P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ

Buczkowice

P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ

Opinie o P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ

Jasiek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Buncol

Balaganiarze , jak robią robotę to zostawiają po sobie gnój . Dodatkowo jak najbardziej prawdziwe o Polakach robotnicy pijani , bo jak mówieni w taki upał piwko jedno a nawet trzy się należy ....ręce opadają . Opinia z ulicy kryjicznej w Bielsku Białej

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sebastian Gruby

witam miałem okazję lecz nie przyjemność haha pracować w tej firmie.Umowę podpisałem w marcu 3 lub 5 marca dokładnie nie pamiętam, a wygasła 31 maja 2018 roku, był to okres próbny i myślę że kolejną umowę bym otrzymał lecz nie byłem zainteresowany współpracą z tą firmą a dlaczego dowiecie się w dalszej części mojego posta.W firmie pracują w większości starsi Panowie mam na myśli panów w przedziale wiekowym 50-60, są też młodsi mam na myśli takich po 30 i 40.Marudzą narzekają na właściciela firmy jak i na jego syna który jest tam kierownikiem.Atmosfera która tam panuje jest zdecydowanie nie dla mnie.Wolę pracę w młodszym gronie a nie starych "dziadków" haha, eh 3miesiące zupełnie mi wystarczyły aby przekonać się co do pracy w tej firmie.Zarobki też bez szału na stanowisku pomocnika budowlanego, bywały dni w których nie czułem zmęczenia,praca była luźniejsza a bywały takie w których występowało zmęczenie(ból pleców).Po przepracowanym pełnym miesiącu jak dostałem wypłatę i zobaczyłem ile jej jest zwątpiłem.Żeby Polak zarabiał takie same pieniądze co Ukrainiec na tym samy stanowisku to jest to dla mnie śmieszne i niepoważne.W firmie właśnie pracują także Ukraińcy, co do nich to też dobrego słowa nie mogę powiedzieć.Niepracowici, jednym słowem ściemniają ośmielę się powiedzieć że walą w ch..a a kasę mają taką samą a kto wie może i nawet lepszą(Ukrainiec prawdy co do wypłaty Ci nie powie).Organizacja pracy w tej firmie nie istnieje mam na myśli to iż nie wygląda to fachowo i rzetelnie. Właściciel sprawia problemy jeżeli będziecie odchodzić z firmy, wiem to od pracownika który pracuje w warsztacie(baza firmy).Daje odchodzącemu pracownikowi do innej firmy zwolnienie dyscyplinarne lub porzucenie pracy haha, mi także sprawia problem z wypłatą reszty wynagrodzenia i jeszcze ten emial który dostałem od tej firmy brzmi jak groźba a te w naszym kraju są karalne.Nie przejmuję się tym wcale, jedyne co to chciał bym zobaczyć minę pana Tadeusza jak odwiedzi go Inspekcja Pracy.Właśnie jestem w trakcie przygotowania donosu/pisma do Inspekcji Pracy w sprawie wstrzymania mojego wynagrodzenia. Jeżeli chcecie znać opinię to: Ja nie polecam Wam tej firmy, nie fajna atmosfera, ciągłe zdenerwowanie, nerwy, no i te plotkowanie starych "dziadków" uwierzcie mi lub nie byłem świadkiem takiego plotkowania i obgadywania jednego z pracowników i jeszcze dołączył się do tego kierownik Aleksander Zając, mi pewnie też nie raz "obrobili (usunięte przez administratora) haha mam to w 4lieterach, marne wynagrodzenie (2200 na rękę) na dzisiejsze czasy i ceny jakie mamy to mało!!!, jak i brak socjalu który w innych firmach jest na porządku dziennym, tu nie dba się o pracownika a o swoją kieszeń. Nie polecam i nie zachęcam Was do pracy w tej firmie bo będziecie żałować jak Ja:(.

tutik ditutti capi
@Sebastian Gruby 09.06.2018 17:25

Zgadzam się w 100%

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ - Buczkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ