Łączpol Sp.z o.o.

Gdańsk

Łączpol Sp.z o.o.

Opinie o Łączpol Sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@Zuzia, szkoleniowe, czyli masz na myśli wynagrodzenie za przyuczanie się do obowiązków w Łączpol? Po Twoim wpisie widać, że znasz tego pracodawcę. Czy możesz przedstawić na tym forum swoją opinię dotyczącą Twojej współpracy z nim? Każda uwaga będzie istotna dla innych użytkowników rozważających aplikowanie do tej firmy.

anonymous

Pracowałem kilka miesięcy w tej firmę jako zbrojarz-betoniarz. Dojazd na miejsce i powrót do domu masz zapewniony przez firmę (niestety co 3 tyg przeważnie tylko na 3 dni )chyba że chcesz wrócić co weekend to paliwo płacisz w własnym zakresie. Pracowaliśmy po 9-10h pon-pt i sobota 6h praca dość ciężka .Wszystko zależy na jaki zakład się trafi w innych potrafią po 12h dziennie pracować. Zakwaterowanie na było ok przynajmniej w moim zakładzie bo jest ich kilka.Pokoje 2-4 osobowe ,ale mieszkanie dość duże(6 osób na 1 mieszkaniu) brak internetu. Za pierwszy miesiąc dostajesz wynagrodzenie na poziomie 850-900 euro tzn "szkoleniowe" . Dostałem jasno informacje że za pierwszy miesiąc tyle otrzymam.Za każdy przestój jak np maszyna się zepsuje a pracownik nie może przez to pracować to nie ma za to płacone i tu jest największą wada tej firmy. Pojechałeś zarobić a maszyny nie działają i czasami nie robiliśmy nic przez 3 dni czyli zero zarobku (praca na akord!)...Pozostałe miesiące dostajesz wynagrodzenie w zależności od przerobionej pracy przeważnie 1100-1200 euro.Pracodawca i tak zapłaci najmniej jak się da.

Zuzia
@anonymous 20.07.2018 09:24

Szkoleniowe 850-900 euro to i tak duzo a znam kogos co dostał 600 euro za miesiac pracy w tym 2 tygodnie szkoleniowego a drugie 2 tygodnie normalnej pracy.

Joanna

@obserwator,, czy jesteś pracownikiem Łączpol? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do przedstawienia własnego zdania na tym forum dotyczącego tej firmy jako pracodawcy. Czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś w tym miejscu, o czym warto byłoby porozmawiać z innymi użytkownikami? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Joanna

@Były pracownik - a czy nadgodziny, o których wspominasz, były dodatkowo płatne? Czy możesz jaśniej opisać, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Łączpol Sp.z o.o.? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

obserwator,
@Pracownik 13.09.2017 18:40

To wyliczenie wygląda na okres próbny... 40 h /tydzień + sobty po 6 h.

Marta

@Byly pracownik Robiłam rozeznanie m.in. o firmie Łączpol i dziwi mnie, że tak krytycznie oceniasz ich. Czy możesz jakoś uzasadnić swoją opinie? Oskarżanie byłego pracownika jest zawsze mało obiektywne i często spowodowane przez własne błędy i zaniechania!

obserwator,
@Marta 28.09.2017 09:29

A ty pracujesz w pijarze tej firmy?

Joanna

@anonymous, w jakich przypadkach Łączpol mógł nie wypłacać pracownikom całości pensji? Czy są one opisane w umowie, którą podpisałeś z pracodawcą przed rozpoczęciem pracy oficjalnie? Zachęcam Cię do wypowiedzi, ta kwestia zainteresuje innych użytkowników, poszukujących informacji o tej firmie przed podjęciem decyzji o ubieganie się o współpracę z nią.

Kamil

Skąd taka opinia, chyba nie z pracy bo zupełnie jak z księżyca!!

Zshfbzmksngndo

Firma krzak!

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Łączpol Sp.z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Grażyna

Jak się komuś nie chce pracować to musi narzekać?

Iga

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawcę.

as

Jeśli ktoś myślał o podjęciu w tej firmie pracy jako zbrojarz-betoniarz na kontrakcje w Niemczech to bym odradzał. Obiecują dużo ale obietnice są tylko obietnicami.

Boxser
@as 03.11.2010 13:49

Jest normalnie masakra przy podpisaniu umowy mówią co innego jedziesz na miejsce i jest masakra za miesiąc próbny dostałem 600€ to jest poprostu (usunięte przez administratora) uważajcie rodacy

Przyszły pracownik?????

Witam. Decyduje się na pracę w firmie. Chodzi o pracę na terenie Niemiec. Czytałem poprzednie opinie, ale jednak trzeba się samemu przekonać jak to naprawdę jest. Oferta pracy przewiduje darmowe mieszkanie i dojazdy do pracy, to kilkaset euro "do przodu", zostaje jedzenie, które można zabierać z Polski, a i zakupy nie powinny być jakoś specjalnie drogie. Oczywiście jak chodzi o ofertę, to informacja swoje, a realia swoje, ale to kwestia przeczytania kontraktu i podpisania go po upewnieniu się , że jest OK. To moje wstępne przemyślenia, czy ktoś coś napiszę? Ostatnio jak widzę cisza na forum.. Pozdr.

Natalia

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Czy jest tak dobrze?

Jak wyglądają aktualności firmy Łączpol Sp.z o.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Zbyszek

Łączpol ma opinię dobrego pracodawcy i pewnie praca jest dobra. Tak sobie tłumaczę cisze na forum. Warto starać się o pracę w firmie?

anonymous
@Zbyszek 17.12.2017 12:07

Nie

Andrzej

Co to za firma zaproponowali mi prace ale niewiem czy sie zdecyduje za duzo negatywnych opinii.

Lukas

Konkurencja czuwa i mocno inspiruje ludzi do pisania bzdur żeby tylko zdyskredytować firmę, zgadza się?

Byly pracownik
@Lukas 14.09.2017 11:09

Czyżby firma Łączpol obawiała się, że braknie naiwnych do pracy i nie będzie kogo okradać?

Person

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czyżby sytuacja w firmie Łączpol była taka dobra? Wbrew pozorom takie opinie pracowników są bardzo przydatne dla nowych chętnych do pracy. Czyli można firmę polecać!!

Szkoda czasu i energii na oszustów. Na umowie 40h tygodniowo w praktyce 5 dni po 12h i 9h w sobotę. A wypłata po miesiącu 878€. Nie polecam.

Łukasz

Może mi ktoś podpowiedzieć, czy wyjazd z firmą za granicę jest w miarę opłacalny czy już lepiej jechać z jakąś agencją? Jak to w praktyce wyglada, na jak długo się wyjeżdża?

Joanna

@s,tv próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą? Może warto porozmawiać z przedstawicielem firmy i spróbować wyrobić swoje zdanie. W końcu firma działa już od prawie 30 lat i zatrudnia ponad 200 osób.

s,tv

nie mam opini chciałbym pracować ale tylko jak słyszę na ten temat to się boję jechać tam pracy coś w tym musi być ..

Lukas

@oszukany Nie chce mi się wierzyć , że napisałeś całą prawdę. Łączpol jest spoko firmą i pewnie byłeś poinformowany o wszystkim a teraz udajesz oszukanego. Zresztą miałeś umowę i musiałeś wiedzieć ile zarabiasz a ile będzie miał potrącone i z jakiego tytułu.

Pan Jan

Czytam wszystkie opinie dotyczące tej Firmy.Widzę,że są one zróżnicowane.Tak więc rozumiem,że kto jest słabszy,to niech szuka łatwiejszej pracy,adekwatnej do wykształcenia oraz własnych możliwości.Żadna firma nikogo na siłę nie trzyma.Wszyscy jesteśmy wolni i dokonujemy wyboru.Nie rozumiem jednak po co pisać wulgarne,bezzasadne opinie skoro mnie samemu się nie udało.Ten,kto sam wydaje takie opinie,to w pierwszej kolejności niech zacznie od siebie,bo zapewne sam nie jest w porządku.Wiesz o tym,że skoro sam piszesz o kimś coś mało pochlebnego,to niewłaściwie świadczy o sobie samym..!!! Pozdrawiam serdecznie.

Joanna

@Lukas Jeszcze przez niecałe 2 tygodnie możesz aplikować na stanowisko Pracownik Budowlany- Pracownik Fizyczny. Jest to praca w Niemczech. Jeśli weźmiesz udział w procesie rekrutacji, daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Lukas

Czy ktoś wie gdzie teraz są organizowane wyjazdy? Bardzo mi zależy a nie mogę nigdzie namierzyć żadnej oferty. Słyszałem, że Łączpol to dobra firma,

Lukas

Nie widziałem ostatnio nowych rekrutacji, czy nie ma żadnych przyjęć? Może ktoś ma informacje na temat pracy dla Project Leadera? O ile jest to możliwe to jeszcze jakie można wyciągnąć zarobki? Najlepiej gdyby to była praca w Bydgoszczy. Znajomy kiedyś mówił , że to fajna firma.

oszukany

Za caly miesiac pracy po 12/13 godzin dostalem 363 euro,mialem miesiac szoleniowy czego dowiedzialem sie juz na miejscu.Mialem otrzymac 800,a dostalem 300!!!Nie polecam pracy w lindern

oszukany
@Pracownik w porządku 28.01.2017 13:04

Nie no, z tym przepracowanym calym miesiacem troche zartowalem, bylem tam kilka dni ale i tak bylo za ciezko.

awio

jak niektórym tak bardzo przeszkadza i nie pasuje praca fizyczna w tej firmie, to przecież są też stanowiska aktualnie oferowane dla osób z większymi aMBICJAMi, przykładowo poszukiwany jest teraz Senior IP - Data Design and Configuration Engineer nawet

Zostaw opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łączpol Sp.z o.o.