counter
4 16 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy pracownicy Kędziora Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ok Nowy wpis
 Rekomendacja

Polecam firmę okna drzwi i bramy

Nowy Nowy wpis

Szymon Nowy wpis
@Nowy

Dość krótki komentarz, a warto byłoby go rozwinąć i napisać co konkretnie polecasz w zatrudnieniu. Dobra atmosfera i wysokie wynagrodzenie to ważne aspekty pracy, więc dodaj proszę te informacje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 489 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beata

Nie polecam !! Czcesz wiedzieć czemu, kup u Nich a sam się przekonasz ! Tragedia ... Nikt nic nie wie, nikt niczego nie rozumie, nikt nic nie umie ....

Alicja
@Beata

Przedziwna opinia i to w ogóle nie na temat pracodawcy... Z którą z resztą się nie zgadzam. Kupiłam tam okna, Panie w biurze kompetentne, dobrze doradziły i nigdy nie zostawiły mojego pytania bez odpowiedzi. Kupiłam okna z polecenia i od pół roku są bez zarzutu :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 590 dni.

Hej, czy w firmie Kędziora Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Kago

Joanna

BK

Okna/drzwi

Anastazja Brochów

Najlepsza jest Pani Beata (żona właściciela), ona to potrafi ... O swoim pracowniku Darku, z którym pracuje codziennie, stwierdziła że jest troszeczkę opożniony ... albo dlatego że nowy i nie rozumie prostych spraw technicznych ?? Ja bym chyba na nią napluł gdybym wiedział ..... Firma stosuje przekręt, drzwi sprzedaje w cenie np 500 zł Monteży za dodatkowe prace biorą dodatkowy $$$ i z 500 robi sie 800 !!! Omijajcie tą firmę !!!!!! Polak to potrafi !!!

Beata Klang
@Anastazja Brochów

Szanowny Pani Anastazjo, Pan Darek istotnie jest naszym nowym pracownikiem i cały czas uczy się, jak my wszyscy. Mamy nadzieję, że sprawy techniczne, o których mowa zostały rozwiązane..... Mimo to, proszę nas nie obrażać i nie mijać się z prawda. Ponadto chciałabym wyjasnic, że cena drzwi nie zawiera usługi montażu. Montażyści za darmo nie świadczą usług. Jeśli drzwi kosztują 500zl to normalna rzeczą jest że za montaż dolicza się np. 300 i trzeba zapłacić 800 zł. Hydraulik też doliczyć sobie za usługę podłączenia fermy czy umywalki i nie jest to przekręt. Mamy nadzieje, że udało nam się wyjaśnić Państwa problem.

Lipa
@Beata Klang

"każdym spisywanym przez nas druku zamówienia widnieje adnotacja, że nie wykonujemy obróbek murarsko-malarskich" To niech mi Pani odpowie, jak profesjonalna lub solidna firma odwala taką fuszerkę ? Tzn, bez obróbki ? Firma Kędziora uchodzi za firmę profesjonalną, wysoki poziom. Bez obróbki to może robić Janusz z Pierdzichowa, bo miał wylew i musi na chleb zarobić Ale wy ?? Też na "psy" schodzicie ? Stare zdemontować, montaż na pianę i koniec ? "Za indywidualne ustalenia z naszymi podwykonawcami nie ponosimy odpowiedzialności" To dlaczego Pana Piotra przedstawiają Państwo jako "NASZ SZEF MONTAŻU, ODPOWIADA ZA MONTAŻ" Pani wypowiedź z FB nasuwa myśl, że Państwo tylko zamawiają drzwi w internecie. Nie odpowiadają za nic. Nic nie pomogą, Bo proszę do Pana Piotra ustalać !!!!!!! A Pan Piotr - MI ZA TO FIRMA NIE ZAPŁACIŁA, NIE ZROBIĘ !!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH !!!! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHa!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!! Brawo Wy !!!

Firma Kędziora
@Lipa

Panie Lipa, przykro nam, że ma Pan takie problemy. Obróbki wykonaliśmy mimo, iż Pan ich nie zamawiał i za nie nie zapłacił. Nasza firma zapłaciła za nie naszemu podwykonawcy P. Piotrowi za wszystkie dodatkowe prace mimo, iż nie były przedmiotem umowy. Nie rozumiemy Pańskich ataków na naszą firmę na różnych portalach podszywając się pod różne osoby. Jeśli chce Pan zgłosić reklamację, zapraszamy do biura firmy.

KJ

Anonimowy niedoszły pracownik mści się, że nie udało mu się zatrudnić?

Pracodawca gadatliwy. Kreuje negatywne opinie o własnych pracownikach ich pracy i zachowaniach. Niska kultura osobista.

Zostaw merytoryczną opinię o Kędziora Sp. z o.o. - Sochaczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kędziora Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 16 ocen.