ZNTK Oława

Oława

Opinie o ZNTK Oława

W ofertach pracy jest napisane że dbają o bhp ale praca w minusowych temperaturach zimą to norma nikt nie zadaje pytań wszyscy robią

Aneta

@mojopisze, że w firmie nie można liczyć żadne benefity. Jednak przeglądam właśnie aktualne oferty pracy do ZNTK Oława i widzę, że pracodawca oferuje pakiet socjalny. Co się w nim zawiera? Czy jest on dostępny dla wszystkich pracowników, czy też tylko spawaczy, których dotyczy to ogłoszenie?

Kurakao

Syf. Przez pośrednika zarabiasz więcej niż przez firmę. Wszystko jak juz było wspomniani po rodzinie. Córki synkowie siostry itd

Aneta

Kilka dni temu na stronie firmy pojawiła się informacja, że firma poszukuje osób do pracy w tym: malarzy lakierników, ślusarzy, spawaczy oraz kontrolera jakości. Czy ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w tych poszczególnych działach firmy?

Mieszkaniec.

Rodzinna firma. Pracują po linii rodzinnej. Co ciekawe na kontrolera jakości wymagają niemiecki. Tam oprócz jednej osoby nikt nie zna niemieckiego !

Aneta

@mojo czy możesz w takim razie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby myślące nad dołączeniem do firmy?

mojo

Żadnych benefitów ani przyszłości

Aneta

Pracujesz w ZNTK Oława? Chętnie dowiemy się więcej na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Jakie benefity oferuje pracodawca?

Kubandzo

Ja znam. I pracuje w zntk wiec nie wiem o co Ci chodzi

mieszkaniec

Zntk powinien popracować nad rekrutacja. W tym zakładzie nikt nie zna języka obcego wstyd !

marta

wiec na jaką kasę można liczyć, chodzi mi tu głownie o pracę na pełnym etacie bez nadgodzin jaka jest podstawa, po drugie mowiac juz o nadgodzinach czy są przymusowe? ile za nie płacą i czy wogóle za nie płacą?

Buttek

Odradzam, pracowałem jako ślusarz. Dno, takiego syfu jeszcze nie widziałem. Brygadziści i kierownicy to pajace bez wiedzy. Bardzo słabo płacą.

ktoś
@Buttek 16.05.2016 22:47

Bardzo słabo płacą.JAKI PRACOWNIK TAKA PŁACA. Słaby slusarz słaba wypłata-proste

mamrotP

Pracuje w firmie kierownik,psełdo Mruczek,który zupełnie nie zna się na pracy. Jeżeli pracownik ma jakiś problem, niestety kierownik nie potrafi mu pomóc.Całkowity brak kompetencji.Szkoda, bo zarządza dobrymi ludzmi i fachowcami.

wolf85

Gorąco polecam omijać tą firmę z daleka,przed bramą wisi chyba już od paru lat tablica z napisaem-przyjmujemy spawaczy,zrobimy kursy!To nie wymaga komentarza!

Buttek

Bezskutecznie, co drugi pijany

waldorf

Pracowałem w Zntk 25 lat temu na brązowni, majstrem był tam Mietek, ogromna szuja i przydupas partyjny, później był Zenek P. świetny fachowiec i współpracownik, na modelarni chłopaki znali sie na robocie.Kupa pijaków a dyrekcja to tępe bolki.Jak były redukcje zatrudnienia to zwalniali najlepszych pracowników.Jak na przedwojenne warunki pracy to dziw, że to jeszcze funkcjonuje.

konrad

a no właśnie, u nich w fimrie to mozna liczyć na jakąś konkretną stabilizację? chodzi mi o to co konkretnie macie na myśli pisząc, że "może nie są to jakieś dobre bardzo stanowiska i płatne są tak sobie, ale jednak ma się ta stabilizację tak naprawdę", to jaką konkretnie macie ta stabilicje? umowe o prace?

maciejko

no może i warto by zmienić tylko pytanie jakie miałbyś teraz zarobki? tutaj z tego co wiem prawie każdy ma umowe o prace i dobre warunki, może nie są to jakieś dobre bardzo stanowiska i płatne są tak sobie, ale jednak ma się ta stabilizację tak naprawdę, bo teraz trudno o taka super prace jednak z tego co wiem.

autopilot

ja nie narzekam na swoja prace ale tak rozlgadam sie co w okolicy sie dzieje tutaj nie ma nic nowego napisanego a bardzo mnie ciekawi jak to tutaj wygalda taki robie oglad czy moze nie warto by byl osobie zmienic miesjc pracy. prosilbym o informacje w tym temacie. pozdrawiam i piszcie mi czy na prawde warto tutaj pracowc czy nie do konca ?

alek

Hej, no i jak tam teraz sytuacja z praca w ZNTK Oława? Można spodziewac sie rekrutacji? Czy tez zakład ma obecnie jakies problemy i raczej nie ma co liczyć na to, że beda zwiekszac liczbe zatrudnionych? W ogóle czemu tutaj panuje taka cisza, nic sie nie dzieje, nawet narzekac nie ma na co? Aż dziw bierze!

Misiaczek

Z każdym dniem jest coraz gorzej. Najlepiej jest się zwolnić i przyjąć przez zewnętrzną firmę to wtedy "dostanie" się podwyżkę. Każdy młody co chociaż trochę myśli ucieka z tej firmy, nawet jak się jest fachowcem to nie ma rozmowy aby zatrzymać takiego pracownika. Ciekawe kto będzie następny, może ten grubasek elektryk?

spawaczyna

Ja tam nie narzekam na tzw nowej produkcji wiadomo swoje trzeba robić, majstrowie trochę zakręceni ale kierownik nadrabia idzie się dogadać ogólnie może być

Tylko gadają że na nic chajsku nie ma.brak motywacji do dalszej pracy na przyszłość.a na warsztacie u elektryków tylko słychać pompki w tych akwariach z rybkami.

kolo1237

a ile jeśli można wiedzieć na rękę morze spawacz wyciągnąć?????

mimi

ciekawe kto to pisał :) zntk to ohydne miejsce , ludzi fałszywych , zakłamanych i egoistycznych, ci starzy pracownicy są tak wystraszeni że nóż w plecy by wbili za swoje stanowisko, tak jak p. (usunięte przez moderatora) . nie polecam , jak najdalej .

spawacz.

Jestem pracownikiem ZNTK pracuje na halach gdzie zakład wykonuje produkcje ram oraz węglarek.Jestem zadowolony,na produkcji panuje wzgledny pożądek i ład.Pracowałem w wielu prywatnych firmach i musze przyznać ze tam zobaczyłem co to jest prawdziwe dziadostwo.Jeżeli jest się dobrym spawaczem to kierownictwo ZNTK docenia to.Wystarczy robić swoje i ma się spokojną prace.polecam.Zarobki są średnie ale pensja zawsze w terminie,to też wyróżnia zakład.U prywaciaży było różnie.

zorientowany

prawda jest taka że nic dobrego o tym tworze napisać nie można, warunki pracy- skansen, późna komuna, pijaństwo, brak kompetencji kadry kierowniczej. w ogóle to więcej tam kierowników niż pracowników. odradzam.

gal - 2011-03-18 15:47:04 Nie polecam pracy w tym zakładzie jest masakra warunki pracy ja za PRL nic się nie zmieniło. Zero szans na rozwój. Praca nie dla młodych ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać raczej dla ludzi przed emeryturą. Za darmo niechcą płacić. To też jest pretensja do firmy????

gal

pprroo

Witam Jak naprawdę jest w ZNTK Oława. Mam tam ofertę pracy.Czy ktoś tam pracuje lub pracował.Jak tam jwst

A ja bardzo lubie tę pracę i niszczyć ludzi też a teraz wykończę te małą co jej sie wydaje ze mądrzejsza jest odemnie nie ma szans ciagle dzwonie i mowie ze jest glupia a ona siedzi i nic chyba jej cos zrobie bo mi kase na jedzenie zabira (usunięte przez moderatora)

Popieram w całości szkoda gadać a największa porażka to kadra kierownicza bez wykształcenia z łapanki PRACA JAK ZA PRLU A KASA JAK Z RUMUNII szukajcie czegos innego tam nie ma szans na nic awans chyba w snach nie polecam chyba że mojemu wrogowi

wsty mi za BIERNATA

cała prawda.ZNTK współpracuje z (usunięte przez moderatora) HL CONSTRUCTION i BUDWELD , którzy biednych spawaczy okradają na wypłatach.

leon

W firmie chaos,szefostwo bardzo wykorzystuje "pakiet antykryzysowy"przeciwko pracownikom,pracy ponad stan a zarobki w miejscu,jeden pracownik haruje za trzech w warunkach z lat 50-tych XX-wieku,okropnie stary sprzęt ,warunki BHP wołają o pomstę do nieba.

zarząd ZNTK powinien się wstydzić współpracy z nie uczciwymi ludzmi jak ten co wszystkich wali na kasę (usunięte przez moderatora)

Głos Nr1

[usuniete przez admina] dosłownie i w przenośni.Kto zorientowany, ten wie o co chodzi. PZDR. dla Pań z biura:-)

jan.sobieski@poczta.buziaczek.pl

w firmie duży chaos, żadnej perspektywy na przyszłość, kierownictwo bez doświadczenia, a wiedza na podstawowym poziomie, dużo osób po 20 - 30 latach pracy otrzymali dyscyplinarkę.......

Zostaw opinię o ZNTK Oława - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZNTK Oława