Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie

Koszalin

Opinie o Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie

Iwona

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy.

Coś

Ogólnie Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie płaci jakie pieniądze, powyżej 3000?

Ela

Hahaha ostatni komentarz to chyba właściciel pisał

były pracownik

Jeśli ktoś uważa, że za 1600 na rękę bez umowy to fajna sprawa przy zjebkach co pół minuty to polecam. Jak masz cokolwiek w głowie i myślisz, to tam skutecznie tego się pozbędziesz. Aha - 9h dziennie to podstawa. W kanciapie z ogrzewaniem jak się szefowi widzi i zero fundamentów - polecam dobre zimowe buty z grubą podeszwą, bo fundamentów brak.

Klaudia

Całkowity brak szacunku dla drugiej osoby ze strony szefa. Wytrzymałam 1 dzień. Z takim podejściem nikt nie pójdzie tam do pracy.

vincent

szef tej firmy zatrudnia spedytora już od ponad roku i pracownika biurowego od ponad roku, bierze na próbę poużywa powyzywa naobiecuje i każe spadać

ktoś

NIE POLECAM! "smiech na sali :)"

nie dają umowy, szef klnie co 2gie słowo

była pracownica

Podpisuję się pod opinią Moniki, wytrzymałam 3 dni upokorzenia, zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

MONIKA

nie polecam całkowity brak szacunku dla pracowników

były pracownik

Jeżeli ktoś lubi wysłuchiwać [usunięte przez admina] kilkadziesiąt razy w ciągu 9 godzin pracy dziennie - praca w sam raz dla tej osoby. Bardzo Bardzo wysoka odporność na stres i poniżanie.

Zostaw opinię o Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przed.Transportowo-Handlowe AMARO s.c. J.Sarosiek,W.Sarosie