Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Maciacia

To wyszystko co wy tempe ryle tu wypisujecie te narzekania, na kasę brak ludzi, sami jesteście winni bo nic z tym nie robicie tylko na forum mordy anonimowo umicie otwierać. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie dawno już w Gzugu nie pracuje a cioty dalej beda narzekać i się użalać jak mi to jest zile jak się daje w (usunięte przez administratora) ładować.

Teresa

@Marek2, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Może podpowiesz nam jakie warunki pracy panują w tym miejscu? Ta informacja przyda się osobom, które planują podjąć pracę w tym miejscu. Powiedz nam coś więcej na ten temat.

GZUGOL

Panowie jeszcze parę miesięcy i ta firma padnie. Jeżeli chodzi o ślusarzy i elektryków to szukajcie sobie panowie pracy bo jak nie znacie egzaminu to za ryla.

adam
@GZUGOL

eee no jeśli są w zawodzie to czemu mają nie zdać egzaminu;) jak ktoś d*pa to sie może bać ;)

Marek2
@GZUGOL

Predzej ty padniesz nie robą

Czy GZUG potrzebuje pomoc dołową na Rydułtowy lub Marcel? Cos wiadomo o zatrudnieniach?

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

kolo

jak tam gzugole na marcelu i jankowicach?

Ryl

Cześć powiedzcie gdzie mogę znaleźć regulamin firmy Gzug konkretnie chodzi mi o kary i za jaki okres jest wypłacana nagroda Barbórkowa .

Słowacki
@Ryl

Do związku się wpisałeś Dzięki temu barbórkę uratowałeś Więc kolego nie martw się Barbórkę w tym roku dostaniesz Będzie kasa w tym roku na barbarę Do Albanii pojedziecie w parę A jak coś nie wyjdzie na tą chwilę To skontaktuj się z Panem A.... On zadzwoni do prezesa I załatwi ci to bez kretesa Więc rób metry i trzymaj kierunki A Barbórka przyjdzie z górki

Ryl
@Słowacki

Od jakiego do jakiego miesiąca trzeba pracować żeby otrzymać Barbórkę a ty mi tu jakieś wiersze

Krzysiek
@Ryl

Od początku listopada do końca tego miesiąca ale następnego roku. A jak Ci braknie parę dni Panie Kolego to nie dostaniesz przelewu dobrego hihihi

GZUGOL

Gzugole co to za egzaminy władza szykuje dla fachowców? Ktoś zna temat?

@GZUGOL

A kto to jest fachowiec ?

Azbest
@Sygnalista

Napewno nie Ty. Bo zamiast dwóch szybkich pobiłeś dwa wolne. A potem jeszcze w alkomat dmuuuchhhhhh i alkomat z wrażenia spuchł.

Koń

BABA Z WOZU KONIĄ (GÓRNIKĄ) LŻEJ :-)

Belfer
@Koń

Górnikom się pisze kolego!

twoja stara

robilem na bobrku do 1 wyplaty mialem byc jako pomocnik elektromontera a robilem tylko na transporcie itp a wyplata za 22 dni 1998 zl no ku.... podarowalem sobie czyste zlodzieje i banda (usunięte przez administratora) porazka czemu taka rotacja jest az? bo jakby bylo dobrze to by sie nie zwalniali czemu w weglokoksie albo w pgg nie widac zlolnien itp tylko w gzugu bo sa (usunięte przez administratora)

Frog

KERMIT i budzie ta 14 czy nie budzie bo jakoś temat umilkł i ty też !!!????

Demian

Ktoś mi moze powiedziec jakie zarobki są w gzug z góry dziekuje

A.

Jestem sobie sygnalista Uhaha Uhaha W głowie tylko wódka czysta Uhaha Uhaha Musze uważać na bramie Uhaha Uhaha Bo wtedy przepisy złamie Uhaha Uhaha Teraz związki pokochałem Uhaha Uhaha Lecz kiedyś je w d.pie miałem Uhaha Uhaha Jestem najlepszy strzalowy Uhaha Uhaha Nie ma ode mnie mądrzejszej głowy Uhaha Uhaha

Słowacki
@A.

Jestem królem Albanii I nie chodzę na bani Znam się najlepiej na robocie I zarabiam w przodu krocie W tym miesiącu urlopu nie brałem I największą premię dostanę Liczę już we śnie złotówki I chcę 6 tysięcy gotówki Każdego z roboty chętnie rozliczę I w przodku nierobów wyćwiczę Nie jestem Bolek cienki Tylko Krzysiu Przodków pierwszy wielki!

Adaś
@A.

Dobry jesteś Marcin... Szacunek!

Darek

Witam w gzugu premia 1% na zmianie 5 górników w przodku, slusarz i elektryk metry nadane 44 niemożliwe żeby to wykonać samemu trzeba oblozyc tasmy, zrobić transport i roboty przodkowie pytam się JAK? Jak my mamy zrobić metry i zarobić panie Prezesie. 1 % premii ciekawe czy na Jasnej też tyle dostali? Związki nie robią nic powinni się wszyscy wypisać i na dół z nimi do transportu.Oj płakali by plakali

Teresa
@Darek

Kierownicy nie informują że brakuje ludzi na oddziałach. Ciekawe jak dojdzie do wypadku i dany pracownik wykonuje nie swoje obowiązki? Co wtedy na to BHP? Poczekamy zobaczymy... Każdy z pracowników przechodzi szkolenie stanowiskowe i jeżeli wykonuje pracę niezgodną zakresem stanowiskowym to na własną odpowiedzialność. Proszę zgłaszać takie sytuacje w BHP.

Sierpień 80
@Darek

Jeżeli jesteś zatrudniony na danym stanowisku to wykonuj tylko te roboty. A jeżeli jesteś zmuszany do innych robót to możesz to zgłosić anonimowo do PIP.

@Darek

Na Bobrku też chodzi 7 na zmianę w tym już elektryk i smusarz I metry swoje robimy a nawet nadmetry I premia jest 60 procent z dwoma świętami 5560 teraz było także za robote się weź to nie bedzie 1 proc a nie płacz że malo

OJEJ!
@Balon

Balon z czego się cieszysz? Robisz za dwóch, albo więcej ludzi, a wypłatę masz za jednego. Przez takich d.. ów, jak ty musimy żyły sobie wyprówać.!! A naszdsztygar się cieszy i soboty sobie robi.... Bo po co więcej górników, jak może być 3:4 lu 3:5?

@OJEJ!

Ja też żyły wyprówam i za 3 robię to mi się należy.A od związków to z daleka oni zawsze pomogą

OJEJ!
@Balon

Balon czytaj ze zrozumieniem. Ale czy po pijaku się da....?

Balon

Ja lubię dużo robić zacznijcie i wy to będzie ok

Jestem najlepszy
@Balon

Ty lubisz robić? Weź bo zejde ze śmiechu. Ty się nadajesz co najwyżej do pchania tych wozów a i na to nie masz papierów. Jak ty masz robić kursy skoro masz 3klasy podstawówki hue hue hue

@Balon

I dodaj jeszcze że przodki otrzymały 90% premii. Dziwne, że żaden z nich nie pochwalił się przed resztą załogi. Jeżeli tylko oni pracują to niech sami robią transport, wydłużki, noszą betony, i cisną wozy jak łyski z pokładu idy i żelazo zamiast siedzieć pod ociosie gdy jest jazda albo wiercenie. Nie mówiąc o awarii energomaszynowej. Są równi i równiejsi na tym oddziale przodków celebrytów. Jeżeli oni zbierają piankę to niech się wezmą za robotę a nie objeżdżają na czyichś barkach. Święte krowy jak dostały 1% bo spie... kierunki to wszyscy dostali po tyłku i był płacz a jak dostali kasę i premię to siedzą cicho?

Grześ
@Teresa

Pieski dostają więcej bo pan o nich dba. Związki są beee ale jak dostali naganę za kierunki to biegiem do związku zapisać się by nie stracić Barbórka?! Jeden cwaniak był i wyleciał z gzugu a teraz nawet do stojaków się nie nadaje a drugi sygnalista siedział cicho bo dostał 2 nagany a teraz gwiazdorzy cwaniak... Adaś zjedz snickersa!

Żubr
@Transport

Bo nam się należy,a tyły się nie liczą bo i tak nic nie robią

Pastowany
@Żubr

To mógł napisać tylko SWIETŁANA, SYGNALISTA ADAŚ lub inny tego typu GWIAZDOR... BEZ TYŁÓW NIE ISTNIEJECIE NIEUDOLE

Żubr
@Pastowany

Tak tyły to podstawa szczególnie z zestawem ślusarza

Mirosław
@Żubr

Ale jo po zestawie zawsze robia swoja robota! Zawsze!

rylu
@Sierpień 80

tak ale najpierw dostaniesz naganę za nie wykonanie polecenia osoby dozoru... a na jasnej wiadomo białe to białe (usunięte przez administratora) rylowi i tak bedziesz chodził bez premii

m

będzie lepiej....

Zocha

Dorota lubi lizaki

Inżynier Mamoń

No i stało się! Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz już napewno będzie dobrze. Nowy Prezes, swój człowiek. Ktoś, kto zrobił wszystko żeby się nim stać. CHoć wiadomo że będzie tylko marionetką. Ale to jest najmniej ważne dla kogoś komu zależy tylko na tytule, no i kasie. Wszystkim życzę dobrej pracy.

obserwator
@Inżynier Mamoń

wybrali co wybrali szkoda chłopa (nowego prezesa) ten statek tonie już jakiś czas no i kogoś trzeba było wybrać żeby potem mieć na kogo zwalić szkoda .....

Kamil

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

Krystyna
@Kamil

Warto. Po podwyżkach jest całkiem inna atmosfera. Są ludzie co będą marudzić wiadomo no ale to z reguły gorole albo z cidrów więc wszystko i na temat :) pozdro i powodzenia!

@Krystyna

Cidroki są najgorsze bo dla kasy zrobią wszystko...nie ważne kaj mieszko cidrok to zawsze będzie widokiem i jak by mógł to by z pod siebie zebrał byle ino nie wydać. Zarobki teraz są Oki oby metry były Ale trzeba wymienić przodowych bo na niczym się nie znają na Bobrku bo nawet kierunków nie potrafią mierzyć.

Misiek
@Transport

Dajcie mnie na przodowego już ja pokażę jak się metry robi i kierunków będę się trzymał

Najlepszy przodowy czyli Krzys
@Misiek

Nie bądź taki mądry PANIE KOLEGO. Dawaj do przodka i pokaż co potrafisz! To nie jest moja wina! To już tak było jak przyszedłem! Ja się odwołam! W poniedziałek biorę adwokata! Będę walczył!

Kristow
@Najlepszy przodowy czyli Krzys

Nie zgadzam się z karą i będę się odwoływał nawet w Doniecku. Niech ukarają innych a mi dadzą spokój. Miiichchchaaałłł w plecy mnie parzy!!!

@Najlepszy przodowy czyli Krzys

Przez nieudolność 4 przodowych i dozoru robimy za free...8 zaje...ba...ło a tracą wszyscy. Taka to sprawiedliwość na Bobrku. Powinni wymienić przodowych i do łopaty niech się roboty nauczą.

@Kristow

Daj mi święty spokój. Z tobą sie robić powoli już nie da. Idź już na emeryture lepiej...

Swieta
@Michał

Miichchchaaałłł przepraszam ale plecy mnie parzą...polej mi je wodą Miichchchaaałłł. Sorki mam męskie weksle i taki jestem rozdrażniony...

Adam K.
@Swieta

Musimy to przetrwać. My najlepsi przodowi musimy się trzymać razem !!! Niech żyje PRZODOWA BRAĆ GÓRNICZA !

Zm. II
@Adam K.

Jesteśmy elitą przodowych. Najlepsi z najlepszych. Perłą w koronie górnictwa. Naszą wiedzą możemy obdarzyć innych. Nikt Nam nie dorówna w Naszej doskonałości. Nawet tacy jak My mamy prawo popełniać małe błędy. Nadrobimy straty dzięki Naszej pracowitości i doświadczeniu. Tak jak Nasza Kadra Narodowa powstaniemy jak feniks z ognia!!!

@Zm. II

Jak się napiję,to potem sobie 2 odbiję.Elita wśród przodowych

@Kamil

No pewnie!!! Zajefajna atmosfera i wysokie zarobki oraz motywujący system premiowania!!!

Patryk
@Marek

Hahahahahaha a najbardziej w tym miesiącu! Oddział BOBREK. Brakło 7 m a premie śmiech na sali. To jest ta sprawiedliwość i odpowiedzialność zbiorowa. Rozumiem że przebudowa itd. ale ile jechaliśmy do przodu? Tego już nikt nie pamięta ile z NAS kasy mieli w Gliwicach ?!?!?!?!?!?

edek bez kredek
@Patryk

ciekawe ze juz wypłatę dostałeś jak jest 7 hahahaha

Patryk
@edek bez kredek

Czy w mojej wypowiedzi widzisz wpis że mam wypłatę? WIDZISZ ?!?!?! Czytanie ze zrozumieniem się kłania no ale czego spodziewać się po rylu który skończył SPZ. Wiemy jakie premie będziemy mieli i tyle wystarczy.

@Patryk

Buhaha 1 procent

Damian W.
@Sygnalista

Dobrze że nie zostałem na bobrku tylko sobie spokojnie pracuję na pokoju. Poszedłem tam za karę a jeszcze mam lepiej hahahahaha

Aplikuj
@Kamil

oj Warto warto Aplikuj natychmiast i to już!!!! jest super !!! wszędzie ino nie we GZUGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) je....ba...ne...

Nie dokonca pewnny

Może każdy napisze ile kto zarabia na stanowisku czy się opłaca się zatrudnić wogule.

Mariusz
@Nie dokonca pewnny

Po co się przyjmować do tego syfu jak są przyjęcia pod kopalnie chyba że jesteś tylko po podstawówce to polecam

Xxx
@Mariusz

A gdzie na kopalnie jak się nie ma doświadczenia i nie ma się znajomości Bytomiu się mieszka . Jest jakieś normalna praca nadole dają po 3 mię na stałe.

Maciek
@Xxx

Jak się nie ma doświadczenia to się nie pcha na kopalnie takich nieukow juz u nas dosyc.

Fik
@Maciek

A ty jak się przyjmowałeś kmiocie to odrazu cię przodowym zrobili?

Jorgus
@Fik

Nie obrażaj innych. Dobrze napisol kucharzy kierowcow i innych u nas dostatek.

doradca
@Nie dokonca pewnny

więcej pod kościołem w miesiącu wyrzebrasz szkoda czasu potu i krwi

Szt. Zm.

Jakie szanse na zatrudnienie --- dozór górniczy

Buchaha
@Szt. Zm.

szanse wielkie ale... jak chcesz być po szychcie mieszany z błotem i gnojem , wyzywany przez głównego przez telefon to polecam serdecznie (usunięte przez administratora) ale może ktoś lubi sado-maso przez telefon to sie skusi:P

@Buchaha

Musi się zgodzić na poniźanie i mieszanie z błotem . Moźna się postawić ostro , i ten sposób (nie zawsze ) ale skutkuje. Główny naczelny i inny przełoźony zazwyczaj uźywa r...ja wtedy gdy sam jest bezsilny i nieudolny . Może się mylę ale kilku załem juź takich. Trzeba mieć swoje zdanie

sps
@Buchaha

Dziwisz się? Dozór w tej firmie w 90 % to idioci nie mający pojęcia o robocie...

@sps

Jeźeli tak jest to znaczy źe załoga ma pojęcie o robocie , a to jest najwaźniejsze.

@Szt. Zm.

więc jeśli tak postąpisz zostaniesz zesłany w najgorsze (usunięte przez administratora) i dalej z nim mieszany bez kasy ,premii a i podwoi ci się dyskomfort psychiczny ponieważ będziesz gnojony ze wszystkich stron a kierownik owego bagna dostanie polecenie przymknij mu ryja albo weś się za niego i tak będzie... w końcu z normalnego człowieka zrobią z ciebie porządnego ss-Mana

Moderator

Czytam te posty i czytam i nie wierzę własnym oczom jak trzeba być głupim żeby takie głupoty wypisywać ale co niektórzy muszą gdzieś odreagować stres związany z pracą na dole. Szkoda tylko, że opinia idzie w świat. Ciekawe czy w realu ten "ktoś" miałby tyle odwagi co w necie. Ukrywanie się pod nickiem świadczy tylko o poziomie inteligencji osobnika. Piszcie co chcecie a ja to czytam z uśmiechem ironii na ustach. Jedno jest pewne, że ci co piszą takie głupoty nie należą do osob inteligentych nie mówiąc o kulturze osobistej. Głupi pisze a mądry się z tego śmieje.

@Moderator

Znów biurowiec zabrał głos. ..ja nie wieże gdzie 14 tymu nie wieże. ..mydlenie oczu że kasa jest że będą tym się zajmij...to co tu pisza to mówią na dole prosto e dziób albo głuchy się ktoś na to robi albo głupi. ..i nie pisz o kulturze bo okradajac nas z 14 to gdzie kultura pytam gdzie ?

Braveheart
@Naiwny

Masowo wypisywać się z "związków" jeśli nie załatwią 14 tek .Podwyżki należały się jak psu buda lata bez podwyżek , a gdzie kasa np. z Barbórek które firma zgarneła za pracowników którzy uciekli a było ich bardzo dużo !!!

Kermit
@Braveheart

Nikt nikomu nie kazał się zwalniać przed otrzymaniem Barbórki a co do wypłaty 14 pensji (warunków i zasad) proponuję zapoznać się z regulaminem gzug. Prowadzone są negocjacje a ich wynikach zostaniemy napewno poinformowani. Zastanawiam się komu zależy na rozpowszechnianiu fałszywych informacji? Tak samo było przed podwyżkami pensji...wielu "poinformowanych" twierdziło że podwyżek nie będzie a tu nagle zonk!!! Podwyżki były!!! Więc poczekajmy a efekt koñcowy żeby "wieszać psy".

@Kermit

Chopie kurna podwyżka byla widoczna w lutym ...marzec porażka chyba że myslisz że przodowy z ponad 20 letnim starzem 3200 nie całe to jest super wypłata. ..o 14 było mówione w 2017 że co jak co na 14 już kasa jest. ..ludzie zaczeli uciekać bo dostali tyle ile kasjerka z marketu to podwyżka będzie i 14 i będzie lepiej ...była podwyżka widoczna jeden miesiac a co 14 inni juz zapomnieli a my jak żebraki czekamy ...czytać nie regulamin a swoje umowy od dawna mija się to z stanem faktycznym.. Moje wypowiedzenie już dawno leży a adwokat czeka aby ruszyć wszystko ...

@Kermit

Ino w gzug jak psy przed światami zamiast robić to czekomy na swoje tylko tu takie (usunięte przez administratora) !

Kermit
@Naiwny

Ja jednak wierzę, że 14 będzie w takiej czy innej formie. Poczekajmy a zobaczymy. Takie jest moje zdanie i oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać. Nie lubie za wczasu oceniać czy też krytykować by potem wyjść na... Wielu tu jest takich "podpalaczy" którzy sieją propagandę i podszywają się pod innych by siać ferment. Krytykują i wyśmiewają, oceniają i potem patrzą jak ludzie skaczą sobie do gardeł. I dopoki ich to nie dotyczy to mają niezły ubaw. Więc poczekajmy na wyniki w spokoju.

@Kermit

Poczekajmy ? Ile wszedzie juz po 14 ile czekać? Zamiast 14 to 500 czy 1000 na tzw święta i bedzie ok pewnie według Ciebie ...albo jak już napisałem pisza tu biurowcy albo ..wiecej godności maja pielegniarki ktore jak im coś nie pasowało strajkowali niż my pseudo górnicy bo prawdziwy górnik nie robilby za takie pieniądze i oszukiwany ciągle niewiedzy a bedzie 14 a nie bedzie ludzie co zwami

Nawiny
@Naiwny

I jeszcze jedno nie lebry poszli kaj indziej a właśnie odważni młodzi i pełni sił górnicy a zostali starzy i bez checi do walki o swoja godność i szacun tym co poszli ...na szczęście jeszcze chwila i gzug to zła przeszłość i dla mnie ...

@Nawiny

Ryll
@Moderator

Najgorsza firma na rynku !!! Uciekajcie gdzie tylko możecie, bo nigdzie nie jest tak źle z zarobkami jak w gzugu !!!

@Ryll

Nawet gdyby wam tyłki miodem smarowali zawsze będzie źle. Zatrudnijcie się do trans jana lub remagum to zobaczycie jakie są zarobki i warunki. W remagum zaiast kartek jest jedna sztuka kiełbasy za zjazd. Źadnych barbórek i jakiegokolwiek socjalu i zapisów w umowie o czternastej pęsji. Źeby się przekonać to trzeba się zatrudnić, i jeszcze jedno - praca z emerytami nie naleźy do przyjemności , a jest ich tam 60 % . Najgorszy jest emerycki dozór -tzw pampersy.

prosty
@Ryll

Boisz się o swoją własną karierę? Że ktoś Cię może wygryz?

rylu
@Szt. Zm.

tyś sie ciulu udoł za kiełbasa ja i może planistka ją we łokinku wydojeHAHAHA

Rybak

Szkoda ze Łysy już nie robi. On to trzymał w ryzach.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.