Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Lider Świdnica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Pasażerka

Lider to najgorszy przewoźnik jaki istnieje nie dość, że przyjechał trzy godziny opóźniony to na dodatek autobus tylko nadawał się na złom, ledwo dojechał do Wałbrzycha, wszystko w nim klekotalo, podczas deszczu lało się do środka, siedzenia brudne, drzwi od toalety były popsute cały czas się otwierały, smród nie do zniesienia, podróż to był jeden wielki koszmar..Nigdy więcej z tym przewoźnikiem.

Grazyna

(usunięte przez administratora)najgorsza podróż, ciasno,niewygodne fotele,koszmar,nie polecam,takie autobusy powinny być wycofane

Xxxx

Podróż autokarem to jeden Wielki żart. Kierowca autobusu chodzący pomiędzy pasażerami każe ubrać maskę przy czym sam jej nie nosi. Ludzie w autobusie ściśnięci, ciężko aby poniektórzy ludziw siedzieli obok siebie, ponieważ autobus jedzie cały zapełniony. Fotele tak ciasno ustawione, że nie ma możliwości by rozprostować nogi, można się dusić jak sardynki w puszcze. Dodatkowo kierowca autokaru jadąc jakimiś wiejskimi drogami mknie kierując nadwyraz nie ostrożnie, gwałtowanie hamuje jakby wiózł worek z ziemniakami, a nie ludzi. Dodatkowo przy wsiadaniu do autokaru kierowca nawet nie pomaga wsadzić bagażu do luku, tylko stoi i się patrzy. Gorąco (usunięte przez administratora)

Kunegunda

28.08.20 autobus przewoźnika Lider to DZIAD-TRANS. POJAZD BRUDNY, KIEROWCA NIE POMAGA PRZY załADOWANIU BAGAŻU, nie polecam!

Czy po rozmowie w Usługi Transportowe Lider Świdnica rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Dorota Smoczynska

Podróż autokarem fatalna, bardzo dużo osób, brak zachowanej bezpiecznej odległości między pasażerami.Autobus stary, brudny, Pan kierowca nieuprzejmy, nie pomagał przy wkładaniu bagażu.Zbyt wysoka cena za tak niekomfortowe warunki.

Podróżnik

Dramat autobusy nie wygodne ludzie upchani jak sardynki w puszce klimatyzacja chodzi całą noc. Potem nikogo nie informują przesiadają ludzi do busów oczywiście brak toalet nigdy więcej!!

MM
@Podróżnik

Całkowicie się zgadzam! Autobusy nie są dezynfekowane. Mam wrażenie że myte też nie za często. Nie ma płynów do dezynfekcji rąk. Różni kierowcy- w jedną stronę przemiły i bardzo pomocny Pan, a z powrotem dramat. Kierowca zatrzymuje się aby wziąść pasażerów, po czym zapale papierosa i z tym papierosem podchodzi do ludzi, otwiera luk bagażowy i...... Pasażer sam na sobie bagaż upchać. Do tego zatrzymuje się tak, że łuk jest otwarty do połowy i trzeba dosłownie nurkować prawie. Na prośbę Pani podróżującej z dzieckiem ok 7 lat aby kierowca zorganizował przewóz tak by mogła siedzieć z dzieckiem, kierowca odpowiada NIECH SOBIE TO PANI SAMA ZAŁATWI ????. W regulaminie przewozu jest punkt, że opiekun musi siedzieć z dzieckiem, ale cóż kierowca ma to gdzieś. Jednym słowem szok.

Marko

Podróż z Wałbrzycha do Dźwirzyna przebiegła bez problemów, autobus przyjechał o czasie, kierowcy mili , informują o postojach itp. A powrót z małym poślizgiem wiadomo korki ,tak że to nie z winy kierowcy. Autobusy może nie najnowsze , ale czyste tak że mogę polecić tą firmę.

Magdalena

Z całego serca polecam Firmę Lider. Bus przyjechał o czasie, kierowca to przemiły człowiek z którym można normalnie porozmawiać. Niska cena za bilet jest dodatkowym plusem.

Norbert

Jeśli ktoś uzasadnione uwagi dla firmy to logiczne, że najlepiej skierować je do firmy a nie na forum pracownicze!!

Stanowczo nie polecam tego przewoźnika - dlaczego?, a to dlatego, że za cenę którą pobiera, za swoje usługi nie oferuje tego, o czym zapewnia - mianowicie jadąc w czasie pandemii na wybrzeże zebrał pasażerów z całego Dolnego Śląska - stłoczył w jednym autobusie, bez zachowania bezpiecznej odległości o czym zapewniano, bez toalety, klimatyzacji, z przesiadką w środku nocy, o czym też nie poinformowano. Jednym słowem podróż koszmar, w duchocie, ciasnocie i smrodzie spalonej gumy z dymiącego koła. Tragedia poprostu.

Marek.

Jeżdżę z liderem nad morze od 3 lat. I bardzo tą firmę cenię jako przewożnika. Zawsze w miarę punktualni ( oczywiście są w sezonie letnim są korki), kierowcy bardzo profesjonalni, zawsze służą pomocą, robią częste przerwy na toalety . Przesiadki bardzo sprawnie zorganizowane na nic się nie czeka. Autobusy, Busy bardzo solidne nie mam uwag co do komfortu podróży. Mogę z pełnym przekonaniem tego przewoźnika polecić.

Teresa

Kupiłam bilet w obie strony w czerwcu 2020r na trasie Katowice-Niechorze.To byl jakiś koszmar...brudno,ciasno,niektóre siedzenia uszkodzone W drodze powrotnej brak klimatyzacji/było gorąco nie do wytrzymania/Przewożnik do Niechorza przyjechal już spożniony.Absolutnie nie polecam...ceny biletów w takim zdezolowanym i ciasnym autokarze wysokie.O komforcie 11 godzinnej podróży...zapomnijcie.

BROKER
@Teresa

dzień dobry, czy dwie osoby podróżujące razem będą siedzieć obok, czy z tym trudniej? czytam różne opinie. i jak z toaletą badz jej brakiem? tu piszecie Pańtwo, że jej nie ma, na stronie Lider, że jest. Sczerze mówiać, nie wyobrazam sobie ponad 10h jazdy busem, z jedynie dwoma postojami, szczególnie latem, gdy więcej pijemy. proszę HELP

Kit
@Teresa

Kiedy zmieniamy panie ?? Może do jakości je wciśniemy !!! Przecież profesjonalnie ilości robiły to prefesionalie syf będą produkować !!!

Kruszwil

Witam. Jechałem przewoźnikiem lider w całym autokarze śmierdziało, siedziałem koło okna cała zasłona z rurką spadła mi na głowę, do okna była przylepiona guma do żucia. Ostatni raz jechałem tym nie prestiżowym autokarem. Osobiście nie polecam tym jechać.

Łukasz
@Kruszwil

Faktycznie prestiżowe towarzystwo jeździ takim autobusem skoro gumy przykleja na szybach, furmankami powinno się jeździć może wtedy by się uszanowało czyjąś własność kupienie biletu to nie kupienie luksusu a usługi i my sami sobie tą usługę pogarszamy np. jadając w autobusach więc najpierw wymagamy od siebie,! Pozdrawiam , ps: sam siedziałem na siedzeniu po dziecku mamusia nawet nie otrzepała siedzenia z paluszkow tylko zostawiła i za to mam winić kierowcę?

rob
@Łukasz

Dobrze piszesz najpierw niech ludzie popatrzą na siebie i się zastanowią czy są fer !!! a potem wymagać

nil

Tragedia, kierowca bierze opłatę za przewóz tam i powrót albo każe wysiadać. Sytuacja dotyczyła nie tylko mnie! Przewóz Katowice - Międzyzdroje czerwiec 2020!

Ile przejazdów dziennie mają kierowcy busów? Albo godzinowo albo kilometrowo?

Edi

To wszystkie te złe opinie piszą pracownicy

OBURZONA PASAŻERKA

OBURZONA PASAŻERKA 23.08.2019. AUTOBUS Z ŁODZI MIAŁ ODJAZD O GODZ. 23.20 A WYJECHAŁ O GODZ. 3.05. W ŁEBIE MIAŁ BYĆ O 8.15 BYŁ O 13.00. KIEROWCA ORDYNARNY, AROGANCKI WRĘCZ WULGARNY. JEDNEGO Z PASAŻERÓW ZA GRUDZIĄDZEM PO KOLEJNYM POSTOJU ZOSTAWIŁ BO NIE SPRAWDZIŁ STANU PASAŻERÓW. GOŚĆ DO GDAŃSKA GONIŁ NAS STOPEM. JAK JUŻ NAS DOGONIŁ USŁYSZAŁ OD KIEROWCY ŻEBY NIE WSZCZYNAŁ AWANTUR BO JEST PIJANY (NIE BYŁ) ŻADNEJ SKRUCHY ŻADNEGO PRZEPRASZAM. W GDAŃSKU AUTOBUS Z DALEKOBIEŻNEGO ZMIENIŁ SIĘ W PODMIEJSKI. ZACZĄŁ OBJEŻDŻAĆ WSZYSTKIE WIOCHY I DO ŁEBY Z GDAŃSKA DOTARŁ PO 5 GODZINACH. AUTOBUS W KATASTROFALNYM STANIE TECHNICZNYM, BRUDNY, ŚMIERDZĄCY CIASNY, BEZ WC CHOĆ NA SWOJEJ STRONIE PRZEWOŹNIK CHWALI SIĘ SUPER FLOTĄ CO JEST NIEPRAWDĄ. CZEKAJĄC TYLE GODZIN NA OPÓŹNIONY AUTOBUS OD KIEROWCÓW PRACUJĄCYCH U INNYCH PRZEWOŹNIKÓW DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE FIRMA TA JEŹDZI NA DZIKO BEZ WYMAGANYCH LICENCJI. SKARGA U WŁAŚCICIELA FIRMY NIC NIE DAŁA I MIMO, ŻE MIAŁAM WYKUPIONE BILETY POWROTNE WRÓCIŁAM POCIĄGIEM. FIRMA ZAROBIŁA NA MNIE 150 ZŁ BO USŁYSZAŁAM, ŻE ZA BILETY ZAKUPIONE PRZEZ INTERNET PIENIĘDZY NIE ZWRACAJĄ. NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!

Mira

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników tej firmy!!!

Markot

Nigdy więcej nie skorzystam. Na początku nie wierzyłam w opinie negatywne. Tragedia.Parę dni temu miałam rezerwację z 12 letnim dzieckiem nad morze. Odjazd 00.30 z Lubina w stronę Rewala. Wsiadamy...szok,ścisk...masakra jakaś jakbym cofnęła się w czasie..tego nie da się opisac. Moje przerażenie kiedy dowiaduje się że nie ma dwóch miejsc obok siebie i moja podróż wielogodzinnawielogodzinnana dwóch krancach autokaru, jeśli można go tak nazwać, gdyż nie byłam pewna czy dojedziemy cali. Oparcia rozwalone, ludzie prawie jedni na drugich...szok prywatny przewoźnik. Nie wspominając o zachowaniu i wyglądzie kierowcy...wracaliśmy PKS em nareszcie w godnych warunkach...

Norbert
@Markot

Ja wybierałem się w czerwcu nad morze z Katowic z 3,5 rocznym synkiem. Bilety zarezerwowałem na LIDERA. Parę dni przed wyjazdem coś mnie tknęło i zacząłem szukać opinii o tym przewoźniku. Po przeczytaniu natychmiast zrezygnowałem z biletów i pojechałem MOKRZYCKIM- BUS. Ludzie!!! Kurs Katowice- Dziwnówek. Punktualny przyjazd, klima w autokarze, dwóch kierowców zmieniających się co parę godzin, kawa i herbata gratis, toaleta sprawna, postoje co parę godzin (po każdym postoju Pani pilot trzykrotnie liczyła pasażerów). Synek przespał całą drogę rozłożony wygodnie na fotelu. NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAZDY Z DZIECKIEM W TAKICH WARUNKACH JAK OPISUJECIE- A Z TEGO CO WIDZĘ OPINIE JEDNOZNACZNE.

Luka

Stare autobusy, które nie nadają sie na dalekobiezne trasy. Ciasne i brudne. Jadąc z Wrocławia do Mrzeżyna mielisny przesiadkę w Legnicy, o której nie było mowy w ofercie. Bardzo długa podróż spowodowana ekonomiczną jazdą, żeby jak najwięcej zarobić na trasie. Jakość beznadziejna nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Usługi Transportowe Lider Świdnica
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Fabryczna 5
    58-100 Świdnica