J.J. IDCZAK

Łódź

Opinie o J.J. IDCZAK

użytkownik zarejestrowany

@M. Koplin czyli jesteś zadowolona z usług J.J. IDCZAK. Dobrze wiedzieć, że klienci są zadowoleni. Powyżej użytkownik wypowiedział się w taki sposób, że tak naprawdę nie wiadomo czy pisze jako pracownik czy jako klient. Dlatego warto, żeby jakiś pracownik powiedział o pracy w tym miejscu.

M. Koplin

Może objaśnisz na czym polega twoje niezadowolenie? Ja serwisuje u nich swoją Fabię o 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Zresztą syn również do niech przyjeżdża i też zawsze pomogą i doradzą. Ponadto że mają dużo pracy to w nagłym przypadku mnie nie zostawili i przyjęli mnie po godzinach pracy i wymienili chyba cewkę która była zepsuta.

użytkownik zarejestrowany

@Mam was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co masz na myśli? Mógłbyś u precyzować swoją wypowiedź, żeby użytkownicy zainteresowani pracą w J.J. IDCZAK wiedzieli o co chodzi? Dlaczego uważasz, że jest tragedia? To ważne, by na forum pojawiały się merytoryczne wypowiedzi.

Mam was w dupie

Tragedia zakład znają się ale na wciąganiu prochu nosem

użytkownik zarejestrowany

@Rolf, jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego przede wszystkim chciałbyś się dowiedzieć? Kto może pomóc użytkownikowi @Rolf?

Rolf

Witam, Chciałbym zaciągnąć informacji na temat sprzedawanych samochodów używanych w firmie Idczak. Znajomy kupił jakiś czas temu Volvo XC60 i jest zadowolony i chciałbym zaciągną innych opinii. Z góry dziękuję za odpowiedź.

użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w J.J. IDCZAK? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty http://www.idczak.pl/carriers Któreś ze stanowisk szczególnie Was zaciekawiło?

pilat
użytkownik zarejestrowany

zbyszek, przede wszystki trzeba dawać zsiebie dużo więcej niż to co odpowiem na rozmowie.

kilkos
użytkownik zarejestrowany

poszukuje golfa dla mojego syna, mianowicie chciałym zakupić moejmu synowi golfa nowego z salonu, tylko pozostaje pytanie na temat osługi w ramach pakiery mma nadzieje ze sie uda wszystko. volswagen to dobra marka, ale z tego co wiem to w jj idczak jest jeszcze wybor innych makre jak polecacie piszcie.

Izabel
użytkownik zarejestrowany

Sam Volkswagen jako producent aut swoje za uszami ma. Najgorsze jest to, że niektórzy koncesjonerzy marki wystawiają całej firmie złe recenzje robiąc jakieś wałki na boku. Mam nadzieję, że u Idczaka w Łodzi nic takiego się nie dzieje, bo z tego co słyszałem to w Warszawie potrafią w salonach i serwisach ASO niezłe cyrki odchodzić...

Motovra
użytkownik zarejestrowany

Volkswagen należy do jednego z najczęściej wybieranych producentów. Oczywiście przekonanie o niemieckiej precyzji nadal funkcjonuje, ale czy obecnie cały asortyment samochodowey nadaje się do wykazu może i tak będzie łatwiej. Natomiast zastanawia mnie ile dostają doradcy i jak to porównać do średnich zaorbków.

ajwatar
użytkownik zarejestrowany

ponawiam pytanie z poprzedniego postu które napisał pan "nie student", czy nadal tam pracujesz i jak obecnie w firmie wyglądają warunki pracy?ja się przymierzam żeby jeszcze przed świętami do nich uderzyć w sprawie pracy jakiejś fajnej. myśl;isz że mam szansę dostać u nich teraz jakieś zatrudnienie i to na umowie o pracę?

nie student
użytkownik zarejestrowany

@ramos. A pracowałeś/pracujesz tam? Jak wyglądają warunki pracy, socjal, jaka umowa, atmosfera dobra? Dzięki

Grzegorz

Marek czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? chyba nie, pod tym względem to będziesz tam pasował resztę się nauczysz dostaniesz młotek i gwoździe. Ja pracowałem KROTOSKI-CICHY na Przybyszewskiego/Niciarniana a ty dalej piszesz IDCZAK ? Jak mam to rozumieć ? Z Łodzi jesteś jedź i zobacz. Pozdr.

?

Mechanika - Blacharnia - Lakiernia na Przybyszewskiego/Niciarniana to jest KROTOSKI-CICHY ja pracowałem tutaj. Tragedia trzeba uważać na [usunięte przez moderatora], wsadzają swoich a ty jesteś na wylocie. Marek idź jak chcesz oni tam przyjmują co jakiś czas wiec jak coś potrafisz robić to Cię wezmą. Pozdr. i powodzenia.

Grzegorz

To już nie jest J.J. Idczak tylko KROTOSKI - CICHY jeśli pytasz o salon i blacharnie na Przybyszewskiego. Najwyraźniej jak właściciele J.J IDCZAK zobaczyli jak to wszystko działa to się wycofali. Praca zapraszamy, proszę złożyć swoje CV w biurze, każde rozpatrzymy, wyciśniemy ile wlezie a później się zobaczy. Pozdrawiam.

Andrzej

Teraz to już nie jest J.J. IDCZAK tylko KROTOSKI -CICHY na Przybyszewskiego. Pracują tam te same osoby ( nie wiem czy tam pracowałeś czy pracujesz ). Chcesz się przekonać jak się tam pracuje zapraszam.

Andrzej

Takiego braku szacunku do pracownika dawno nie widziałem. Obiecują złote góry a i tak trzymają swoich. Pieniądze jak na taką prace marne, kosztorysy zaniżane itd. po przeprowadzce obiecywali kokosy... Ogólnie tragedia. Ja przeszedłem do ACS i jest mega zadowolony.

Jórek

Pracowałem dopóki dopóty nie znalazłem innej pracy. Kierownictwo obłuda i zakłamanie, to samo pracownicy jeden pod drugim kopie doły. Pewnie „góra – druga strona „ nawet nie wie co się dzieje na lakierni… itd. Ogólnie tragedia…

Beata

Drogi Panie "Piotrze" pytanie podstawowe : Czy przypadkiem nie był Pan pracownikiem tej (tak złej jak Pan twierdzi ) firmy który wyleciał z hukiem właśnie za "kolesiostwo" i dorabianie na boczku? Pozdrawiam tzw." niezadowolonego klienta"

Piotr

Serwis blacharsko-lakierniczy porażka. Pracują tam ludzie ( nie wszyscy oczywiście ) po znajomości , kolesiostwo nie z tej ziemi. Dlatego ludzie bez pojęcia o pracy. Obecny kierownik marionetka w rękach ( grupy trzymającej władze – [usunięte przez moderatora] ). Nie donosisz, nie liżesz, nie pracujesz. Blacharnia - chyba lepiej wyglądają złożone Fiaty 125p z 20 letnich maszyn w FSO ( mówię tu o jakości ). Mechanika ? jaka mechanika napakowany steryd bez pojęcia – metodą prób i błędów to się rosół doprawia a nie próbuję naprawiać samochody po kilka tysięcy. Lakiernia – temat rzeka, książę by można było napisać ale co tu wymagać jak się zaczynało od kombajnów, kontenerów i doniczek . Resztę oddaję w ocenę byłym, obecnym i przyszłym pracownikom – NIE WARTO.

Lucek

Od momentu pojawienia się pewnych panów z Poznania, w firmie zaczęła się duża rotacja pracowników. Tzn. nie jest to praca stała.

Zostaw opinię o J.J. IDCZAK - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.J. IDCZAK