomóc osobom, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu. Czekamy na Wasze komentarze. @Mirosław, czy uważasz prace w firmie za satysfakcjonującą? @Żubr, czy powiesz nam co najbardziej cenisz w pracy w GZUG Gliwice? @Grześ, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wiadomości? Możesz doprecyzować swój komentarz?

Mąż od Teresy
@Teresa

Teresa... Zamilcz gdy piszesz... Wyłącz kompa i leć po browar bo usycham.!

Przodowy Krzysiu
@Teresa

Darek Dz. Skończ już bo to nudne się zrobiło. Wierszyk jakiś napisz lepiej co się posmiejemy razem.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Acta

No to kiełownikowi na ręce patrzą. Czy to jeszcze kiełownik czy tylko pacynka w rękach nadsztygara? Czas pokaże...

@Acta

Powiedz nam dłogi kolego dlaczego patrzą mu na łęce? Czy będzie infołmacji jeszcze więcej? Bałdzo mnie boli moje sełce. Bo wałki z kieło sobie kłęce.

Trójka
@321

Kiełownik się bałdzo dziwi ale pewne osoby na oddziale są o jeden kłok od niego. Poczekamy jak podzieli następną płemię za IX? I czy jest Kiełownikiem czy tylko białą łękawiczką Tosia. Poczekamy zobaczymy?

Społeczniak
@321

(usunięte przez administratora)jest Oki ale pewne wady nie pozwalają mu w pełni rozwinąć skrzydła. Ciekawe czy ta jego kilka spełnia warunki dopuszczenia GUG?

Piotrek

Witam, na co może liczyć nowoprzyjety pracownik - najprawdopodobniej pomocnik elektromontera na początku? Proszę o konkretne odpowiedzi.

Pastowany
@Piotrek

Na to że zacznie od noszenia betonów. Nie ma takiego czegoś jak pomocnik elektromontera. Nie nauczysz się niczego bo nie będziesz robić swojej roboty. No może trochę byś się nauczył od WIELKIEGO ELEKTRYKA Z BOBRKA - TEGO JEDNEGO JEDYNEGO JACKA. On jest najlepszy i jedyny w swoim rodzaju.

Strona

Ludzie jeden na drugiego kapuje

@Strona

Zapytaj Swietłany :)

Mariuszek
@321

Zapytam wprost z rana kto to ta Swietłana ?

Balon

Dzisiaj dostałem przelew w kwocie 576złotych... To chyba jakaś premia? Nie wiem czy to stała kwota czy zależna od stawki... Miła niespodzianka jupii

@Balon

Czyli jednak są benefity.@Balon czy możesz napisać coś więcej

@Balon

Nic nie było nie siej fermentu!!!!

Jorgus
@Balon

Balooon powinienes mieć nick dupek szkoda się wysilać nad twoją głupotą

Sebuś
@Balon

Ja dostałem 450zeta przelewu... Dobre i tyle. To ta premia? Żona zadowolona. To chyba na pożegnanie?

Strażak haha dziangi
@Teresa

A ludzie narzekają a zawsze coś tam wpadnie. Będzie na wesele.

Jo... Achim
@Jorgus

Może twoja ci zabrała i ują masz koło...

@Teresa

Są benifinięta ale nie każdy wie co to jest? A się śmieją że jestem po spz...

@Balon

Ja też dostałem dzisiaj przelew. Kaska na koncie weekend będzie zakrapiany. Dobre i tyle.

@Marek

Ale mocie ubaw przestancie pisac bzdety (usunięte przez administratora) bylo. A tak na marginesie to mom wrazenie ze na forum to coraz mniej pisze osob zatrudnionych w gzug a szkoda......

Jożin
@Strażak haha dziangi

Na nowy domek na działkę się przyda,szkoda że tak mało bo pałac bym postawił

Jupi Jupi
@Tomek

A dziwisz się nie masz jakiś zawodników do mojej drużyny super Mario bo tym się zajmuję i cała Solidarność też

Swieta
@Balon

Ja nic nie dostałem. Ciekawe dlaczego? Jutro zadzwonię i zapytam o przelew. Balon a co pisało w tytule przelewu? Przed szychtą się dowiem co i jak.

Darek
@Swieta

Nie dostałeś bo nie zasłużyłeś. I barbórki też nie dostaniesz. Jakbyś tak jechał swoim seatem jak w tym kierunku to byś wszystkie drzewa zaliczył hahahahaha

@Darek

Pożyjemy zobaczymy kolego a co do kierunku to nie tylko ja jestem winny. To wina ślusarzy i elektryków bo wieszają kable i rurociągi na ociosie i przez to wyciąga ringi na przejście. Ale ich nie ukarał?

Jamnik do Boga
@Maciek

To było 500plus...ino tyle dostałem...

Steryd
@Jożin

Dziangi bawi się w Deutsche a domek zarasta trawą....

mućka
@Steryd

Podobno w środku domku wilgoć... To niezdrowe dla dzieci oj niezdrowe...

Byk
@mućka

Ty się mućka o domek nie martw sucho i przyjemnie

Surygatka

Hej górnicy moi mili Może byście tak mi metry zrobili? Żebym sobie splacil dustera I pozbył się tej raty o ch. O.lera Bo na elektryków nie można liczyć Oni na trafokach umia się tylko byczyc A ja ciągle latam w koło I po coca coli jest mi wesoło Cały chodnik mi teraz pokleją I nawet do coli nic nie doleją Słuchaj mnie mój kolego Kwestia tego kwestia tego.

Już emeryt
@Surygatka

Co do tej coca coli dolewa może welur

Dupa
@Już emeryt

Każdy o tym wie że jojek uwielbia welur z kolą... Jak robiłem ma 39 to wchłania łatwo go z...

Brak nicka
@Dupa

Ale jak to i nikt z tym nic nie robi.Dziwne to bardzo

Przodowy
@Brak nicka

Za picie coca coli? Kto tego zabronił? Można ją kupić w automacie na terenie kopalni.

Hmmmm
@Przodowy

Tylko że w automacie jest bez dodatku wody ognistej

Soprano
@Hmmmm

Wody ognistej? Sprecyzuj przyjacielu o co dokładnie chodzi bardzo prosze :)

Hmmmmm
@Soprano

Albo udajesz głupiego albo jesteś przyjacielem wody ognistej .Bo moim na pewno nie i nigdy nie będziesz.Widocznie na noc robisz i nie wiesz o co chodzi

Soprano
@Hmmmmm

Zapytać już nie można? Pracowałem kiedyś na bobrku ale nie na rano...

Deggial

Teresa dlaczego u nas nie ma dostepnych kart Multisport? W kazdym wieszkym zakladzie pracy sa a u nas nie?

Bogu
@Deggial

Bo na Śląsku nie obowiązuje? Deggial wyrób sobie kartę dużej rodziny bo ona obowiązuje wszędzie.

Deggial
@Bogu

Jak to na Slasku nie obowiazuje? W lidlu biedronce w eko oknach wszedzie sa. Moze Teresa cos nam powie na ten temat?

Teresa

@M., zadałam jednie pytanie. Nie stwierdziłam, że benefity są lub ich nie ma. Co dokładnie nazywasz "głupotą"? Zadałam je bo myślałam, że jesteś pracownikiem firmy. Benefity są świadczeniem pozapłacowym oferowanym przez pracodawcę oprócz podstawowego wynagrodzenia za pracę. Benefity nie zmniejszają finansowej wysokości wynagrodzenia, a są elementem dodatkowym, służącym pracownikowi. Wysokość wynagrodzenia wypłaconego pracownikowi nie jest pomniejszana nawet wtedy, gdy pracodawca decyduje się na finansowanie dodatkowych świadczeń dla pracowników. Benefity w Polsce są stosowane przez pracodawców jako narzędzia motywacyjne. Są takie u Was?

"yntylygyntny"
@Teresa

Barbórka Bony żywnościowe - zakupowe (19 zł/dniówka) "Wczasy pod gruszą" ok. 1000 zł (zależne od wysokości dochodu na członka rodziny) Dodatek szkolny dla dzieci uczących się 14 pensja, o ile firma wypracuje zysk (od 3 lat nie było)

@Teresa

W gzugu takie rzeczy? Ale się uśmiałem...

Teresa

@Kris, czy jesteś obecnie pracownikiem GZUG Gliwice? Jaka atmosfera panuję w tym miejscu pracy? @M., możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników firmy? Jeśli tak to jakiej formie?

M.
@Teresa

Benefity buchacha chyba że 1 procent premi to benefit.Teresa kim kolwiek jesteś nie pisz takich głupot

Gang Albanii

Pozdrowienia dla Krzysia !

Dziwny
@Gang Albanii

Domek na działce postaw pad...u.Na elektryce znasz się jak szpak Panie Kolego

XYZ
@Dziwny

Żal Ci że mam domek na mojej pięknej działce? Ty nie masz hahaha no sorry jedyne co masz to Almette co się psuje...

Kris
@XYZ

Ale ja byłem w Albania a ty siedzisz na tym ogródku ja ci... Ul. I pojadę znowu a nadal tam będziesz siedział.

Górnik

Czołem niewolnicy GZUG ????. Szczególnie Ci Z Bobrka!!!

Jarek
@Górnik

E tam nie ma źle. Na bobrku jest jeszcze trochę za dużo ludzi tak szczerze.

Piotrek
@Jarek

Na bobrku to jakaś parodia była. Na innych oddziałach każdy robi swoje. Powtarzam SWOJE. I wszyscy są zadowoleni. A na bobrku robisz WSZYSTKO byle przodek miał wszystko pod nosem. Najlepiej jakby jeszcze za nich robić. Na pokoju jest teraz spoko i kasa i wszyscy zadowoleni.

Jojek
@Piotrek

Bo Bobrek to elita... Bobrek nawet metry gdy innym brakuje... ale gdy nam brakuje to inna gadka. Ci... u.. lał nas Antoś na metrach i kaskę pieskom rozdawał a gdy umowy przodem na nadsztygar uciekł a mnie jojka na mina wsadził.... Żeby być nadsztygarem nie trzeba mieć wykształcenia ino dobrego chrzestnego. A teraz się chwali że ludzie na niego nie narzekali...

Dziób
@Piotrek

Wszystko dzieki kierownikowi. Moj kierowniunio.

Bobreczek
@Jojek

Co to za pieski czy to przodowi ehhhhh.Jak do paska zerknąć to zawsze mieli większą premię i ja się pytam za co no za co

Sopel
@Bobreczek

Jak to za co. Kierowniku my zostaniemy dłużej mimo że jest legalnie na 6 h.

Piorun
@Sopel

Biegasz po hasiokach w nocy z lampą na głowie w takie upały a nie umiesz wytrzymać na dole w temperaturze 22°C???

GZUGOL
@Górnik

Tyś się miał nazywać niewolnik. Co mało leniu zarabialeś?

M.
@GZUGOL

Na Bobrku jest teraz nowa miotła czyli nowy SIPowiec. Powoli od tego miesiąca będzie robić porządek tak by praca była wykonywana zgodnie z przepisami BHP i by ludziom nic nie brakowało.

maciek

Napiszcie jak u Was z premiami za metry. Robię na marcelu w zeszłym miesiącu bez wykonu. Premia powinna być 40% a ludzie dostali od 25-30% jak to jest do warunków podwyżek. Piszcie konkretnie

@maciek

Czy ktoś odpowie na moje pytanie??... Zaczynam wątpić czy na forum wypowiadają się osoby które faktycznie pracują w gzug. Przeglądając. forum to w większości same bzdety niestety konkretów brak.....

Bibek
@maciek

Na Bobrku wykon 80% i 1%premii a teraz 100% wykonujemy za lipiec i normalna premia.

Szymon
@Bibek

Chopy gruba przyjmuje a wy w tym sufie robicie. Na rydy biorą wszystkich na ścianie z dwiema sobotami ponad 4 a robota lajcik nikt nie goni jak w gzugu normalne górnictwo a nie taszczenie wszystkiego z podziału na dół na plecach i nie wyjaśnia cię na Knurów

@Bibek

Dzięki za odpowiedz nie wiem czym to jest podyktowane bo na marcelu tylko w przodku jak jest wykon to dostają 60% a po tyłach to 40% czy u was też tak jest? Czy to zależy od gruby czy oddziału?

GZUGOL
@maciek

Facet jakie metry obudź się! Było tylko 12 metrów ile ty chcesz dostać premiera 100?

@GZUGOL

Tyle ile powinno być za nie wykonanie planu czyli 40% nie rozumie czemu się burzysz a jak ciulaja nas jak jest zrobione ponad wykon to co?? Też będziesz zadowolony. Przejrzyj na oczy jak każdy bedzie myslal jak ty to nigdy nie bedzie dobrze chyba ze moja wypowiedz dotknela kogos z dozoru....

Zniesmaczony
@Maciek

Tak Solidaności pączków za mało przyniosłeś żeby grubasy miały co jeść .Panowie oczy otwórzcie oni Wam nie pomogą.Żal pisać nic dodać nic ująć za jakiś czas dam znać co i jak

XYZ
@Zniesmaczony

Od Solidarności to proszę w bok. Oni akurat pomagają bardzo dużo. Sam się przekonałem na własnej skórze.

Teresa

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda praca w tym miejscu? Podpowiedzcie coś. @Cypisek, jesteś pracownikiem firmy? @Xxx, możesz powiedzieć coś na temat pracy w GZUG Gliwice? @Tadkuo, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza?

Jojo
@Teresa

Teresa szukosz roboty idz do Lidla .

@Jojo

A czy w lidze są przyjęcia? Może ktoś ma jakieś tam dobre kontakty? Chętnie....

Tadkuo
@Teresa

Teresa chciałem się z tobą umówić

Cypisek
@Teresa

Tereska a może by tak jakaś kawusia? Ale nie masz siu.. siaka? Cała mama tylko mama miała....

Balon

Raz jeden sztygar został kiełownikiem Każdy miesiąc z ujemnym wynikiem Jego oczkiem w głowie przebudowy A o kasie już nie ma chopy mowy Wróć do Nas nadsztygarze kochany Przy tobie kasy było dużo o rany Dałeś sobie i nam zarobić A u kiełownika możesz tylko się urobić Zero planu zero kasy Zapieprzamy jak murzyńskie kut... ASY Wszystko na minusie i tylko nagany Wróć do nas nadsztygarze kochany Ustaw kiełownika do pionu Byśmy mieli dużo wykonu A on niech rządzi jołkiem sobie Bo do pięt nie dorasta tobie...

Emeryt
@Balon

Ten kiełownik nie nadaje się za sztygara a co dopiero za kiełownika pustak przez niego nie idzie zarobic I jego głupie decyzje oszukuje na każdym kroku w niwelacj I W godzinach a potem na ludzi zgania ech czysty C.. l

HDMI

Halo jest tu jakiś PELIKAN?

Huba buba
@HDMI

Pewnie jest ale się ukrywa

Ciekaw
@HDMI

Kto to ten pelikan jest?

@Ciekaw

To taki pieseł kierownika od zadań specjalnych. Tylko to nie york a raczej buldog.

Ciekaw
@HDMI

Nie wiem czy dobrze kojarzę ale to ten co przegrał wybory na Bobrku? Czyli jedno zadanie nie wykonał?

@Ciekaw

Tak to on dobrze myślisz Panie Kolego

Gorni

Jak z wyplatami z mlodszym gornikiem ile sie dostanie na oko? Zastanawiam sie nad gzugiem

Teresa

Pamiętajcie, że napisane przez Was opinie muszą być zgodne z regulaminem forum GoWork.pl. Apeluje także byście zachowali kulturę wypowiedzi i nie obrażali innych użytkowników forum. @Ciekaw, czy jesteś pracownikiem GZUG Gliwice? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @HDMI, jaka atmosfera panuje w firmie? Wiesz coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.