Opinie o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Łączpol Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Łączpol Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Lukas

Nie widziałem ostatnio nowych rekrutacji, czy nie ma żadnych przyjęć? Może ktoś ma informacje na temat pracy dla Project Leadera? O ile jest to możliwe to jeszcze jakie można wyciągnąć zarobki? Najlepiej gdyby to była praca w Bydgoszczy. Znajomy kiedyś mówił , że to fajna firma.

oszukany

Za caly miesiac pracy po 12/13 godzin dostalem 363 euro,mialem miesiac szoleniowy czego dowiedzialem sie juz na miejscu.Mialem otrzymac 800,a dostalem 300!!!Nie polecam pracy w lindern

Pracownik w porządku
@oszukany

Co z tego powodu powiedziało kierownictwo? Czemu 300, a nie 800???? Karę dostałeś?

oszukany
@Pracownik w porządku

Nie no, z tym przepracowanym calym miesiacem troche zartowalem, bylem tam kilka dni ale i tak bylo za ciezko.

awio

jak niektórym tak bardzo przeszkadza i nie pasuje praca fizyczna w tej firmie, to przecież są też stanowiska aktualnie oferowane dla osób z większymi aMBICJAMi, przykładowo poszukiwany jest teraz Senior IP - Data Design and Configuration Engineer nawet

.....

DO Taki tam W tej pracy nie ma miejsca dla ludzi którzy mają dwie lewe ręce, braku pojęcia o czym kolewiek, żeby pracować spory już czas i nie znać podstaw na swoim stanowisku, płakać jak dziecko że Cię noga boli po tym jak stoisz w miejscu całą zmianę, STEIEDZENIE JEST JEDNO, NIE NADAJESZ SIE DO ŻADNEJ PRACY, pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łączpol Sp.z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Kolega takiego tam

Szanowny kolego edek-czytam twój wpis i oczom nie wierzę, jak można być tak naiwnym (nie powiem glupim)aby oczekiwać na forum zeby ktoś pisał o jakichś konkretnych kwotach pieniędzy i oceny czy coś się opłaca lub nie.(to każdego prywatne zdanie)Kolego trochę cywilnej odwagi życzę -są telefony lub inne sposoby by się dowiedzieć takich wiadomości, ale trzeba mieć tzw.jaja ha ha.

Taki tam

Praca w linder pracowałem . Żenada wszystko pięknie na początku. Potem pytasz się od czego zależy wypłata to kręcą jak mogą a to za mało metrów pracujecie nie wydajnie itd itd... Majster i kierownik cisną tylko metry metry metry dawaj szybciej dziś musi być 1000 metrów bo nie bedzie wyrobiony plan . I tak codziennie 4 rano do 15.00 albo 16.00 druga zmiana niby od 15.00 ale jesteś już o 14.30 na fabryce i do prawie 2 w nocy i tak się kreci. Tak tak praca w sobotę też. Niemcy patrzą na Polaków jak na małpy do pracy bo oni by tego nie robili za takie pieniądze . Jak ktoś chce się sprawdzić siłowo i kondycyjnie to zobaczcie sami. Powiem jeszcze inaczej biegam półmaratony ale ta praca to jak ultra maraton. Powodzenia .

Stary pracownik
@Taki tam

Witaj Taki tam, który pracuje w Lindern nadal, ja pracuję tu już tyle lat i nie narzekam, ale ktoś taki jak Ty, kto pisze, że biegał półmaratony, to chyba "świńskie", bo ruchy masz jak mucha w smole. Jesteś ciężarem dla całej grupy, co usłyszałeś (od nas, nie od Majstra, czy Kierownika) i to Cię zabolało. Praca jest fizyczna i Ty nie dajesz rady, ale honor Ci nie pozwala do tego się przyznać. Nie masz pojęcia co robić, bo nie znasz się na niczym, ale w gadce jesteś ekspertem od wszystkiego. Z resztą twój Nick "Taki tam" mówi sam za siebie. Pozdrowienie dla wszystkich pracowników.

Jurek85

Jakie widełki są w tej firmie przewidziane dla 'Design/Configuration IP Engineer'? Ktoś pracuje w dziale sieciowym? Jaka atmosfera, warunki pracy? Moze jakies ciekawe projekty?

Toms

Biorę udział w procesie. W pierwszej kolejności rozmowa sprawdzająca znajomość angielskiego przez telefon. Później spotkanie rekrutacyjne, a dalej... zobaczymy ;)

Józef P

Zawsze lubię nucić przy goleniu T.Love " u u u chłopaką nie płacę , nie masz kaski odpuść sobie , jutro przecież też jest dzień , u u u chłopaką nie płacą ..."

janek

powiem tak wujek dobra rada niech sobie takie rady dla siebie zostawi bo prawde napisze pracownik ktory pracuje w danej firmie bądz pracował a nie jakas pani czy pan za biurkiem który ciężką pracą nigdy sie nie zhańbił i nawet nie był i nie widział jakie tak naprawde są warunki mieszkaniowe czy tez jakie pieniądze dostaje na ręke pracownik albo powiedzą ci stawki jakie zarabia pracownik po 10 latach pracy to nie jest firma gdzie płaca na godz wtedy wszystko było by jasne

Wujek dobra rada
@janek

janek, skad ten wiesz ze kadry (jak mniemasz to ci ktorzy sie nigdy praca nie shanbili) nie maja pojecia jakie sa zarobki, lub ze podadza zarobki po 10 latach pracy, nie wiedza jakie sa warunki zatrudnienia oraz mieszkaniowe? Wiesz nawet ze nie byli i nie widzieli gdzie pracuja pracownicy. Pewnie jestes jednym z nich skoro tak duzo wiesz.

zenon

Witam moze ktoś udzielic sprecyzowanej odpowiedzi jakie są zarobki w firmie teraz ile godz sie pracuje co ile zjazdy do polski z niemiec

Wujek dobra rada
@zenon

Sprecyzowanej odpowiedzi może udzielić tylko dział kadr danej firmy a nie jak myslisz forum, które z zasady nie jest miarodajnym źrodłem informacji i nie jest obiektywne.

k.

Jeżeli ktoś chce trafić do obozu pracy,to szczerze polecam tą firmę.Praca po 14h w tym jedna półgodzinna przerwa.Płacą jak chcą. Szkolenie trwa dwa tygodnie,ale nie oczekujcie wynagrodzenia zawartego w umowie,bo się bardzo zdziwicie.To czy ktoś pracuje jak wół i przestrzega zasad nie ma żadnego znaczenia.W Lindern brygadą dowodzi wiecznie sfrustrowany kierowniczek,który za cel życiowy obrał sobie gnojenie pracowników.Obiecanki cacanki tej firmy są zdumiewające,aż dziw bierze ze Państwowy Inspektorat Pracy jeszcze się tym nie zainteresował.

tynko

tak, branżą budowlaną to oni też się zajmują, więc wszystko spokojnie, mam nadzieje, ze teraz będzie i tez wyjaśni się w końcu ta kwestia tych wynagrodzeń, czy to ż esię dostaje w jednej racie czy w dwóch czy w kilku, bo przeciez i takie plotki były w swoim czasie jednak, pamiętcacie jak było coś takiego?

Mam pytanie. Próbując dodzwonić się do firmy karzą mi podać numer wewnętrzny.. jak mogę się z nimi skontaktować i poprosić o wysłąnie tych o to papierów do wypełnienia?

albert

pracowałem w tej firmie w niemczech 1 miesiac szkoleniowe licza za 2 tyg dostałem 1200 zł pozniej 1300 euro na miesiac

rafał

Tak ,tyle tylko że mówili że jest miesiąc próby w niemczech, bo tam się pracuje, a żeby jechać trzeba mieć na miesiąc kase żeby przeżyć, a po miesiącu mogą kopnąć w (usunięte przez administratora) i człowiek zostaje z długiem. Dlatego pytam czy w miarę dobrze płacą.

rafał

Jestem niezdecydowany do pracy w Łączpolu, jakie są tam zarobki,warunki mieszkalne,i ile godzin się pracuje? Był bym wdzięczny za info.

Enej

Powiem krotko pieniadze ktore tam zarabiaja prscownicy sa po nizej krytyki i jesli ci firma wmawia ze w swoim kraju nie zarobisz tych samych pieniedzy to sie myla. Nie oplaca sie pracowac za 4 tys bo taka wychodzi tam srednia roczna. Po odliczeniu jedzenia przejazdu i kasy na drobne wydatki licze kolo 100 e uro to zostaje ci jakies 3 tys i jak kogos zadowala taka wyplata jak ma rodzine to spoko dla kawalera to moze i dobra kasa co tez watpie. Uwazam ze jak ktos ma cel w zyciu to w tej firmie moze sie tylko nauczyc fachu i uciekac do lepiej platnej .

?

nie rozumiem jak możecie się odnosić do(usunięte przez moderatora) pisząc o łączpolu skoro ta osoba jest kierownikiem w E.P.R.T.. a jeśli ktoś chce zarobić to nie będzie takiej osobie przeszkadzać praca po 12 godz. jeśli ktoś wyjeżdżając na kontrakt myśli żę będzie siedzieć i nic nie robić to raczej nie chodzi twardo na nogach chcecie siedzieć w pl za max 3 tyś. to spoko ale zostawcie w spokoju E.P.R.T. i ich pracowników :) z góry dziękuje Dawid

Tom

Hej potrzebuję informacji na temat pracy w tej firmie w Niemczech jako zbrojarz. Mam zamiar się tam przyjąć, ale z tych opinii wynika że nie ciekawie tam jest. Prawda to wszystko jest co piszą pomóżcie?

Zostaw merytoryczną opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Łączpol Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łączpol Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łączpol Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łączpol Sp.z o.o.