Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Od 40 lat z pasj

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

łysy

Rekrutują cały czas ogłoszeń na stronie przynajmniej 100 co oczywiście świadczy o super pracy w tej firmie jak by było tak cudownie to faktycznie nie poszukiwali by tylu pracowników - ludzie zwalniają się tam masowo praca od rana do nocy + weekendy w imię BX dziękuję bardzo jest wiele innych naprawdę dobrych firm a przede wszystkim szanujących pracownika wiem pracowałem tam

lerek

nie wiem czy słyszeliście , ale jeśli nie to warto sprawdzić na stronie Budimexu, że szukają oni w tej chwili kilkuset nowych osób do pracy. Widać po nich że budownictwo będzie się w tej chwili odradzać i że ludzie po studiach będą mieli łatwiej o pracę w swoim zawodzie, bo ostatnimi czasy było już z tym naprawdę ciężko.

Felix

Pracowałem w firmie parę lat na stanowisku tzw. Menagerskim praca jest ok jeśli sie trafi na dobry zespół i przełożonego jeśli masz pecha zapomnij o premii i bonusach ogólnie nie jest źle ale są lepsze firmy zdecydowanie lepsze Godziny pracy nienormowane w praktyce oznaczają od rana do nocy pensja jak wynegocyjesz przy podpisywaniu umowy jak jesteś pracownikiem zapomnij o podwyżkach

qwerty

Wie ktoś jakie są widełki płacowe dla Analityków w Budimexie (centrala). Pi razy drzwi.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BUDIMEX? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT

na rozmowie kwalifikacyjnej- złote góry, premie, dni wolne za nadgodziny w realu- praca po nocach (usunięte przez administratora) wyścig szczurów, premia? może na następnym kontrakcie

xx

swiadczylem uslugi dla budimex dromex platnosci terminy rewelacja przez rok pracy zadnego poslizgu moze teraz cos sie zmienilo

Julita,koltynski

Niesolidna firma,jedna z najgorszych.Odradzam.

gosciu

dzieki za odpowiedz o kontraktach to zapomiec jak i o wszyskim w tym kraju 0 pracy 0 jakis perspektyw a moze putyn niech tu zasiadzie to powruci normalnosc hahaaa on i ekologow zalatwi i bizmezmenow on nie bawi sie konkretny gosciu kiedyc mialem mozliwosc z nim jecjac kurierskim pociagiem z warszawy wscodniej do berlina facet do rzeczy

Ktoś wie jak teraz płacą w dziale projektowym?

?

mam pytanie jak jest w udimexie,jaka praca jako kierowca,ile godzin jaka pensja.bo auta to widze nowe sa.przyjmuje sie teraz na akcje zima.prosze o info.

gosciu

kilka lat wsecz to porzadna firma byla sam mialem chec u nich pracowac nawet kontrakty zagraniczne mieli dewizy to hoohoo [usunięte przez moderatora] byli co tam pracowali przechodzilem w warszawie na stawki piekny obiekt tam maja jak u nich sie pracuje obecnie prosze niechktos napisze pozdrawiam

anonim1

mam pytanie czy brak wam odwagi aby dopisać opinie na temat budimexu??!!

do: man - 2008-09-20 10:50:48

Hmmm. chyba muszę pogadać ze swoim facetem bo twierdzi, że zarabia miesięcznie 1500 zł......

Ada

Czy Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. to ta sama firma?

dziekujący

Miałem z nimi podjać współprace dotyczacą wykonaia robót ciesielskich poszukam innej firmy

nowy

Panowie poproszę konkretnie - od tego jest ten portal. Ile za godzinę jako operator maszyn ciężkich np. koparki, a ile ma pomocnik?

Pracowalem w bxdx kilka lat na budowie i sama atmosfera pracy zalezy wylacznie od osob na budowie. Ja mialem fajna ekipe, ale wiekszosc odeszla bo zarobki w innych zachodnich firmach zdecydowanie wyzsze. Jesli godzisz sie pracowac min 10 godzin dziennie + dyzury, weekendy itd to mozecie smialo slac CV... ale jesli troche sie szanujesz i cenisz, i nie dasz sobie wmowic ze \"na budowie tak sie pracuje\" zastanów sie dwa razy...

zbychu

Witam, jak można dostać sie do pracy w budimex ?! jestem absolwentem Ochrony Środowiska na kierunku Inżynierii Środowiska. Czy wiecie moze, czy jest wolny jakiś etat?!

olsztyniak

gadacie głupoty

hmmm

Kupiłem od budimexu pewien zakres robót. Juz od pierwszych chwil współpraca układa się fatalnie. Płatności miesięczne do kitu. Dostarczaja material, ktory nie nadaje sie do prawidlowego wbudowania. Za braki wynikow laboratoryjnych obciażają oczywiście nas.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BUDIMEX