Opinie o J.J. IDCZAK w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie J.J. IDCZAK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J.J. IDCZAK o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.J. IDCZAK w Łódź

Czy w J.J. IDCZAK zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak, sa zmiany… W firmie nikt już nie pracuje… Bracia koncertowo wyłożyli rodzinna firmę na plecy

Emilia Nowy wpis

Jak to już nikt nie pracuje? To firmy już nie ma?

@Emilia

Firma bez ludzi nie istnieje a z jednym mechanikiem i człowiekiem który często nie pamięta jak ma na imię i po co tam jest, nie może działać :)

Od czego uzależniona jest premia w firmie J.J. IDCZAK? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 października na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Mechanik Samochodowy.

On

Mechanik rozliczany jest z przerobu Ma 30%z zarobku dla firmy

Jola

Panowie mają dobrą gadķę ładnie maskują różnego rodzaju wypadeczki samochodów i sprzedają kupiłam złom:( dałam się nabrać na tą atmosferę i że to tyle lat i wogule nie dajcie się nabrać!!!!

Norbert

Ale to forum w celu prowadzenia dyskusji o pracy w firmie a nie dla klientów.

@Norbert

Opisze to na kazdym forum zeby potencjalny nastepny klient byl swiadomy ze moze zostac w yym serwisie (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie J.J. IDCZAK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Zdecydowanie odradzam ten serwis. Rok temu pojechalem na wymiane oslony przegubu., cena za czesc i robocizne 400 zl naprawa trwala 3 godz. Dzis dowiedzialem sie iz oslona nie byla nawet dotknieta bo data na oslonie taka sama jak rocznik auta czyli 2012r. Calkowicie stracilem do tego serwisu zaufanie. Odradzam wszystkim

Matthew ŁDZ

Otrzymałem bardzo korzystne finansowanie na samochód używany:) szybko i bez problemu ! Auto po sprawdzenie w ASO było w porządku:) Pozdrawiam!

Mariusz Flogs.

Witam. W tej firmie robiłem ostatnio przegląd samochodu z wymianą oleju i filtrów. Ceny bardzo przystępne. Na czas przeglądu dostałem samochód zastępczy. Osobiście bardzo polecam ten serwis.

Weronika

@Bogdan SZ. czyli jesteś klientem firmy J.J. IDCZAK? Możesz powiedzieć coś więcej o obsłudze? Czy uważasz, że skoro pracownicy tworzą przyjemną atmosferę dla klienta to są zadowoleni z własnej pracy?

Bogdan SZ.

Obsługa naprawdę spoko. Ciepła atmosfera. Namówił mnie kolega na serwis i jestem zadowolony.

Agii

Atmosfera podczas pobytu w salonie bardzo pozytywna. Auto kupione w zeszłą sobotę, obsługa na najwyższym poziomie.

Weronika

@M. Koplin czyli jesteś zadowolona z usług J.J. IDCZAK. Dobrze wiedzieć, że klienci są zadowoleni. Powyżej użytkownik wypowiedział się w taki sposób, że tak naprawdę nie wiadomo czy pisze jako pracownik czy jako klient. Dlatego warto, żeby jakiś pracownik powiedział o pracy w tym miejscu.

M. Koplin

Może objaśnisz na czym polega twoje niezadowolenie? Ja serwisuje u nich swoją Fabię o 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Zresztą syn również do niech przyjeżdża i też zawsze pomogą i doradzą. Ponadto że mają dużo pracy to w nagłym przypadku mnie nie zostawili i przyjęli mnie po godzinach pracy i wymienili chyba cewkę która była zepsuta.

Weronika

@Mam was w (usunięte przez administratora) co masz na myśli? Mógłbyś u precyzować swoją wypowiedź, żeby użytkownicy zainteresowani pracą w J.J. IDCZAK wiedzieli o co chodzi? Dlaczego uważasz, że jest tragedia? To ważne, by na forum pojawiały się merytoryczne wypowiedzi.

Mam was w dupie

Tragedia zakład znają się ale na wciąganiu prochu nosem

Weronika

@Rolf, jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego przede wszystkim chciałbyś się dowiedzieć? Kto może pomóc użytkownikowi @Rolf?

Rolf

Witam, Chciałbym zaciągnąć informacji na temat sprzedawanych samochodów używanych w firmie Idczak. Znajomy kupił jakiś czas temu Volvo XC60 i jest zadowolony i chciałbym zaciągną innych opinii. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Weronika

Zainteresowani pracą w J.J. IDCZAK? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty http://www.idczak.pl/carriers Któreś ze stanowisk szczególnie Was zaciekawiło?

pilat

zbyszek, przede wszystki trzeba dawać zsiebie dużo więcej niż to co odpowiem na rozmowie.

kilkos

poszukuje golfa dla mojego syna, mianowicie chciałym zakupić moejmu synowi golfa nowego z salonu, tylko pozostaje pytanie na temat osługi w ramach pakiery mma nadzieje ze sie uda wszystko. volswagen to dobra marka, ale z tego co wiem to w jj idczak jest jeszcze wybor innych makre jak polecacie piszcie.

Izabel

Sam Volkswagen jako producent aut swoje za uszami ma. Najgorsze jest to, że niektórzy koncesjonerzy marki wystawiają całej firmie złe recenzje robiąc jakieś wałki na boku. Mam nadzieję, że u Idczaka w Łodzi nic takiego się nie dzieje, bo z tego co słyszałem to w Warszawie potrafią w salonach i serwisach ASO niezłe cyrki odchodzić...

Zostaw merytoryczną opinię o J.J. IDCZAK - Łódź

J.J. IDCZAK
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • łagiewnicka 54/56 lok. B5.16
    91-463 Łódź