Łączpol Sp.z o.o.

Gdańsk

Łączpol Sp.z o.o.

Opinie o Łączpol Sp.z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grażyna

Jak się komuś nie chce pracować to musi narzekać?

Iga

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawcę.

as

Jeśli ktoś myślał o podjęciu w tej firmie pracy jako zbrojarz-betoniarz na kontrakcje w Niemczech to bym odradzał. Obiecują dużo ale obietnice są tylko obietnicami.

Boxser
@as 03.11.2010 13:49

Jest normalnie masakra przy podpisaniu umowy mówią co innego jedziesz na miejsce i jest masakra za miesiąc próbny dostałem 600€ to jest poprostu (usunięte przez administratora) uważajcie rodacy

Przyszły pracownik?????

Witam. Decyduje się na pracę w firmie. Chodzi o pracę na terenie Niemiec. Czytałem poprzednie opinie, ale jednak trzeba się samemu przekonać jak to naprawdę jest. Oferta pracy przewiduje darmowe mieszkanie i dojazdy do pracy, to kilkaset euro "do przodu", zostaje jedzenie, które można zabierać z Polski, a i zakupy nie powinny być jakoś specjalnie drogie. Oczywiście jak chodzi o ofertę, to informacja swoje, a realia swoje, ale to kwestia przeczytania kontraktu i podpisania go po upewnieniu się , że jest OK. To moje wstępne przemyślenia, czy ktoś coś napiszę? Ostatnio jak widzę cisza na forum.. Pozdr.

Natalia

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Czy jest tak dobrze?

Jak wyglądają aktualności firmy Łączpol Sp.z o.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Zbyszek

Łączpol ma opinię dobrego pracodawcy i pewnie praca jest dobra. Tak sobie tłumaczę cisze na forum. Warto starać się o pracę w firmie?

anonymous
@Zbyszek 17.12.2017 12:07

Nie

Andrzej

Co to za firma zaproponowali mi prace ale niewiem czy sie zdecyduje za duzo negatywnych opinii.

Marta

@Byly pracownik Robiłam rozeznanie m.in. o firmie Łączpol i dziwi mnie, że tak krytycznie oceniasz ich. Czy możesz jakoś uzasadnić swoją opinie? Oskarżanie byłego pracownika jest zawsze mało obiektywne i często spowodowane przez własne błędy i zaniechania!

Lukas

Konkurencja czuwa i mocno inspiruje ludzi do pisania bzdur żeby tylko zdyskredytować firmę, zgadza się?

Byly pracownik
@Lukas 14.09.2017 11:09

Czyżby firma Łączpol obawiała się, że braknie naiwnych do pracy i nie będzie kogo okradać?

Joanna

@Były pracownik - a czy nadgodziny, o których wspominasz, były dodatkowo płatne? Czy możesz jaśniej opisać, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Łączpol Sp.z o.o.? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

Byly pracownik
@Pracownik 13.09.2017 18:40

To byl niepełny miesiąc a dokładniej 3 tygodnie, co nie zmienia faktu, że płacenie takiej stawki jest niezgodne z niemieckim prawem pracy i okradaniem pracowników.

Person

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czyżby sytuacja w firmie Łączpol była taka dobra? Wbrew pozorom takie opinie pracowników są bardzo przydatne dla nowych chętnych do pracy. Czyli można firmę polecać!!

Szkoda czasu i energii na oszustów. Na umowie 40h tygodniowo w praktyce 5 dni po 12h i 9h w sobotę. A wypłata po miesiącu 878€. Nie polecam.

Łukasz

Może mi ktoś podpowiedzieć, czy wyjazd z firmą za granicę jest w miarę opłacalny czy już lepiej jechać z jakąś agencją? Jak to w praktyce wyglada, na jak długo się wyjeżdża?

Joanna

@s,tv próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą? Może warto porozmawiać z przedstawicielem firmy i spróbować wyrobić swoje zdanie. W końcu firma działa już od prawie 30 lat i zatrudnia ponad 200 osób.

s,tv

nie mam opini chciałbym pracować ale tylko jak słyszę na ten temat to się boję jechać tam pracy coś w tym musi być ..

Lukas

@oszukany Nie chce mi się wierzyć , że napisałeś całą prawdę. Łączpol jest spoko firmą i pewnie byłeś poinformowany o wszystkim a teraz udajesz oszukanego. Zresztą miałeś umowę i musiałeś wiedzieć ile zarabiasz a ile będzie miał potrącone i z jakiego tytułu.

Pan Jan

Czytam wszystkie opinie dotyczące tej Firmy.Widzę,że są one zróżnicowane.Tak więc rozumiem,że kto jest słabszy,to niech szuka łatwiejszej pracy,adekwatnej do wykształcenia oraz własnych możliwości.Żadna firma nikogo na siłę nie trzyma.Wszyscy jesteśmy wolni i dokonujemy wyboru.Nie rozumiem jednak po co pisać wulgarne,bezzasadne opinie skoro mnie samemu się nie udało.Ten,kto sam wydaje takie opinie,to w pierwszej kolejności niech zacznie od siebie,bo zapewne sam nie jest w porządku.Wiesz o tym,że skoro sam piszesz o kimś coś mało pochlebnego,to niewłaściwie świadczy o sobie samym..!!! Pozdrawiam serdecznie.

Joanna

@Lukas Jeszcze przez niecałe 2 tygodnie możesz aplikować na stanowisko Pracownik Budowlany- Pracownik Fizyczny. Jest to praca w Niemczech. Jeśli weźmiesz udział w procesie rekrutacji, daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Lukas

Czy ktoś wie gdzie teraz są organizowane wyjazdy? Bardzo mi zależy a nie mogę nigdzie namierzyć żadnej oferty. Słyszałem, że Łączpol to dobra firma,

Lukas

Nie widziałem ostatnio nowych rekrutacji, czy nie ma żadnych przyjęć? Może ktoś ma informacje na temat pracy dla Project Leadera? O ile jest to możliwe to jeszcze jakie można wyciągnąć zarobki? Najlepiej gdyby to była praca w Bydgoszczy. Znajomy kiedyś mówił , że to fajna firma.

oszukany

Za caly miesiac pracy po 12/13 godzin dostalem 363 euro,mialem miesiac szoleniowy czego dowiedzialem sie juz na miejscu.Mialem otrzymac 800,a dostalem 300!!!Nie polecam pracy w lindern

oszukany
@Pracownik w porządku 28.01.2017 13:04

Nie no, z tym przepracowanym calym miesiacem troche zartowalem, bylem tam kilka dni ale i tak bylo za ciezko.

awio

jak niektórym tak bardzo przeszkadza i nie pasuje praca fizyczna w tej firmie, to przecież są też stanowiska aktualnie oferowane dla osób z większymi aMBICJAMi, przykładowo poszukiwany jest teraz Senior IP - Data Design and Configuration Engineer nawet

.....

DO Taki tam W tej pracy nie ma miejsca dla ludzi którzy mają dwie lewe ręce, braku pojęcia o czym kolewiek, żeby pracować spory już czas i nie znać podstaw na swoim stanowisku, płakać jak dziecko że Cię noga boli po tym jak stoisz w miejscu całą zmianę, STEIEDZENIE JEST JEDNO, NIE NADAJESZ SIE DO ŻADNEJ PRACY, pozdrawiam

Kolega takiego tam

Szanowny kolego edek-czytam twój wpis i oczom nie wierzę, jak można być tak naiwnym (nie powiem glupim)aby oczekiwać na forum zeby ktoś pisał o jakichś konkretnych kwotach pieniędzy i oceny czy coś się opłaca lub nie.(to każdego prywatne zdanie)Kolego trochę cywilnej odwagi życzę -są telefony lub inne sposoby by się dowiedzieć takich wiadomości, ale trzeba mieć tzw.jaja ha ha.

Taki tam

Praca w linder pracowałem . Żenada wszystko pięknie na początku. Potem pytasz się od czego zależy wypłata to kręcą jak mogą a to za mało metrów pracujecie nie wydajnie itd itd... Majster i kierownik cisną tylko metry metry metry dawaj szybciej dziś musi być 1000 metrów bo nie bedzie wyrobiony plan . I tak codziennie 4 rano do 15.00 albo 16.00 druga zmiana niby od 15.00 ale jesteś już o 14.30 na fabryce i do prawie 2 w nocy i tak się kreci. Tak tak praca w sobotę też. Niemcy patrzą na Polaków jak na małpy do pracy bo oni by tego nie robili za takie pieniądze . Jak ktoś chce się sprawdzić siłowo i kondycyjnie to zobaczcie sami. Powiem jeszcze inaczej biegam półmaratony ale ta praca to jak ultra maraton. Powodzenia .

Stary pracownik
@Taki tam 02.09.2016 02:42

Witaj Taki tam, który pracuje w Lindern nadal, ja pracuję tu już tyle lat i nie narzekam, ale ktoś taki jak Ty, kto pisze, że biegał półmaratony, to chyba "świńskie", bo ruchy masz jak mucha w smole. Jesteś ciężarem dla całej grupy, co usłyszałeś (od nas, nie od Majstra, czy Kierownika) i to Cię zabolało. Praca jest fizyczna i Ty nie dajesz rady, ale honor Ci nie pozwala do tego się przyznać. Nie masz pojęcia co robić, bo nie znasz się na niczym, ale w gadce jesteś ekspertem od wszystkiego. Z resztą twój Nick "Taki tam" mówi sam za siebie. Pozdrowienie dla wszystkich pracowników.

Jurek85

Jakie widełki są w tej firmie przewidziane dla 'Design/Configuration IP Engineer'? Ktoś pracuje w dziale sieciowym? Jaka atmosfera, warunki pracy? Moze jakies ciekawe projekty?

Toms

Biorę udział w procesie. W pierwszej kolejności rozmowa sprawdzająca znajomość angielskiego przez telefon. Później spotkanie rekrutacyjne, a dalej... zobaczymy ;)

Józef P

Zawsze lubię nucić przy goleniu T.Love " u u u chłopaką nie płacę , nie masz kaski odpuść sobie , jutro przecież też jest dzień , u u u chłopaką nie płacą ..."

janek

powiem tak wujek dobra rada niech sobie takie rady dla siebie zostawi bo prawde napisze pracownik ktory pracuje w danej firmie bądz pracował a nie jakas pani czy pan za biurkiem który ciężką pracą nigdy sie nie zhańbił i nawet nie był i nie widział jakie tak naprawde są warunki mieszkaniowe czy tez jakie pieniądze dostaje na ręke pracownik albo powiedzą ci stawki jakie zarabia pracownik po 10 latach pracy to nie jest firma gdzie płaca na godz wtedy wszystko było by jasne

Wujek dobra rada
@janek 11.06.2015 14:28

janek, skad ten wiesz ze kadry (jak mniemasz to ci ktorzy sie nigdy praca nie shanbili) nie maja pojecia jakie sa zarobki, lub ze podadza zarobki po 10 latach pracy, nie wiedza jakie sa warunki zatrudnienia oraz mieszkaniowe? Wiesz nawet ze nie byli i nie widzieli gdzie pracuja pracownicy. Pewnie jestes jednym z nich skoro tak duzo wiesz.

Zostaw opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łączpol Sp.z o.o.