ZNTK Oława

Oława

ZNTK Oława
3 38

Opinie o ZNTK Oława

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

@Zenek czy jesteś pracownikiem ZNTK Oława? Możesz coś więcej napisać na temat atmosfery panującej u tego pracodawcy? @Polak wspominasz o testach psychologicznych. Możesz określić jakie zadania stawia przed kandydatem ZNTK Oława i opisać strukturę przeprowadzania takich testów? Jednocześnie zaznaczam, że opinie powinny być merytoryczne i nie mogą obrażać innych osób. Takie działania są niezgodne z regulaminem.

Zenek

Jak komuś nie odpowiada praca w firmie to szuka wymówki?

mieszkaniec

Zntk powinien popracować nad rekrutacja. W tym zakładzie nikt nie zna języka obcego wstyd !

Polak
@mieszkaniec 12.01.2017 20:43

Ten zakłada to jeden wielki wstyd, razem z tym rekruterem, który szuka głubszych od siebie. Daje testy psychologiczne i szuka magistrów na stanowisko ślusarza za 2500 brutto. Kpina i wstyd....

Kamil

Witam was wszystkich chciałbym się spytać was jak jest z pracą spawacza w zntk ogłoszenie jest już ponad rok a jak widać to nik się za tą prace nie bierze. Warto składać podanie

MigMag
@Kamil 18.04.2018 06:44

Zarobki od 22 pln brutto, pakiet socjalny jak w każdej firmie, jakiś dziwny system premiowy i dla wykazujących się dodatek motywacyjny.

Aneta

Drodzy użytkownicy, pomóżcie @Kamil'owi w jego dylemacie. Czy warto aplikować do firmy ZNTK Oława? Jak wygląda praca w tej firmie i jakie są zarobki? Każda informacja mile widziana!

Zajadlak

Oho, pojawił się nowy mistrz, ciekawe ile wytrzyma ???? Nawet klimaty, ale zbyt przejął się rolą, chyba nie wie gdzie trafił.

Bartek

Dobrych pracowników żadna firma nie zwalnia!!!

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w ZNTK Oława, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

cccc
@Administrator 04.02.2018 14:32

średnio 2000 na ręke

Ktoś

Nie no ja nie wierzę w ten zakład najpierw mówili że jest za dużo lakierników i 3 osoby dostały zwolnienie a po 2 tygodniach zakład wystawił ogłoszenie że potrzebują do pracy na lakiernie. Wtf???

W ofertach pracy jest napisane że dbają o bhp ale praca w minusowych temperaturach zimą to norma nikt nie zadaje pytań wszyscy robią

Nieważne
@Pracownik 04.12.2017 10:38

Niestety to prawda!Tylko narzekają, że za dużo płacą za ogrzewanie i siedzą w swoich ciepłych biurach. Oczywiście bhp tam nie istnieje dla pracownika, a tylko przeciw niemu. Po za tym wiecznie jest za mało, wyższe stanowiska to sami judasze , nie wspominając o brygadzistach zaślepionych kilkoma srebrnikami.Ogólnie radzę na rondzie koło tego zakładu zawrócić i dać sobie spokój

Mieszkaniec.

Rodzinna firma. Pracują po linii rodzinnej. Co ciekawe na kontrolera jakości wymagają niemiecki. Tam oprócz jednej osoby nikt nie zna niemieckiego !

sss
@Mieszkaniec. 13.06.2017 22:42

Jasne jak słońce Pani z kontroli ma nawet zawodówkę ale co tam wszystko można

Nie dalej (usunięte przez administratora) wypłata

Ten zły

ZNTK krótko i zwięźle Zakład Nędzy Tortur i Kalectwa. To dokładnie oznacza ten skrót. Jak masz tam rodzinę to się ustawisz jeśli nie to zapomnij o awansie itp. Stawki pracowników przyjętych przez Zntk wprost śmieszne

Aneta

@mojopisze, że w firmie nie można liczyć żadne benefity. Jednak przeglądam właśnie aktualne oferty pracy do ZNTK Oława i widzę, że pracodawca oferuje pakiet socjalny. Co się w nim zawiera? Czy jest on dostępny dla wszystkich pracowników, czy też tylko spawaczy, których dotyczy to ogłoszenie?

Kurakao

Syf. Przez pośrednika zarabiasz więcej niż przez firmę. Wszystko jak juz było wspomniani po rodzinie. Córki synkowie siostry itd

Aneta

Kilka dni temu na stronie firmy pojawiła się informacja, że firma poszukuje osób do pracy w tym: malarzy lakierników, ślusarzy, spawaczy oraz kontrolera jakości. Czy ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w tych poszczególnych działach firmy?

Aneta

@mojo czy możesz w takim razie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby myślące nad dołączeniem do firmy?

mojo

Żadnych benefitów ani przyszłości

Aneta

Pracujesz w ZNTK Oława? Chętnie dowiemy się więcej na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Jakie benefity oferuje pracodawca?

Kubandzo

Ja znam. I pracuje w zntk wiec nie wiem o co Ci chodzi

marta

wiec na jaką kasę można liczyć, chodzi mi tu głownie o pracę na pełnym etacie bez nadgodzin jaka jest podstawa, po drugie mowiac juz o nadgodzinach czy są przymusowe? ile za nie płacą i czy wogóle za nie płacą?

Buttek

Odradzam, pracowałem jako ślusarz. Dno, takiego syfu jeszcze nie widziałem. Brygadziści i kierownicy to pajace bez wiedzy. Bardzo słabo płacą.

ktoś
@Buttek 16.05.2016 22:47

Bardzo słabo płacą.JAKI PRACOWNIK TAKA PŁACA. Słaby slusarz słaba wypłata-proste

mamrotP

Pracuje w firmie kierownik,psełdo Mruczek,który zupełnie nie zna się na pracy. Jeżeli pracownik ma jakiś problem, niestety kierownik nie potrafi mu pomóc.Całkowity brak kompetencji.Szkoda, bo zarządza dobrymi ludzmi i fachowcami.

wolf85

Gorąco polecam omijać tą firmę z daleka,przed bramą wisi chyba już od paru lat tablica z napisaem-przyjmujemy spawaczy,zrobimy kursy!To nie wymaga komentarza!

Buttek

Bezskutecznie, co drugi pijany

waldorf

Pracowałem w Zntk 25 lat temu na brązowni, majstrem był tam Mietek, ogromna szuja i przydupas partyjny, później był Zenek P. świetny fachowiec i współpracownik, na modelarni chłopaki znali sie na robocie.Kupa pijaków a dyrekcja to tępe bolki.Jak były redukcje zatrudnienia to zwalniali najlepszych pracowników.Jak na przedwojenne warunki pracy to dziw, że to jeszcze funkcjonuje.

konrad

a no właśnie, u nich w fimrie to mozna liczyć na jakąś konkretną stabilizację? chodzi mi o to co konkretnie macie na myśli pisząc, że "może nie są to jakieś dobre bardzo stanowiska i płatne są tak sobie, ale jednak ma się ta stabilizację tak naprawdę", to jaką konkretnie macie ta stabilicje? umowe o prace?

maciejko

no może i warto by zmienić tylko pytanie jakie miałbyś teraz zarobki? tutaj z tego co wiem prawie każdy ma umowe o prace i dobre warunki, może nie są to jakieś dobre bardzo stanowiska i płatne są tak sobie, ale jednak ma się ta stabilizację tak naprawdę, bo teraz trudno o taka super prace jednak z tego co wiem.

autopilot

ja nie narzekam na swoja prace ale tak rozlgadam sie co w okolicy sie dzieje tutaj nie ma nic nowego napisanego a bardzo mnie ciekawi jak to tutaj wygalda taki robie oglad czy moze nie warto by byl osobie zmienic miesjc pracy. prosilbym o informacje w tym temacie. pozdrawiam i piszcie mi czy na prawde warto tutaj pracowc czy nie do konca ?

alek

Hej, no i jak tam teraz sytuacja z praca w ZNTK Oława? Można spodziewac sie rekrutacji? Czy tez zakład ma obecnie jakies problemy i raczej nie ma co liczyć na to, że beda zwiekszac liczbe zatrudnionych? W ogóle czemu tutaj panuje taka cisza, nic sie nie dzieje, nawet narzekac nie ma na co? Aż dziw bierze!

Zostaw opinię o ZNTK Oława - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZNTK Oława