Jaca

Nie polecam tego pracodawcy. Płaci bardzo mizernie. W zakładzie panuje brud, dziw ze sanepid lub PIP tu jeszcze nie wparował. Brudna szatnia, rozwalone szafki, zasr.ana toaleta. Podsumowujac dno. Praca w uwlaczajacych warunkach za bardzo male stawki.

Ashkeczap
@Jaca

Tak tak i co jeszcze ? Żelbeton kloc na środku magazynu walnięty? Ludzie ogarnijcie sie :) bo to co tutaj wypisujecie to jest żałosne.

samsiewłebwalnij
@Ashkeczap

Oj szefie, szefie czy to wypada ciągle odpowiadać na komentarze pracowników próbując wybielić prawdziwy obraz firmy. Jak jest każdy wie kto tu pracuje. Jak pracownicy piszą, że jest syf to tak jest. Sam doświadczam tego codziennie. A i wyprzedzam oczywiste pytanie to czemu tu robisz. Spokojnie ja i kilku innych szukamy nowego zajęcia.

Ashkeczap
@samsiewłebwalnij

Szef by sie podpisał jako Ashkeczap xD... Rutkowski z Ciebie nie będzie ;-)

KLEMENS

Warunki panujące w firmie Metinox są tragiczne. Co tu dużo pisać, duża rotacja ludzi świadczy tylko o tym że jest zle. Bardzo niskie zarobki i straszny wszech obecny brud i nieład. Pracownicy traktowani jak bydło. Ogólnie nie polecam. A co do konkretów 10 zł/h placą dno...

NIE FRUSTRAT

Ej ludziska ,nie umiecie regulować swoich emocji w inny sposób ,tylko wylewając kubeł pomyj na innych ?Przedstawcie jakeś konstruktywne argumenty za i przeciw ,a potem jeżeli zależy wam na pracy i zarobkach ,szukajcie kompromisu . Przeszkadza wam zaniedbany kibel ? czyja to wina? Szefa ? Nie , tylko i wyłącznie wasza . Odzież robocza-dostaję na każdą prośbę to również dotyczy butów i rękawiczek , nie wspomnę o polarach czy kalesonach na okres zimowy . Pensja-zawsze (ZAWSZE)na czas. Czasami nawet przed terminem . stawki godzinowe nienajgorsze . Atmosfera też zależy od ludzi,którzy wspólnie pracują .Rotacja ludzi-Tu się przychodzi pracować a nie do pracy . Kto tego nie rozumie to długo miejsca tam nie zagrzeje . Kamery-jednym przeszkadzają drugim ratują dupsko . Szef-jeszcze się taki nie narodził co by ,każdemu dogodził . Presja-100% piszących tu posty nie ma pojęcia co się działo za czasów marcina już nawet nie pamiętam jego nazwiska ,aha zaczynało się na H . Nie chcę tu nikogo oceniac ,bo nie mam do tego żadnych uprawnień , ani nie chcę być sam oceniany przez ludzi ,którzy mnie nie znają .Wszystkim sceptykom i nieudacznikom proponuję spojrzeć w lustro i pomyśleć co chce od życia . Wyżej wymienione opinie są wyłącznie moimi osobistymi opiniami. Nie miał wpływu na nie ani szef ani kierownik .Kto pracuje tu dłużej jak pół roku to się domyśli kto to pisał. Na tym kończe bo idę na piwo.

Ktoś

Przerobiłem tu kupę lat. Jedyne co mam to chore płuca, pylica i wrzody na dupie od tego syfiastego kibla. Na stare lata sie juz zwolnic nie moge bo gdzie mnie przyjma.w tym wieku. Tu jest dno...stanowczo wszystkim odradzam.

Koń
@Ktoś

Andrzeju nie przesadzaj...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

co słychac dzieciaku

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opini , wszystkie te opinie to bzdury wyssane z palca. Ciekawy jestem ilu piszacych tutaj zostalo zwolnionych za alkochol hehe , a jezeli chodzi o kredyty to ludzie jezeli ktos ma komornika badz jest w BIK-u(Biuro Informacji Kredytowej) to chyba jasne ze ma male szanse na dostanie kredytu. Pracujac w tej firmie okolo 2 lat nie mialem najmniejszego problemu z jakimkolwiek kredytem a mam ich troszq nie wiem czy wiecie ale istnieje cos takiego jak PROMESSA gdzie przy wiekszym kredycie na dluzszy okres czasu wymagana jest przez bank ja nie mialem zadnego problemu z takim zaswiadczeniem , a co Ukraincow to widocznie firma zatrudnia ich bo wielu Polakow potrafi tylko narzekac i obrabiac dupy za plecami i anonimowo , a co do szefa to rowny gosc jak mam jakiekolwiek problemy to zawsze ide do niego , i z tego co zauwazylem pomogl mi zawsze bez najmniejszego problemu a tych problemow bylo troszq i nie tylko zwiazane z praca i nie moge powiedziec na niego ani jednego zlego slowa .95% osob widzi tylko wlasne problemy , ale jestem ciekawy czy ktokolwiek zastanowil sie nad tym ile sam szef musi miec problemow prowadzac tak duza firme !!! padło pytanie czemu ludzie tam tak krotko pracuja powiem wam , bo z idiotami sie nie PIER...... a co do atmosfery tam to i moze było cisnienie jak pracował były kierownik teraz sam jakos nie zauwazylem tego , teraz jest wszystko w jak najlepszym porzadku oczywiscie jak jest wszystko zrobione jak nalezy i na czas , bo to chyba oczywiste jezeli ktos zalal pale i towar jest nie wydawany w termine to chyba oczywiste ze bedzie cisnienie . Wybaczcie mi co do działu rurek nie moge sie wypowiedziec bo nie pracuje na tym dziale ale z tego co wiem to pracownicy ktorzy tam pracuja to ani jeden nie narzeka na Tadzika wiec moim skromnym zdanie jest to tez jakis obłed ze tak na niego ludzie pisza :) Pozdrawiam

Wd40
@co słychac dzieciaku

Alkochol...powiadasz

Thc

Pasywacja to dopiero dzial. Czlowiek sie tyle nawciaga tych chemikali ze nie pozyje za dlugo. W dodatku placa na bardzo bardzo mizernym poziomie

co słychac dzieciaku
@Thc

jak sam nick wskazuje lepiej palic thc niz pracowac haha !!!! nie rozumiem tylko tego jezeli tam pracowales czy tez pracujesz , warunki pracy były Tobie przedstawione wiec jezeli Tobie nie odpowiadały to dlaczego sie zgodziłes ??? mysle ze odpowiedz kazdy zna to ten typ człowieka ktory potrafi tylko chlapac jezorem i nic wiecej !!!

Bobby

Traviczna pra a. Za male pie iadze w dodatku przy kwasach bardzo niebezpiecznych dla zdrowia robi sie bez masek bez odziezy ochronnej. Poza tym maja zwalniac starych pracownikow a na ich miejsce brac ukraincow za pol stawki.

Stary pracownik...

Czytając komentarze nie zgadzam sie z 3/4 z nich, widać odrazu ze piszą to pracownicy którzy zostali zwolnieni daawno temu i próbują popsuć opinie Firmy. Pracuje tam kilka lat i jakoś nie czuje sie traktowany jak "zwierzak" albo jakis niewolnik. Wyplata jest zawsze na czas, nigdy nie zdażyło sie żadne opóznienie, premie tez sa. Wiec powyższe opinie to poprostu "ból (usunięte przez administratora) quot; pracownikow którzy juz tutaj nie pracują.

Xxx

Nie podniecajcie się tak pracą na rurach firma dla której je wyginacie też je sama produkuje i albo dział rurek będzie zlikwidowany albo produkcja będzie zmniejszona do minimum no i co za tym idzie zostaną tylko nieliczni albo (usunięte przez administratora) co do warunków pracy i socjalu to poniżej wszelkich norm . Przydała by się jakaś inspekcja pracy może wtedy właściciel otworzy oczy że pracują tam ludzie a nie zwierzęta

Poprostu tutaj opinie piszą ludzie którzy sa bez perspektyw jakichkolwiek, pracują w tej firmie ale niemają jaj zeby powiedzieć szefowi co jest nie tak, taki poje.... Naród. Najlepiej wypowiadać sie anonimowo pisać bzdury z palca wyciągnięte. Pracuje juz tam chwile jakoś nie narzekam, z szefem idzie sie dogadać bezproblemowo, nawet z sprawami nie związanymi z praca. Walcie prosto do szefa bądź kierownika ze sprawami które trzeba zmienić. Pisząc tutaj bzdury nic sie nie zmieni w firmie..

GWE

Skoro ta firma jest taka cudowna to dlaczego ludzie w niej tak krótko wytrzymują. Najstarszy pracownik z tego co mi wiadomo pracuje trzy lata .Jest tam syf brud na każdym kroku kamery jawne i tajne .Ludzie pracują w ciężkich i szkodliwych warunkach ,mają obcinaną stawkę,a premie sporadycznie i niskie. Pracownicy są obciążani materiałowo w wielu przypadkach niesłusznie,a szef straszy wszystkich sądem . Te słodkie opinie o firmie pisze sam właściciel albo ktoś z jego rodziny.Warunki BHP nie przestrzegane sprzęt bez atestów i nie nadający się do bezpiecznej pracy .Piszcie prawdę o firmie a nie czepiajcie się kolegów !!!

XxX

Każdy jest przeszkolony ale nie w charakterze serwisanta z tego co mi wiadomo :)

xXx

Ekipa jest tam fajna, klimat też spoko. Kasa na początku mała ale tylko na początku, potem to się zmienia. Chłopaki mają już akord (ja nie doczekałem bo się zwolniłem). Zwolniłem się bo po prostu dostałem lepszą oferte i tyle. Z tego co wiem to rurkach mają już komplet ale cv zawsze możesz podesłać. Najlepiej osobiście podjechać i pogadać z szefem ja tak zrobiłem i na drugi dzień już byłem w pracy. Polecam klimat i luz ale oczywiście swoje musisz zrobić, bo za siedzenie nie placą nigdzie.

ORP BŁYSKAWICA

Weż już tak nie cukruj, nikt cie spowrotem nie wezmie xD P.S praca jak praca. Wszędzie dobrze gdzie nas niema

ORP GROM

Serwisant Hahahahaha pierw trzeba nauczyć sie obsługiwać dana maszynę a potem Poznac zasady jej działania potem dopiero nazywać sie Serwisantem Tadziu..Wiesz o co chodzi ?

PRACOWNIK

Skoro wiesz jakie są zarobki i wiesz o premiach (marnych) to po co pytasz o terminowość wypłat. Wydaje mi się że jesteś dobrze poinformowany. Jeżeli nie to poczytaj wpisy. 90% jest negatywna, wiele osób odeszło lub zostało zwolnionych za jakąś bzdure a reszta szuka już lepszej pracy, bo zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Premie są małe i jeszcze obcinanie za jakieś przewinienia. Tak jak pisał kolega wyżej o kredycie można pomarzyć z takimi dochodami. Można dużo pisać na ten temat. I tak na każdy prawdziwy wpis o złych warunkach w tej firmie pojawia się wpis że wszystko jest super. Szkoda tylko że zaczynacie srac na siebie nawzajem zamiast pisać o warunkach w firmie i na waszych stanowiskach. Napiszcie lepiej jak wam się pracuje.

Fajdek

Najwiekszy sciemiacz, przekreciarz i cwaniak ktory malo robi no chyba ze kosztem innych i tylko potrafi cukrowac szefowi ktory zdaje sie nie widziec jego postawy jest Tadek z rurek. Pan sciema i przekret. Nie pozdrawiam! P.S juz niedlugo mnie w tym waszym syfie nie bedzie, 2 tyg. wypowiedzenia jakos przerobie.

Ja
@Fajdek

Tak tego typa to juz wszyscy zdazyli poznac...tylko szef "slepy"...

michu

Wchodzę sobie żeby o firmie oblukać atu taka ożywiona dyskusja. Rurki i ich szef, dyrektor, prezes i kierownik, pan nic nie robiący Tadeuszek. Ten to potrafi tylko innymi kierować ale sam...zresztą widze że inni już się wypowiadałi, szkoda słow bo to temat rzeka. Ja tu pracuje myśle że już sporo i ta firma zatrudnia coraz gorszy podmiot ludzki. Szefie otwórz pan oczy!!

PRACOWNIK

Ostatnio dodawane wpisy pokazują całą prawdę o tej "znanej i solidnej" firmie i już tylko właścicielowi zależy na tym żeby próbować ratować wizerunek swój i metinox u. Więc twój wpis jest mocno podejrzany. Niestety dzisiejszy dzień pokazał że lepiej nie będzie i trzeba szukać innej pracy.

Xxx

Zgadzam się z przedmówcą nie wiadomo z czego znaną no chyba że znana z tego że właściciel już nie raz zrobił z gęby cholewe a tak na marginesie to pozytywy jakie pojawiają się to pisze sam właściciel ŻENADA!

PRACOWNIK

Znanej z czego? Pracownicy piszą prawdę o warunkach jakie panują w firmie.

Krass-Mann

Bo takie postawiono mi warunki. Zgodzilem sie bo potrzebowalem pilnie pracy ( czyt.pieniedzy)

Krótkostarzowicz;)

Szanowny Panie Leszku, proszę dawać nowym umowe od razu a nie kazać pracowac na czarno przez 3 m-ce, prosze wyremontowac obskurna i zagrzybiona toalete dla pracownimow i prosze w koncu obserwowac lepiej ludzi bo czesto jest tak ze ten kto pracuje krotko stara sie bardziej niz "starzy pracownicy" ktorzy czesto olewaja swoje obowiazki obarczajac nimi nowy h.

Grubson9o

Przez pierwsze 3 m-c kaza pra owac na czarno! Potem umowa na 3 m-ce na okres pro ny a potem dostajesz na papierze najnizsza krajowa czyli 1300 z hamiem a reszte w mopercie. O jakimkolwiek kredycie mozna wowczas pomazyc. W pracy brud, wszedzie smieci, uje..ana ubikacja jak za komuny. Dno...

Zostaw merytoryczną opinię o METINOX - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

METINOX
2.4/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrowskiego 7 lok. 31