SPAW-MONTER Piotr Mitrowski

Młodzieszyn

Opinie o SPAW-MONTER Piotr Mitrowski

Cycek

Najważniejsze że robota jest wykonana. Przyjechali zrobili wszystko bez zarzutów. Panowie mili.

kris

z doswiadczeniem ale w piciu alkoholu,

No zleceń mają sporo, a jeśli masz doświadczenie @czujny to dobrze, bo Spaw-monter zatrudnia głównie ludzi z doświadczeniem.

Martimar

Z tego co wiem firma działa od 2008r. więc na pewno bardzo dużo wykonali zleceń i ludzie byli z nich zadowoleni tak jak ja. Widzę tutaj same opinie negatywne ale tylko 3 to bardzo mało, moja jest jak najbardziej POZYTYWNA. Wykonali dla mnie kilka zleceń i jestem bardzo zadowolony, przyjadą, doradzą, wytłumaczą nie są drodzy. Osoby nie zadowolone pewnie zapłaciły grosze i teraz oczekują nie wiadomo czego.

pan b

jaki pan taki kram,wciska ludziom tandete ktora rozlatuje sie po kilku latach NIE POLECAM !!!!!!!!

pani B.

kupiłam ostatnio od tej firmy balustradę, kompletna tandeta zardzewiała po 3 dniach, rurki to chyba z marketu. nie polecam tej firmy

xxx

[usunięte przez administratora] ,odcina za co tylko mozna!! [usunięte przez administratora] zas poinformowac o tym PIP. NIE POLECAM!!! Chyba ze ktos chce byc wykorzystywanym!!

Zostaw opinię o SPAW-MONTER Piotr Mitrowski - Młodzieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPAW-MONTER Piotr Mitrowski