Opinie o ZNTK Oława w Oława

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZNTK Oława. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZNTK Oława o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Oława w Oława

Aneta

@Jadwiga, dziękuję za szczegółowy opis rozmowy rekrutacyjnej! Czy po zakończeniu rekrutacji zostałaś poinformowana o jej wyniku? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w ZNTK Oława?

Jadwiga

tak

Jadwiga

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko referent ds afminudtracyjno-kadrowy. Testy psychologiczne i nie tylko trwały 3godziny ( w tym exel na kartce papieru). Rekrutor bardzo miły. Kadrowa także. Zarobki jednak śmieszne od 3 do 3,5 tyś brutto. Z naciskiem na mniej. Ogłoszenie było piękne a okazało się że szukają poprostu sekretarki.

Aneta

@anonymous, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w ZNTK Oława? Wypowiedzi pochodzące od pracowników firmy są bardzo ważne na forum i mogą pomóc innym osobom.

Aneta

@Oława, czy kwota, którą podajesz, to kwota brutto czy netto? Myślę, że to dość istotna różnica i warto to doprecyzować.Rozumiem, że finalnie nie podjąłeś pracy w ZNTK Oława, tak? Mógłbyś napisać jeszcze, jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny, czy miałeś do wykonania jakieś zadania? Czy ktoś z Was także aplikował niedawno do pracy w tej firmie? Co możecie powiedzieć na temat rekrutacji i pierwszych dni pracy? Podzielcie się swoimi opiniami!

@Aneta

to kwota netto....zmarnowałem 3 godziny poprzez proces rekrutacji rozwiązując testy psychologiczne. Nie wiem kogo tam szukają być może ludzi dla których wynagrodzenie jest mało istotne polecam tę pracę dla ludzi startujących w zawodzie ....być może jakiś tam pan przysłowiowy Czesiu lub Mieciu nauczy czegoś

planista produkcji

Według mnie sposób prowadzenia rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Firma jakby lekko przedpotopowa. Na rozmowie dwie osoby. Pani z HRu (chyba) oraz potencjalny kierownik. Pani nie odezwała się słowem, więc chyba była tam bardziej w roli świadka. Atmosfera rozmowy była w miarę dobra.

Pytania były od kierownika, z zakresu poprzedniej pracy i obowiązków. Padały też pytania nie mające związku z obowiązkami zawartymi w ogłoszeniu o pracę. Osobiście zaskoczyła mnie rozmowa po angielsku, ze względu na to, że ogłoszenie nie zawierało informacji o umiejętności języka obcego. Na końcu było też zadanie do rozwiązania. Policzenie rbh, na podstawie Gantha i wyznaczenie punktu krytycznego.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Oława

Zgadzam się z opiniami .......rada jest jedną na rondzie w lewo i jak najdalej od tej firmy... Po dzisiejszej rozmowie byłem zaskoczony że jeszcze takie firmy mają rację bytu .. Po całej selekcji i pozytywnej opinii co do mojej osoby jako mechanika utrzymania ruchu pan kierownik zatrzymany w latach 80 ubiegłego wieku oprowadzał mnie po ich Ala warsztacie z epoki 19 wieku i najlepsze że chwali się że mają długie tradycje. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) zero warunków socjalnych sprzęt przejęty jeszcze po wojnie . Na koniec wisienka na torcie.........po powrocie z oprowadzania przez spoconego kierownika pani kadrowa lub nie wiem kim jest proponuje mi stawkę mniejsza niż nie obrażając pań pracujących w Biedronce a mianowicie 2500 zł Miesięcznie dla mechanika???????????????????????????????????????? z doświadczeniem 18 letnim .....oczywiście Pani powiedziała że jest możliwość nadgodzin ???? szkoda mi tylko tych ludzi którzy tam pracują a mają fach w rekach

Aneta

@gregor, skoro pracujesz w innej firmie niż ZNTK Oława, to podziel się proszę opinią na jej temat w wątku jej dotyczącym. Chyba, że byłeś wcześniej związany z ZNTK Oława? @MigMag, dlaczego piszesz, że system premiowy jest dziwny? Mógłbyś napisać coś więcej, jakoś doprecyzować tę kwestię? To dość istotne.

Kamil

Witam was wszystkich chciałbym się spytać was jak jest z pracą spawacza w zntk ogłoszenie jest już ponad rok a jak widać to nik się za tą prace nie bierze. Warto składać podanie

Nikt
@Kamil

W okolicy znajdziesz lepiej płatna pracę. I na pewno na porządnych narzędziach

MigMag
@Kamil

Zarobki od 22 pln brutto, pakiet socjalny jak w każdej firmie, jakiś dziwny system premiowy i dla wykazujących się dodatek motywacyjny.

gregor
@MigMag

Pracuje w ATEX (obok ZNTK), u nas zarobki to 4000 na reke, nieraz mozna wyciagnac z nadgodzinami i premiami od zyskow firmy 6000 na reke. Jak sie pracuje do kierownik sie nie czepia.

Aneta

@R, rozumiem, że pracujesz w ZNTK Oława, tak? Popraw mnie, jeśli się mylę. Czy zechciałbyś podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w ZNTK Oława? Polecacie tego pracodawcę dla osób młodych, bez większego doświadczenia zawodowego?

Aneta

@Tedy, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w ZNTK Oława? Próbowałeś wysyłać swoje CV do pracy w tej firmie? @Zainteresowany, i jak, zdecydujesz się na aplikowanie do pracy w ZNTK Oława? @johny, widzę, że pracujesz w tej firmie. Jest jakiś socjal? W jakiej atmosferze przebiega praca?

johny
@Aneta

socjal to bony swiateczne wysokość zalezna od dochodów, karty multisport, możliwość przystąpienia do kasy zapom.pożycz.

@Aneta

Aneto a odpiszesz jakies konkrety na moje zapytanie?

Witam jak na dzien dzisiejszy wyglada praca w tym zakladzie? Chodzi mi o stawke poczatkowa i rozwoj w firmie, sa jakies kursy na sapwaczy itp itd?

johny
@Zainteresowany

stawki są różne zależne od umiejętności i stanowiska kursy co jakis czas robią na spawacza jak zbierze sie grupa 3-4 osób

@johny

A jak sie plasuja stawki od - do? N oe pytam o wykwalifikowanych pracownikow takoch jak mistrzy itp

Tedy

Czy firma w ogóle prowadzi aktualnie rekrutacje?

Aneta

@Zenek czy jesteś pracownikiem ZNTK Oława? Możesz coś więcej napisać na temat atmosfery panującej u tego pracodawcy? @Polak wspominasz o testach psychologicznych. Możesz określić jakie zadania stawia przed kandydatem ZNTK Oława i opisać strukturę przeprowadzania takich testów? Jednocześnie zaznaczam, że opinie powinny być merytoryczne i nie mogą obrażać innych osób. Takie działania są niezgodne z regulaminem.

Zenek

Jak komuś nie odpowiada praca w firmie to szuka wymówki?

Aneta

Drodzy użytkownicy, pomóżcie @Kamil'owi w jego dylemacie. Czy warto aplikować do firmy ZNTK Oława? Jak wygląda praca w tej firmie i jakie są zarobki? Każda informacja mile widziana!

Zajadlak

Oho, pojawił się nowy mistrz, ciekawe ile wytrzyma ???? Nawet klimaty, ale zbyt przejął się rolą, chyba nie wie gdzie trafił.

Bartek

Dobrych pracowników żadna firma nie zwalnia!!!

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w ZNTK Oława, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

cccc

średnio 2000 na ręke

Ktoś

Nie no ja nie wierzę w ten zakład najpierw mówili że jest za dużo lakierników i 3 osoby dostały zwolnienie a po 2 tygodniach zakład wystawił ogłoszenie że potrzebują do pracy na lakiernie. Wtf???

W ofertach pracy jest napisane że dbają o bhp ale praca w minusowych temperaturach zimą to norma nikt nie zadaje pytań wszyscy robią

Nieważne

Niestety to prawda!Tylko narzekają, że za dużo płacą za ogrzewanie i siedzą w swoich ciepłych biurach. Oczywiście bhp tam nie istnieje dla pracownika, a tylko przeciw niemu. Po za tym wiecznie jest za mało, wyższe stanowiska to sami judasze , nie wspominając o brygadzistach zaślepionych kilkoma srebrnikami.Ogólnie radzę na rondzie koło tego zakładu zawrócić i dać sobie spokój

Mieszkaniec.

Rodzinna firma. Pracują po linii rodzinnej. Co ciekawe na kontrolera jakości wymagają niemiecki. Tam oprócz jednej osoby nikt nie zna niemieckiego !

sss
@Mieszkaniec.

Jasne jak słońce Pani z kontroli ma nawet zawodówkę ale co tam wszystko można

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Oława - Oława

• Jak się pracuje w ZNTK Oława?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Oława tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Oława?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZNTK Oława?

Kandydaci do pracy w ZNTK Oława napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZNTK Oława
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 11-go Listopada 26
    14-100 Oława